leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

11 sie 2009, 12:30

Mam do was pytanie, czy macie wkrótce USG genetyczne/prenatalne? Bo ja mam w 13 tygodniu,
hormiga ja mialam takie usg tez w 13tc :ico_oczko: lekarz wtedy sprawdza przeziernosc karkowa, czy jest kosc nosowa... i wiele innych rzeczy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

11 sie 2009, 13:19

u nas to sie nie nazywa tak ladnie ale owszem gdzies kolo 13 tyg trzeba zmierzyc nosek i chyba kark
pokazuje to czy jest ryzyko wady genetycznej

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

11 sie 2009, 14:33

hormiga piękne zdjęcie :ico_brawa_01: dobrze,że wszystko dobrze :ico_sorki:
wiśnia 3006 wszystko będzie dobrze,ja też brałam ślub w ciąży pod koniec 5 miesiąca,zagrożona była pilnowałam się ale i się wybawiłam i było ok.Fakt po kilku tygodniach miałam zakładany szew ale i bez wesela by tak było bo i z 2 córką miałam.
Życzę udanej zabawy i dobrej kiecki :ico_oczko:

Ja dziś łazienkę sprzątałam i się nawdychałam domestosu trochę :ico_puknij: muli mnie teraz :ico_noniewiem: Niby mąż by zrobił ale od od 8 do 19 teraz pracuje to gdzie mu jeszcze łazienkę szorować :ico_noniewiem:

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

11 sie 2009, 14:49

zubelek, szykuj dupsko, będzie lanie!!! Gdzie domestos wdychać! Mój mąż też tak długo pracuje ale odkąd jestem w ciązy, on zawsze kibelek czyści, bo tylko do tego domestosa używam. Nic mu nie będzie, a Tobie może!! Nieładnie, etraz proszę leżeć i świeże powietrze wdychać!

wiśnia spokojnie, będzie wszystko dobrze. Wybawisz sie na swoim weselu, byle z umiarem, jak będziesz sie źle czuła, to się nie zmuszaj do dzikich tańców, ale jak będzie ok, to poszalej :-D

leona jakoś mi umknęło, że będzie Synek u Ciebie! Wielkie gratulacje! Ja też marzę o Synku, choć wiadomo, że po tak długim oczekiwaniu pleć jest obojętna :ico_haha_02:

I dziękuję za wszystkie odpowiedzi dot. USG genetycznego :ico_sorki:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

11 sie 2009, 14:52

jakoś mi umknęło, że będzie Synek u Ciebie! Wielkie gratulacje!
:ico_sorki: :ico_sorki: juz od 15tc wiedzialam, dzisiaj sie potwierdzilo :ico_brawa_01: :ico_oczko:
a miala byc Amelka.... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

11 sie 2009, 15:26

a ja wam powiem że mi obojętne co będzie
ale wolałabym drugą córe ze względu na finanse :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

11 sie 2009, 15:58

hormiga, ja nie tylko kibelek,raz na miesiąc całą łazienkę myję,kafelki,kosz na pranie na śmieci,umywalkę.Łazienka małą niby szybko wszystko no ale roboty jest trochę.Mam ogródek,pooddychałam świeżym powietrzem i jest dobrze,tylko padać zaczęło :ico_haha_01:

leona, o jakie piękne zdjęcie usg ! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja z racji tego,że już mam dwie córy chcę chłopaka ale nie jestem do końca przekonana.Jakoś tak dziewczynki mi bardziej pasują :ico_haha_01: Z przeczucia wiem,że będzie chłopak.Zawsze miałam co chciałam :ico_haha_01: Obie córy planowałam i za każdym razem chcieliśmy zeby była dziewczynka i się udało,teraz myślimy o chłopcu i każdy naciska żeby to tylko chłopak był ale gdzieś w głębi duszy ,gdyby to była dziewczynka wcale by źle nie było.Tylko,ze M jest jedynakiem,ktoś musi nazwisko podtrzymac :ico_haha_01:

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

11 sie 2009, 16:18

zubelek no tak, ty już przecież doświadczona mama jesteś :-D Jakbyś teraz miała chłopca to by był królewicz w rodzinie i jeszcze przedłużenie nazwiska by zapewnił - czyli byłby oczkiem w głowie tatusia :-D Mi na nazwisku nie zależy bo mam bardzo popularne i co drugi Polak tak się nazywa, he he he Ale na Synku tak.
Chociaż mój mąz chyba chciałby córeczkę, dziwne, zawsze kobiety chcą córki a faceci chłopców, a u nas odwrotnie
Będzie co ma byc, byle zdrowe :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

11 sie 2009, 16:35

pewnie,że byle zdrowe.Właśnie każdy się dziwił mojemu M,że chciał pierwszą córę a nie pierworodnego jak to mówią ale on chciał córeczkę i już.Drugą też chciał i ma :-D Jego nazwisko nie takie popularne więc przydałoby się,no ma jeszcze kuzyna jednego z tym nazwiskiem ale jak się umie liczyć to trzeba liczyć na siebie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

11 sie 2009, 16:38

zubelek, a powiedz jak to jest być mamą juz dwójki i czekać na trzcie?
to nie jest zbytnio popularne w naszym kraju :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość