Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

10 cze 2011, 10:26

Witam,przepraszam,że wcinam się w wasz wątek :ico_wstydzioch:
in.your.mouths, przepraszam za wścibstwo,ale czemu leczysz się na Wolskiej?Pytam dlatego,że ja też się tam leczę,a dokładnie u dr Romanowskiej.Ja mam wzw B.Kolejną wizytę mam 11 sierpnia i pewnie też dostanę skierowanie na biopsję,ponieważ mam wysoką wiremię :ico_placzek: No nic,życzę Ci dużo zdrówka i mam nadzieję,że będzie wszystko dobrze.
Pozdrawiam wszystkie mamusię i życzę lekkich porodów :-)
Joanna24, czemu już do nas nie zagladasz?

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

10 cze 2011, 10:32

Ach kobiety jakie wy płodne jesteście (mam na myśli to pisanie) :-D :-D :-D
Ja tak ni z gruchy ni z pietruchy, bom pod wrażeniem!!!!!!!!!!!!!
Nie wiem czy mój M. to se jakieś kurde żarty robi. Pojechał na licytacje domu do sądu i mi tu dzwoni, że chate jakąś wylicytował :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: To znaczy nie jakąś, bo ogladaliśmy ja na zdjęciach, ale kurde przeciez to niemożliwe... Musze iśc sie napić :ico_oczko: :ico_sorki:
Joanna24 wiesz, co no nie wiem do końca jak to jest, bo przyznam, że nie skorzystałam z tej możliwości nigdy, ale coś mi tu jedna kiedyś mówiła, że byli na urlopie i faktycznie nie płaciła 1 m-c. Tylko miesiąc wcześniej uprzedzała.

Awatar użytkownika
in.your.mouths
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 08 maja 2011, 13:30

10 cze 2011, 10:35

próbowałam prywatnie,ale też stanęło na tym samym,że trzeba te same badania co na wolskiej a oni ruszą dopiero po porodzie z leczeniem,więc wolałam zrobić badania w państwowej placówce,rozważam czy później nie zacząć leczyć się prywatnie,nie wiem jak to będzie.
pozdrawiam serdecznie i Tobie też zdrówka życzę Zulcio :-)

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

10 cze 2011, 10:35

co do wyników też mam kiepskie, ale u mnie głównie pogorszyła się hemoglobina. Jeśli chodzi o przetaczanie krwi w ciąży to ja jestem stanowczo na nie. Zresztą i poza ciąża jestem stanowczo na nie. Ale mój lekarz do którego chodzę, też powiedział, że w tej klinice gdzie będę rodziła nie stosuje się przetaczania, a to ze względu na najróżniejsze choróbska i powikłania po takich zabiegach. Sam stwierdził, że jest wiele metod zastępczych i oni zdecydowanie wolą to zastosować. Ostatnio jest mi strasznie słabo, więc pewnie znów wyniki mi spadły, no ale cóż takie uroki ciąży. Pewnie na następnej wizycie też przypiszą mi te zastrzyki z żelazem. Słyszałam, że są bardzo bolesne, ale lepiej przecierpieć niż później stracić sporo krwi podczas porodu.

Co do włosów, to na początku ciąży miałam śliczne, w połowie sporo mi wypadały, a teraz znów są śliczne :) ale czy rosną tak sporo, to nie wiem, nie sprawdzałam, możliwe. Chociaż mi ogólnie bardzo wolno rosną. Ostatnio trochę je podcinałam, bo końcówki się rozdwajają.

U mnie też pogoda się zepsuła. A ja takiej nie lubię, ponuro, chłodna ... blee

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

10 cze 2011, 10:38

... Musze iśc sie napić

hahah chyba wody :ico_oczko:
no dziewczyny ale dałyście w nocy czadu hahahaha
Beti ja tak samo dzisiaj nie mogłam spać , chodziłam całą noc, ale co jest w tym najdziwniejsze? ze szybko usypiam jak patrze na tv a potem jak sie przebudze to katastrofa no i ze4 razy byłam siku... masakra.
A u nas dziś dzien duzo chłodniejszy od poprzednich... nawet bym powiedziała, że jest dzisiaj zimno bo na termometrze jest tylko 14 stopni :ico_szoking: ale w końcu jest czym oddychac.

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

10 cze 2011, 10:41

pozdrawiam serdecznie i Tobie też zdrówka życzę Zulcio :-)
a dziękuję,przyda się.
Ja o wzw dowiedziałam się 10 lat temu,a na Wolskiej leczę się już 6 lat.
Może się tam kiedyś spotkamy,jak nam się wizyty pokryją.Pozdrawiam i już uciekam z Waszego wątku.

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

10 cze 2011, 10:44

nina0226, zastrzyki z żelaza wcale nie są bolesne przynajmniej dla mnie.
Miałam 5 , co drugi dzien wieczorem a w dniach w których nie bralam dostawałam ascofer 2x dziennie w tabletce, robiła mi to znajoma pielegniarka, deilikatnie...
są tłuste ... fakt i igłe trzeba głęboko i w dobre miejsce wbić , a potem 30 min po zastrzyku pomasowac to miejsce bo takie "zrosty" sie robią takie gulki... u mnie nie ma śladu :)
a powiem Ci ,że działają, dużo lepsza morfologie mam... a tez sie bałam toczenia krwi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

10 cze 2011, 10:46

Malinka jeszcze napisze Ci o papierosach.... jest to cos okropnego dla dziecka jak jesteś w ciązy, jak karmisz i wogóle jak jest dziecko w domu... bo nie dość , ze sobie szkodzisz to jeszcze dziecku... ja paliłam przed pierwsza ciążą , ale odrzuciło mnie totalnie no i potem paliłam tylko "okazjonalnie" tzn przy grillu , piwku...
Tak więc weź sobie to do serca i nie daj się skusić, a wierz wyjdzie to na zdrowie wszystkim. :-D

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

10 cze 2011, 10:50

to super że nie bolą :ico_brawa_01:. A nawet jeśli to wytrzymam.

A wiecie co dziewczyny jeszcze do niedawna okropnie bałam się porodu i nawet zastanawiałam się nad cesarką na życzenie. Ale teraz jakby mi się wszystko pozmieniało. Nie wiem, może jakoś w miarę upływu czasu, rosnącego brzuszka i większej świadomości już się tak nie boję. Nawet mogę powiedzieć, że jestem w 100% zdecydowana na naturalny i mam nadzieję, że uda mi się urodzić SN. Tak tylko chciałam się pochwalić heh

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

10 cze 2011, 10:51

Tak tylko chciałam się pochwalić heh
wszystko przychodzi z czasem...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość