Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 cze 2010, 20:28

cześć kochane,dziękuję za życzenia dla córci,kalendarzowo jutro ma urodzinki.
Impreza udana,pogoda piękna,dzieci się wybawiły,wszystko było na ogrodzie,stoły itd.Torcik mi się udał,ciasta i reszta też :ico_sorki:

Agnieszka26, to własnie nie jest pomiar dzidziusia,jak robiła pomiar to nie "cykła" zdjęcia dopiero później już bez wymierzenia.nie powiedziała mi ile ma cm dziecko ale że nie ustala mi terminu z usg bo jest taki sam jak termin z OM czyli wszystko ok.

Co do Twojego męża...wiem,że ci źle,czujesz się teraz w potrzebie a jesteś sama,czujesz się opuszczona i zaniedbana,źle ci że się tobą nie opiekuje a przeciez tak bardzo tego potrzebujesz ale wiesz co?To teraz bardziej twoje hormony szaleją,będziesz miała zmienne nastroje,będziesz rozżalona ,rozdrażniona i będziesz wyolbrzymiac problemy,takie teraz twoje prawo ale ja myślę,że twój mąż wcale nie specjalnie cię zaniedbuje.Uparł się na szkołę,wie,że będzie ojcem moze czuje się w obowiązku coś ze sobą zrobić?Może tak na prawdę nie wie,jak potrzebujesz go teraz?Rozmawiacie dużo?Może faktycznie boi się trochę całej tej sytuacji.Wiesz,on może zaś odwrotnie myśleć,że ty zajęłaś się sobą a on jest odtrącony...Nie mówię,że tak jest ale faceci tak mogą czuć gdy kobieta skupia się na sobie i ciąży,oni to jednak inaczej przechodzą.
Jedynym lekarstwem jest dużo rozmawiać o swoich obawach i odczuciach i wyrozumiałość taka obustronna.Będzie dobrze,chce ci się płakać,to właśnie te hormony,które niestety teraz często biorą nad nami kontrolę.Trzymaj się i myśl pozytywnie :ico_pocieszyciel:

gaga22, dobrze,że u ciebie ok :ico_sorki:

Aniula, mdłości...ja nie mam ale za to jaki ja mam apetyt :ico_haha_01:

idę mecz oglądać z meżem :-D i coś zjeść :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-06-20, 22:15 ]
jeszcze się pochwalę fotkami :-D


Gabi czeka na gości...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a to wczoraj o 8 rano,wstały i jeszcze w piżamach musiały wypróbować trampolinę :-D

Obrazek
paczcie jak fajnie miały włosy naelektryzowane,normalnie całe im do góry latały :ico_haha_01:

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

21 cze 2010, 09:00

Cześć dziewczyny, widzę, że u Was przez weekend dużo się dzieje ja w te dni staram się odpoczywać zwłaszcza teraz gdy grozi mi szpital (ciśnienie mi troche szaleje i proszki mi nie pomagają), najgorsze jest to że nie mogę sie w ogóle denerwować a sam fakt że nie mogę się denerwować mnie denerwuje bo się denerwuję że się denerwuję żeby ciśnienie mi nie podskoczyło :ico_haha_01: , no i po prostu masakra. zubelek super urodzinki :ico_tort: , podziwiam Twój talent do pieczenia ciast ja to mam dwie lewe ręce do tego. Agniecha porozmawiaj z mężem to jedyne rozsądne wyjście, rozumiem Cię ja to tak tęsknie za moim Skarbem, że dzwonię do niego co pięć minut chociaż cały czas jest ze mną no oprócz czasu kiedy jesteśmy w pracy.

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

21 cze 2010, 09:28

Czesc dziewczyny. Dziekuje wam za te miłe słowa i postawienie mnie w pionie :ico_oczko: Porozmawiam z nim na pewno jak już wreszcie zawita w domu....
Zubelek jaka z Ciebie fajna kuchareczka :ico_brawa_01: Ja też czasem cos upieke ale takie ładne mi nie wychodzi :ico_haha_01: Super że imprezka udana a najważniejsze że dziewczynką sie podobało :ico_brawa_01: A tak to u mnie bez zmian.
Agata ja tez mam problem z cisnieniem i byłam w szpitalu nic strasznego a można odpocząc naprawde. Jedzonko pod nosek :ico_obiadek: Ci daja Tesciowa przynosi pysznosci. Znalazłam sposób na rozładowanie nerwów wyszywam, nawet sobie nie wyobrażasz jak to uspokaja sprubuj.... Moja tesciówka mi to poleciła i daje czdu.... Nie mam jakis mega zdolnosci bo ja w Banku pracuje całe życie ale cos tam klece. Czas leci odpoczywam i relaks totalny... Także jesli znajdziesz chwilke to polecam dla nadcisnieniówek :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-06-21, 09:44 ]
Zrobiłam sobie kawke :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: A te sa dla was i miłego dnia dziewczyny :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-06-21, 10:10 ]
Dziewczyny czy my tez możemy miec taki początek forum jak np grudniówki. Mamusie mają tam wypisane kiedy termin? Są tam wszystkie fajne to...

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

21 cze 2010, 10:12

Agnieszka26, no to witaj wklubie ciśnieniówek, a jakie leki bierzesz??, a duże masz nadciśnienie bo mi to dochodzi w spoczynku do 170 to górne więc porażka, lekarka mi jeszcze dołożyła do pieca na ostatniej wizycie, że jak tak dalej pójdzie to do 25 tygodnia a potem cesarka i mogę się pożegnać z dzięciątkiem no normalnie myślałam, że ją tam nie wiem :wpale: , dopiero mi ciśnienie podniosła

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

21 cze 2010, 10:18

Na początku tylko accard 300 jakis nowy ale okazało się że za bardzo mi obniża cisnienie i mdleje strasznie, narazie żadne ponieważ jestem po bardzo poważnej chorobie ( ale to rok temu) starają się mi nic nie dawac i obserwujemy co będzie narazie jest ok mam tylko to pierwsze trochę podwyższone.. A Ty?

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

21 cze 2010, 10:23

no mi tak średnio wychodzi 160/100 i puls duży około 115, ale puls to podobno normalne, no a ta moja pani doktor powiedziała, że jak ma ciśnienie powyżej 120 to górne to mi się dzidziuś nie rozwija, więc dała mi ostatni tydzien szansy na poprawę, ale nic sie nie poprawia. A Ty jakie masz ciśnienie?? Bo ja to biorę dopegyt i teraz mi przepisała jeszcze amlozek, ale jakoś nie mam do niego przekonania.

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

21 cze 2010, 10:45

Teraz to mam tak 130/70-80 Jest dobrze ale na początku było gorsz 154/33 lub 160/42 Także takie różne. No ja narazie bez leków. Nabrałam sie tych leków kiedys. No dobra powiem wam jestem po chemii. Choruje na insulinoma jest to nowotwór trzustki. Na chwile obecną w klasyfikacjii TNM jestem jako zdrowa. Jestem po trzech transfuzjach i pewnie dlatego mi tak ciężko z tym cisnieniem, ale pozytywne myslenie i optymizm działa poza fochami na chłopa.

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

21 cze 2010, 11:37

No to najważniejsze, że jesteś zdrowa, faktycznie pozytywne myślenie potrafi zdziałać cuda zwłaszcza teraz gdy będziesz mamusią :-D :ico_ciezarowka: no i fajnie że ciśnienie Ci się unormowało, ja byłam teraz u pielęgniarki i niestety 170/110, nie wiem zupełnie skąd się bierze takie ciśnienie. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

21 cze 2010, 11:42

cześć dziewczyny.Oj macie się z tym ciśnieniem,ja mialam problem w 1 ciąży ale nic nie musiałam brać więc to jeszcze nie taki straszny problem,ale puchłam bardzo a to ciśnienie nie pomagało.
Agnieszka26, współczuję choroby,dobrze,że na razie jest dobrze i niech już tak zostanie.
Chyba powinnas być teraz pod szczególną opieką i ciągłą obserwacją gina co?
Dziewczyny trzymajmy się ,musi sie udać wszystko :ico_sorki:

z tą stronką pierwszą,datami i terminami to moje zadanie bo ja wątek założyłam,no więc postaram się to szybko zrobić,podajcie mi pokolei która na kiedy ma termin,mam nadzieję,że suwaczki wyjdą bez szwanku :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-06-21, 11:59 ]
w sumie to potrzebuję pierwszy dzień ostatniej @ bo to mam wpisać na zrobienie suwaczka. :ico_sorki:

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

21 cze 2010, 11:59

ja mam termin na 13.01

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość