szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

06 sie 2013, 21:37

Nasze ostatnio spedzanie czasu :ico_haha_01:
Ale fajnie się pluskacie.
Edulita urodziła o 11.55, mały ma 50 cm i waży 2650.
Gratulacje kochana.
Ciekawe jak poród i czy z małym wszystko ok.
zaniedlugo wszystkie po kolei zaczniemy sie rozpakowywac :ico_szoking: :ico_haha_01:
Ojjj dla mnie to wcale nie tak za niedługo.Przede mną jeszcze sporo czasu.
Spinka kurcze jak juz w szpitalu jestescie to jakies konkretniejsze badania powinni porobic :ico_noniewiem:
Taak oni to maja czas,byle by jak najdłużej pacjent w szpitalu był.
Wiem na własnej skórze o tym.
mam chwilowo luzik :ico_oczko:
Marzę o czymś takim.
Chciałabym by któregoś dnia wszyscy gdzieś pojechali na jeden dzień, wzięli Lileczkę a ja bym miała cisze spokój i bym mogła odpocząć ponudzić się.

Aktualnie u nas czas robienia ogórków ,soków dżemów itp rzeczy . Roboty w cholerę i mam dosyć już.
Teraz leżę ale nogi to mnie tak bola jak by miały eksplodować.Płakać mi sie teraz z bólu chce.
Dlatego zazdroszczę że koleżanka juz urodziła.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

07 sie 2013, 09:39

Hej,nocka w miarę,wylezalam się za wsze czasy,tylko bardzo tu duszo. Ale na szczęście jutro wychodzimy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Szkieletorku tak bardzo Ci współczuję, musisz jakiś weekend poświęcić sobie!

Karmiła jak wczoraj zobaczyłam zdjęcia z basenu to przez chwilę lżej mi było w tym goracu.

Lala jak się czujesz?

Leona plany na dziś już masz?Ja bym coś porobila,ale tu się raczej nie da.t

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

07 sie 2013, 09:58

Hejka

My znowu pospalismy :-D

Spinka dobrze ze dluzej was trzymac nie beda :ico_sorki:


Ja w planach nie mam zbyt duzo, musze tylko ogorki powkladac w sloiki(wczoraj mezu przygotowal na pikle) no i zapasteryzowac, no i oczywiscie obiad standardowo :ico_oczko:


A dzisiaj wskoczylam w 8 miesiac :ico_szoking: :-D :ico_brawa_01: stawiam :ico_tort:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

07 sie 2013, 10:20

Hej dziewczyny\

Ja sie wzielam za sprzatanie ... w lodowce popsula mi sie wedlina i smierdzialo i nie wiedzialam co?

Szkieletorku ja w zeszlym roku robilam ogorrki ale nam poszly wszystkie a w tym roku nie dam rady ale ja glownie robilam salatki :ico_sorki: bo najwiecej nam szlo do obiadu :ico_oczko: mialam w planie buraki i papryke ale juz nic nie zrobie w polsce mialabym pomoc a tu sama w ciazy i jeszcze z adaskiem wierc odpada :ico_nienie:

spinka - oby czas szybciutko minal mala niech podlecza i wychodzcie :-) :ico_brawa_01:

u nas cos sie chmurzy chyba bedzie burza a mielismy dzis na basen jechac;/ :ico_noniewiem: dzis na obiadek ziemniaki z kotletem mielonym i mizeria ...

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

07 sie 2013, 10:28

U mnie wiekszosc przy przetworach w tym roku robi maz :-D :ico_brawa_01: :ico_sorki:
30sloikow ogorkow kiszonych przywiezlisy z PL(tesciowa nam co roku robi) a my robilismy juz sporo salatek, pikli i kilka sloikow buraczkow :ico_sorki:


Kamilka mam prawie identyczny obiad tyle ze z mielonego bede robila zrazy z grzybami :ico_oczko: no i mizeria oczywiscie bedzie :ico_oczko:
Na razie jemy sniadanie

A wiecie co my wczoraj prze 22 robilismy?? Montowalismy przewijak(czyli dodatkowy blat) na komode :ico_haha_01:
Mezu sie pyta kiedy lozeczko skrecamy, ale troche za wczesnie :ico_haha_01: bo bedzie stalo i sie kurzylo

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

07 sie 2013, 10:44

Leona fajne zajecie moje lozeczko zlozone wszystko uprane i nakryte przescieradłem... ale w domu mam dwa wozki jeden spacerowy a drugi ten co kupilam i kiedys ten gleboki bedzie na spacery a spacerowke bede miala zeby np w mieszkaniu do spania powozic albo co.. tylko ze musze narazie zniesc go do piwnicy nakrytego bo mi juz miejsca brak :ico_noniewiem: narazie to szykuje mezulowi on zniesie jak przyjedzie i doniczki mi musi poznosic :ico_noniewiem:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

07 sie 2013, 11:25

U mnie wozek stoi na balkonie, przykryty kocem :ico_oczko:
A w miejscu lozeczka stoi kolyska wypelniona Marcela zabawkami takze na razie nie ma sensu lozeczka rozkladac :ico_haha_01:


A przed chwila synus wyjal rzeczy siostry z polek przy przewijaku, wczesniej jego duperelki tam staly a ostatnio polozylam juz zapas chusteczek do pupy i takie tam, no i on to wszystko wyjal i poukladal swoje auta :ico_haha_01: ale mamy jeszcze dwa miesiace zeby oddal siostrze polki ;-)


Sloiki sie juz pasteryzuja w piekarniku
Zaraz wezme sie za obiad

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

07 sie 2013, 12:57

musze tylko ogorki powkladac w sloiki
Kochana nie jadłam nigdy takich ogórków ale mąż mnie nudzi bym zrobiła, a właściwie bym poszukała dobrego przepisu na nie. Jesli byś mogła to podrzuć.
Mezu sie pyta kiedy lozeczko skrecamy, ale troche za wczesnie :ico_haha_01: bo bedzie stalo i sie kurzylo
W 1 ciąży już miała o tym czasie łóżeczko rozstawione ale ja miałam dla małej osobny pokoik zamknięty.
Ja bym coś porobila,ale tu się raczej nie da.t
Jak ja byłam z mała w szpitalu 8 dni to wtedy za wsze czasy się z nia wybawiłam.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

07 sie 2013, 13:05

Hej w końcu mam laptopa, bo z telefonem to jakoś niewygodnie mi było pisać. Odebrałam mms od Edulity, mam zdjęcie Arielka świeżo po porodzie, tylko nie wiem, czy zgodzi się żeby wstawić na forum.
Upał nieziemski w sali, aż strach sprawdzić ile stopni jest, ale ponad 30 na pewno :ico_olaboga:

Kamilka Leona szalejecie dziewczyny. Chyba i ja muszę myśleć o oddaniu wózka do pralni, bo nie wszystko udało mi się dokładnie odczyścić.

Jutro nas wypuszczają, Pola szaleje, gdyby nie temp. to można powiedzieć, że dobrze się bawi z kolegą z sali, więc ja nie muszę się nią zajmować, nauczyła się od jakiegoś czasu i sama sobie organizuje zajęcie.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

07 sie 2013, 13:08

Szkieletorek my pikle z tego przepisu robimy :ico_oczko:
http://www.ofeminin.pl/przepisy/ogorki- ... 76807.html
Tyle ze do wiekszosci sloikow maz jeszcze dosypuje chili :ico_oczko:



My juz po obiadku
Teraz trzeba troche odpoczac

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość