mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

11 lut 2008, 12:36

ojjjjjjjjjjj u nas też z tymi ząbkami to koszmar dopiero8 wyszedł to czwórka, one takie szerokie ze nie dziwie się że są maluszki takie marudne. Wczoraj dopiero je zobaczyłam ja się z nią wygłupiałam i ta się śmiała tak szerokao że migdałki było widać hahaha. Ale tak to nawet nie da se wysmarować tych dżąsełek a już wide że nadole też się szykują czwóreczki bo tak ma tam nabrzmiałe że hohoh :ico_olaboga: Wczoraj ładnie u babci zjadła obiadek aż się zdziwiłam bo w domu tylko pluje i nie chce :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

11 lut 2008, 12:50

U nas marudzenie też było przy czwórkach, przy trójkach. Jeśli nawet ma marudzić to niewiele tego zostało bo raptem 4 ostatnie :-D

Maziu z tą ryską to coś wiem o tym, przy pierwszej jest ból a potem już tylko się macha na to ręką :ico_oczko:

Wiki oglada znów baje, a ja chyba zdrzemnę się chociąż 15 minut bo nie wyrabiam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

11 lut 2008, 13:14

Maziu- ja też sie ryskami martwiłam a teraz Kornel samochodami jeździ więc rys przybywa , z dziećmi sie nie da porzatku utrzymać a szkoda bo wszystko nowe to chciałoby sie , zeby tak zostało, Kornel juz tez noge od stołu porysował i ściany poobijał ach dlatego nowych mebli na razie nie kupuje niech te zniszczy :-D

Teraz śpi łobuz a ja na nk byłam z godzinę i nic nie zrobiłam muszę szybko ogarnąć bałagan :ico_oczko: bo jak wstanie to spacerek nas czeka

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

11 lut 2008, 13:31

nooooooo wiem że przy dzieciaczkach tak jest co zrobić :ico_olaboga: Ja też się zbieram do roboty bo zaraz mała wstanie i trzeba iść na spacer a tu nic nie zrobione :ico_haha_01: Własnie była pan z administracji bo mi rdza na kaloryferze wyszła i chyba będzie do wymiany i jak te moje panele ten cięzar kaloryferu wytrzynają :ico_olaboga: Jak się psuje to nie wtedy kiedy ma, a rdze zauwarzylismy jak panele robili gdzieś tam od spodu, a do datku mój kaloryfer ma prawie 30 żeberwk i jest cholernie ciężki :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

11 lut 2008, 23:31

No chyba sobie żartujecie, co wy adres na TT zgubiłyście czy co??

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

11 lut 2008, 23:59

Gdzie wy się dziewczynki podziwacie :609: :ico_szoking: chyba jakiś list gończy trzeba za wami wysłać :568:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

12 lut 2008, 09:41

Ja dziś od 6 nie śpie mały koncert urządził, dostałam po buzi i włosy miałam poszarpane, tatus przerazony ze synek taki niegrzeczny :ico_noniewiem: Dzisiaj mamulka przyjeżdza bo Daniel pojechał do Lwowa wraca w czwartek więc słomiana wdowa jestem :-D

Kochane co tak słabiutko piszecie

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

12 lut 2008, 10:06

Witam no wiecie co ja tu zaglądam mówie sobie trzeba przed pracą poczytać. Myśle,że potem nie nadrobie, a tu coooooooo pustka :ico_olaboga: Albo wszyscy spacerują, albo do pracy poszli no chyba że macie remont :-) to wybaczam :-) Biore się za robote bo mój mąż wczoraj przyszedł o 16.30 do domu i przykręcił 3 listwy jak dzis przyjdzie o 18.30 to co zrobi nicccccccccccc. Więc ja biore sie za to bo mnie to już wkurza :ico_zly:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

12 lut 2008, 12:07

Ja mam teraz wolne mały śpi mi sie nie chce nic robić, mam doła bo przytyłam sama sobie jestem winna jem słodycze bez opamietania, to jakieś nerwowe chyba bo ciagle muszę coś mieć w buzi więc po słodkie sięgam opierdzielcie mnie bo brzuchol coraz większy a już byłam taka szczuplutka

Gdzie sie podziewacie tt podupada

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 lut 2008, 12:52

Witam

Mery ja też tak wcinam słodycze, ale jakoś wyłazi i nic nie zostaje, na szczeście. Wiesz kup sobie tik taki :-D kilka paczek zamiast innych słodyczy, znudzą ci sie po tygodniu a o innych słdyczach zapomnisz.
Maziu ja czekam aż mój mąż przykleji dwie listwy bo dopadły, klej lezy pod zlewem a listy wciąż "na luzie" od września chyba.
Ja znów niewyspana, chyba coś mam nie tak, nie wiem, druga taka noc, no może troszkę lepsza, ale łep mi pęka.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość