MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

15 cze 2007, 07:48

witajcie z rana!
lulu, czekamy na foteczki filiplka :) zycze powodzenia na egzaminie i trzymam kciuki za twoja prace magisterska :)
aga, cos dalej mam problemy z prywatnymi wiadomosciami.bardzo cie prosze, napisz mi na maila szczegolowa rozpiske diety jaka stosowalas... kurcze, juz pod koniec lipca planujemy wyjazd do polski a ja wygladam jak maly zgrabny slonik :ico_zly: musze szybciutko zgubic ten nadmiar tluszczu

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

15 cze 2007, 08:23

hej o poranku
super Lulu ze juz bedziesz pisac z nami, moze ci sie ten necik rozkreci...

Aga to ja tez chce ta dietke co Monik :ico_haha_01:

okazalo sie ze T nie wraca w przyszly weekend tylko tydzien pozniej, wiec mam dodatkowy tydzien na zrobienie sie na bostwo, prawie bostwo heheh

ja dzis od rana siedze u Kubusia, u nas leje i jest ok 15 stopni, a ztak dziwnie ze sie tak ochlodzilo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 cze 2007, 11:04

Hej laski
Ja umieram , ale jestem chora :ico_chory: jakies zapalenie gardla czy cos :ico_noniewiem: w glowie mi sie kreci z nosa leje migdaly wielkosci pileczek ping pong-owych , masakra i w dodatku jestem sama z malym ehh

A dietka to
rano jajka sadzone na patelni bez tluszczu + chleb wazy
na obiad piers kurczaka , indyka czy tez filet rybny + warzywa surowe lub gotowane
na kolacje jablko lub jogurt nat.
Nie jest latwo , ale po trzech dniach organizm sie przyzwyczaja i da sie wytrzymac
Ja wspomagalam sie tez suplemetami :ico_oczko:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

15 cze 2007, 11:14

oj, aga,:ico_pocieszyciel: to nasze sobotnie spotkanie nie wypali chyba...jak jestes chora... duzo zdrowka ci zycze
wiesz, ze chlopaki jada jutro na rybki... :ico_noniewiem: na cala noc :ico_zly:
a mnie dzisiaj glowa strasznie boli...nawet tabletki nie pomagaja :ico_chory:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

15 cze 2007, 11:18

oj Agus!! bidulko, kuruj sie szybciutko.... :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Monik oby szybko glowka przestala bolec

moze sprobuej ta dietke zastosowac...
a miesko jak przygotowywalas?? na parze, gotowalas, pieklas, dusilas czy smazylas??

Oskarek wlasnie sie kilka razy z siedzacej pozycji podniosl przy barierkach lozeczka na nogi...i sie chichra...
no w koncu len maly zaczyna cos kombinowac....
za to wciaz sie nie podnosi jak lezy, tylko troszke....jeszcze nie zalkapal ze moze sie rekami podeprzec :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 cze 2007, 12:08

Natalciu :ico_brawa_01: dla Oskarka moj maly jeszcze sie sam na nogi nie podnosi
Monik moj A na rybki nie pojedzie bo musi sie mna opiekowac g:hmm

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

15 cze 2007, 12:52

Agus, ale on sam sie nie podnosi, tylko przy barierkach lozeczka :ico_haha_01:
a na lezaco to zapomnij ze sie podniesie..heh leniuch maly.... :ico_haha_01: podnosi tylko glowe i kawalek plkecow..
jeszcze nasi chlopcy beda wstawac i biegac ze nie bedziemy mialy sily za nimi latac :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 cze 2007, 14:17

Tak Natalciu masz racje hi hi
Moj wlasnie pelza po kanapie , bidny taki dzis grzeczniotki sam sie bawi jakby rozumial ze mama chora sily nie ma, kochane dziecko :562:

A do mnie mama dzwonila , jak bylam w polsce to zdechla Szaza suczka mamy ( miala 12 lat i umarla na raka :ico_placzek: )

tak po malu doradzam mamie zakup szczeniaka ( mama jest caly dzien sama w domu lub w stadninie poniewaz jest pasjonatka jazdy konnej i ma wlasnego konika )
myslalam o rasie Ogar idealnie by do mamy pasowal tylko kosztuje 1500 zeta :ico_szoking:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

15 cze 2007, 16:03

Aga, mam nadzieje ze jak twoj A nie pojedzie to i moj da sobie spokoj, bo ja tez wymagam przeciez opieki :-D

[ Dodano: 2007-06-16, 09:19 ]
witajcie! co tu dzisiaj takie pustki??? ja po porannych zmaganiach z klawiatura ( nie dzialala bo wczoraj wiktorek cos namieszal) wreszcie jestem na tt (jak zwykle monika- haker wkroczyla do akcji i wszystko znowu dziala :-D )
pogoda u nas paskudna, az sie z domu nie chce wychodzic... wczoraj obcinalismy wloski wiktorkowi.teraz mamy w domu rekrucika :-D jak zrobie fotki to wam pokaze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 cze 2007, 18:58

hEJJ KOBITKI
Ja w dalszym ciagu umierajaca :ico_chory:
pogoda paskudna , ehhh nic mi sie nie chce , wysprzatalam caly dom ( wlasciwie z obowiazku a nie ze sprawiajacego przyjemnosc wyczucia estetyki )

Mam ochote legnac na kanapie i obejzec jakis dobry film , ale gosc w dom-nie ma wylegiwania

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość