Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 gru 2010, 18:55

patrycja_g to sporo ci zeszło,ale fajnie,że z nerkami ok i możecie jechać do Niemiec :ico_brawa_01: tylko dbaj o siebie :ico_sorki:

NOWA to mąż po drodze niech kupi frytki a ty jutro zrobisz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

17 gru 2010, 19:06

patrycja dobrze, ze wszystko ok. i plany wyjazdowe wypalą :ico_brawa_01:

to mąż po drodze niech kupi frytki a ty jutro zrobisz
ale ja mam ochotę teraz :-) :ico_sorki: , ewnie do jutro mi przejdzie, jutro mąż musi zrobic wieksze zakupy i frytki na pewno na liście sie znajdą :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 gru 2010, 19:20

NOWA to przynajmniej na zapas będą :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

17 gru 2010, 21:44

widzę, że szalejecie dzisiaj z frytkami :-D ja się wczoraj wieczorem nie mogłam opanować i upiekłam sobie troszkę :ico_wstydzioch: do tej pory piekliśmy w piekarniku, ale teraz mamy frytownicę, chociaż te z piekarnika też są bardzo dobre.

Nowa ja sądzę, że mój lekarz widział płeć, bo się przyglądał, ale on ma taką zasadę, że przed 20tyg. nie mówi, żeby później nie było rozczarowania. Może to i dobrze, ale ja już tak bardzo chciałam wiedzieć :-D no trudno, wytrzymam jeszcze trochę.

Patrycja dobrze, że z nerką wszystko ok i możecie spokojnie jechać :ico_brawa_01:

Ja z przygotowaniami do świąt jestem zupełnie w proszku :ico_olaboga: mojego męża nie ma, wróci dopiero w poniedziałek albo wtorek, a tu zero zakupów, choinka nie kupiona, prezenty też nie wszystkie, będziemy jak te wariaty w ostatni dzień ganiać :ico_olaboga: a w sklepach pewnie puste półki będą jak po bombardowaniu :ico_szoking: muszę chociaż te drobniejsze rzeczy kupić.

[ Dodano: 2010-12-17, 20:45 ]
Murchinson a Ty już tyle wizyt masz wyznaczonych?

[ Dodano: 2010-12-17, 20:47 ]
Emilia jak będziesz robić zmiany na pierwszej stronie, to możesz mi zmienić datę na 11 czerwca :ico_oczko:

śliczne te stópki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

18 gru 2010, 00:06

Witam,

Tyle naklikałyście że już nie pamiętam co której chciałam napisać :ico_puknij: :ico_oczko:

Apropo frytek my z mężem zdecydowanie preferujemy włąsnoręcznie krojone i smażone w frytkownicy :-D

Ja dziś mamusi zaniosłam zupkę pomidorową i upiekłam udka, jeszcze trzy na jutro się marynują w lodówce, a dla mamy jutro ugotuje jedno i jej zaniosę, ze względu na wątrobę musi mieć delikatną dietę.

Dzwoniłam do szwagierki i jest szansa że po niedzieli wyjdzie ze szpitala :ico_sorki: W końcu jakiś lekarz z innego szpitala zadecydował że natną jej ten naciek który nie chciał schodzić. A okazuje się że te nacieki ma przez szwy. Podobno w szpitalu zmienili nici jakieś trzy miesiące temu i od tamtej pory trzfiały pacjentki z takimi samymi objawami. Prawdopodobnie uczulające :ico_noniewiem: Oby tylko już wyszła i cieszyłą się synkiem i mężem bo bidulka już jest bardzo stęskniona.

[ Dodano: 2010-12-17, 23:10 ]
markotka, Twoje maleństwo urocze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nie wiem czy to wyobraźnia płata mi figle ale ja też widzę siusiaczka :ico_oczko:

Matrusiu gratuluję córeczki :ico_brawa_01: Pewnie się cieszycie z całą rodzinką :-) Daj znać jak wyniki toxo wyszły :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

18 gru 2010, 09:14

witam rankiem z kubkiem mleka :ico_oczko:

mi lekarz cały czas z usg mowi ze bede rodzic wczesniej tak koło 16 maja no ale na razie niech zostanie data 3 czerwca .wole nie nie nastawiac.........

postanowiłam sie nie nakrecac i juz nic nie czytac .tylko przed wizyta sie przygotuje zeby wiedziec o co pytac.......a z tych stresów dzwoniłam do mojego gina i on mi powiedział ze do 26 tygodnia łozysko moze jeszcze zmienic pozycje i podniesc sie do góry :ico_sorki: :ico_sorki: .......zalecenie lekarza MAM SIE NIE MARTWIC NA ZAPAS....... :ico_oczko:

a z tych rzeczy co jeszcze wyczytałam to jesli sie sytuacja nie zmieni to zazwyczaj sie robi cc w okolicach 37 tygodnia......


Motylek22, trzymam kciuki zeby szwagierkie szybciutko wypuscili....... :ico_oczko:

markotka, ja z przygotowaniami swiatecznemi tez na bakiel ale mnie to nie
martwi.....
dzis ubieramy choinke, ale mała bedzie miec frajde :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

18 gru 2010, 09:58

zoola27, no to fajnie że Twój gin dodał Ci troche otuchy :-) A z tym czytaniem to masz rację, bo nie każdy przypadek jest taki sam i się tak samo kończy :ico_oczko:

Widzę że u Wszystkich przygotowania przedświąteczne trwają :ico_oczko: My nie obchodzimy świąt więc nas to omija :ico_oczko:

Ja właśnie siadam do śniadanka, mój Filipek już pije mleczko :-) I na mnie czeka.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

18 gru 2010, 11:28

Widzę że u Wszystkich przygotowania przedświąteczne trwają :ico_oczko: My nie obchodzimy świąt więc nas to omija :ico_oczko:
dlaczego nie obchodzicie świat ??? :ico_noniewiem:

moja mała terrorystka próbuje własnie rządzic babcią......normalnie rozstawia ja po kątach :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

18 gru 2010, 11:40

dlaczego nie obchodzicie świat ???
Nie obchodzę świąt Bożego Narodzenia bo jestem Świadkiem Jehowy. :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 gru 2010, 12:19

witam
w końcu wyszłam z wyrka,Hania nas po 7 już obudziła to włączyłam jej bajki,siedziała z nami w łóżku a my co trochę drzemaliśmy że zanim się obejrzeliśmy a była juz 9.30 :-D
pranko wstawione,w piecu się pali,potem sprzątanko jakieś i obiadek trzeba zrobić,na dworze -13 to nawet po zakupy nie szłam,męża wyślę po południu :-D
dzisiaj na obiadek zrobię chyba krupniczek :ico_noniewiem:

co do choinki to ja czekam aż A z lasu przyniesie i na razie widzę,że mu się nie speszy :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość