Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

22 kwie 2008, 17:01

mama-emilki pisze:geheimnis, nie napisałam tego żeby Cie zniechęcac

Ależ Ty mnie absolutnie nie zniechęciłaś :-D bardzo chcę mieć dzidziusia ale twardo stąpam po ziemi i wiem z czym się wiąże wychowywanie maluszka. Twoje słowa jedynie potwierdziły moje przemyślenia :)
mama-emilki pisze:Ale trzymam kciuki, żeby Wasze marzenia sie szybko spełniły :-)

Dziękuję Ci bardzo,ja również trzymam kciuki ze wszystkich sił oby w Twoim brzuszku już niedługo pojawiło się rodzeństwo dla Emilki :ico_brawa_01: :)

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

23 kwie 2008, 14:19

geheimnis, trzymam kciuki za powodzenie w realizacji planów.
Tobie mama-emilki, oczywiście też :-)

Ja nadal w dwupaku. Wszystko już praktycznie gotowe. Brakuje nam kilku rzeczy, ale nie takich potrzebnych od razu po urodzeniu, więc się nie martwię. Rodzinka zaoferowała się, że kupi, więc się nie wyrywam.
Czekam jeszcze na obrzucone pieluchy tetrowe od mamy (uparła się, że kilka mi ładnie kordonkiem obrzuci), wtedy je wszystkie upiorę i już. Gotowe.
W weekend Michał złożył łóżeczko, więc też już czeka na Alę.
Jutro pierwsze KTG, ale skurczy jeszcze żadnych nie miałam.

Co planujecie na długi weekend majowy?

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

23 kwie 2008, 16:33

szczako pisze:geheimnis, trzymam kciuki za powodzenie w realizacji planów.

szczako, dzięki wielkie!
dzisiaj byłam u ginekologa na wizycie kontrolnej by mieć pewność że zaczynam starania będąc zdrową. co prawda nie miałam żadnych badań robionych,ale uprzedziłam moją doktorkę że już w lipcu planuję z mężem starania,więc powiedziała mi ze nie mam się czym przejmować bo z punktu ginekologicznego jest wszystko ok i gdyby wszystkie kobitki były w takim stanie jak ja to byłoby rewelacyjnie. troszkę mnie podbudowała.
mam nadzieję że większych problemów nie będziemy mieć z moim zafasolkowaniem.
dzisiaj nawet kupiłam sobie książkę o przygotowaniach,przebiegu ciąży,itd.teraz mam co czytać (584 strony)
Co do majówki to ja raczej nic nie planuję,bo mój M pewnie znowu będzie pracował :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

23 kwie 2008, 19:17

mama-emilki pisze:geheimnis, a kwas foliowy już łykasz? bo ja niedawno zaczełam :-)

ja już prawie od miesiąca łykam. od maja zaczynam łykać dodatkowe witaminki,by zrobić odpowiedni zapas dla maluszka...jeśli tylko zechce się pojawić w moim brzuszku oczywiście. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

23 kwie 2008, 19:48

ja na razie łykam tylko kwas foliowy,a od maja zaczynam brać witaminki.jeszcze nie wiem jakie,ale powinny mieć sporo żelaza i wapnia.(podobno,bo ja sie na tym za bardzo nie znam)poszperam w internecie może coś znajdę odpowiedniego.jeśli nie to popytam w aptekach.

[ Dodano: 2008-04-23, 19:49 ]
a dodatkowe witaminy mi sie przydadzą,bo przecież zacznę starania po mojej obronie pracy mgr a to wydarzenie przyczyni się pewnie do mojego osłabienia.

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

23 kwie 2008, 19:50

mama-emilki pisze:Bo rozumiem, że sie już pewnie nie mozesz doczekac

Troszkę tak ... :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

24 kwie 2008, 10:25

witam łodzianeczki :-D :-D

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

24 kwie 2008, 21:14

hej
witam nowe twarze :-D
ja nie moglam zagladac , nawalila mi karta graficzna i ledwo moglam tu wejsc , ale juz jedzie nowa :ico_haha_01:

szczako ja Ci powiem ze mialam podobnie jak mama-emilki, mialam robione badania przed porodem i doktorowa mi powiedziala ze bole jakie czuje to sa dopiero bole przepowiadajace , ale na wszelki wypadek mnie zostawila w szpitalu i ten wszelki wypadek po paru godzinach zaowocował :-D

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

26 kwie 2008, 11:04

witam serdecznie,wpadłam by sie przywitać i życzyć miłego weekendu. Ja z mężulkiem postanowiliśmy skorzystać z tej pięknej pogody i wybieramy sie po obiadku na długi spacerek do lasku.jeszcze nie wiem dokładnie gdzie,ale najważniejsze że wyjedziemy poza miasto. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

26 kwie 2008, 11:13

Witaj mama-emilki, My myśleliśmy raczej o Wiśniowej górze,ale to jest jeszcze sprawa do przemyślenia. Łagiewniki tez wchodzą w grę,tylko tam chyba ludzi będzie wiecej.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość