majka2183
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1066
Rejestracja: 25 maja 2011, 09:47

25 cze 2011, 19:51

mi się wydaje że dacie sobie radę, obydwoje pracujecie, ale wiadomo że będzie ciężko, ale wspólne wsparcie dużo daje

kingka94
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 lip 2011, 11:56

Czy możliwa ciąża

02 lip 2011, 11:57

Witam,
Około tydzień temu uprawiałam z chłopakiem sex, chłopak nawet nie doszedł. Jednak przed samym sexem była tkz. gra wstępna. W czasie gry partner dochodził i poszedł do łazienki "wystrzelić nasienie". Za ten czas jak on tam był ja wyciągnęłam prezerwatywę otworzyłam ją i czekałam aż wróci. Później był sex, był to mój pierwszy raz. Teraz siedzie jak na gwoździach ponieważ od 3 dni powinnam dostać okres a tu nic jedynie brzuch mnie boli jak bym miała dostać. Nie mam dość odwagi by zrobić test ciążowy wiec te pytania:
1) Czy jak "waliłam konia" chłopakowi , sperma mogła zostać na moich palcach/dłoni i potem przeniesiona na prezerwatywę, i podczas sexu nasienie z prezerwatywy mogło dostać się do komórki?
2)Czy jak on doszedł i nie umył rąk(ale twierdzi ze je wytarł w papier toaletowy) i po jakiś 10 min "robił mi palcówkę" czy jest mozliwość żę przez to?
Warto podkreślić ,że chłopak ma leniwe plemniki tzn mała ruchliwość.
A prezerwatywa niebyła ze środkiem plemniko-zabójczym tylko nawilżającym.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

02 lip 2011, 12:10

kingka94, ja myśle że nie dorosłaś jeszcze do sexu,takie jest moje zdanie,możesz się obrazic,ale jak czytam
Czy jak "waliłam konia" chłopakowi ,
to ciarki mi przechodzą,że można tak ordynarnie się wypowiadać
cała reszta tekstu też nie lepsza
dobrze że pomyśleliscie chociaż o prezerwatywie
co do pytania
poczekaj ,jak @ nie przyjdzie to zrób test
ale raczej ciąże bym wykluczała
oczywiscie jeżeli dobrze używaliście prezerwatywe :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

02 lip 2011, 12:29

to ciarki mi przechodzą,że można tak ordynarnie się wypowiadać
- zgadzam sie :ico_nienie:

Ale w ciazy raczej nie jestes,bardziej stres spowodowal,ze okres ci sie spoznia,a jak juz zaczelas swoje zycie seksualne,to moze lepiej idz do lekarza po pigulki i dodatkowo prezerwatywe,mniej stresu :ico_noniewiem:

kingka94
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 lip 2011, 11:56

02 lip 2011, 12:42

Dziękuje bardzo za szybkie odpowiedzi, bardzo mnie uspokoiły i przepraszam za mój język na przyszłość będę się starała pisać mniej wulgarnie.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

02 lip 2011, 13:10

a nie daj Boże, żebyś ty w ciąży była :ico_szoking: :ico_olaboga: z takim podejściem.
dziewczyno!!!!dorośnij!!!!
nie chce mi się wierzyć w cały ten twój post. po pierwsze to nie był twój pierwszy raz. No chyba, ze z nim, bo doświadczenie to ty masz bogate hoho.
DZIECKO!!!!! szanuj się!

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

02 lip 2011, 14:22

język wypowiedzi co najmniej poniżej krytyki, nie wiem czy wogóle sens jest interesować się takim tematem, bo dla mnie to raczej kpina i prowokacja.

Ale jesli to prawda popieram dziewczyny, poczekac i zrobic test innego wyjścia nie ma ale ja wykluczam raczej mozliwośc zajścia w ciążę..... i obym miała racje, bo inaczej tragedia :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

17 lip 2011, 18:05

dziewczyno!!!!dorośnij!!!!
z nicku wynika ze jest z rocznia 94 czyli ma 17 lat ... :ico_olaboga: a z samej tresci wynika ze jest "gowniara: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

17 lip 2011, 18:57

bo dla mnie to raczej kpina i prowokacja.
jak dla mnie niestety brutalna rzeczywistosc.. to nam sie wydaje dzis juz starm dziadom ;-) ze to nieprawdziwe co czytamy...

to na pewno nie ciaza, uspokoj sie i czekaj spokojnie
a na przyszlosc mysl..

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

17 lip 2011, 23:18

:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: aż mi się w żołądku poprzewracało :ico_noniewiem:

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość