Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

24 lut 2009, 23:55

Witam Was serdecznie :) Ja szybciutko znowu, bo jutro zaliczenie i jeszcze popracowac troche musze, a jak zwykle caly dzien lezalam do gory tylkiem :D jezdzilam po zaslony i firanki i kupilam przepiekne :D

A co do stania na nozkach to moj Luby tez tak robi :O robi jej hopsa hopsa a ona tak sie cieszy ze nogami wierzga jak konik, i jak chce sobie rece poprawic bo za bardzo pod pachy mu wlatuja to ja stawia poprawia sobie i dalej hopsa - to trwa ulamek sekundy, ale ja boje sie ze nogi jej sie wykrzywia :P no i ogolnie sama pcha sie do stania, w foteliku opiera sie tylko na nogach i wygina tak ze prawie na nich stoi, do siadania tez sie pcha z kazdej pozycji, nawet bocznej, przewraca sie masakrycznie, jest coraz wspanialsza :D nie wiedzialam ze to mozliwe, ale tyle radosci z niej mamy :) zwlaszcza jak zaczyna gadac, coraz wiecej przebywa sama i mowi do siebie :D bawi sie zabawkami, lezy juz na macie zainteresowana, bo wczesniej szybko jej sie nudzilo, pozwala mi popracowac w ciagu dnia i siedzi czasem u mnie na kolanach i papiery mi mnie :P wszystko chwyta w rece a najchetniej to usta mamusi i nos tatusia :) kurde moj Luby oglada fajowy film, a ja musze sie uczyc i pracowac i mi szkoda czasu :/ ale pociesza mnie mysl, ze jak to zrobie dzisiaj i jutro, to czwartek, piatek mam wolny i moge pochodzic z siostra po sklepach :)))

Urlop mojego mezulka sie juz konczy wiec mi coraz smutniej, bo ja to chyba sie uzaleznilam od jego obecnosci i nawet jak siedze w pokoju obok to chodze co godzine dac mu buziaka, bo mi sie teskni :O alez bedzie mial mnie dosc :ico_zly: :ico_zly:

Zmykam zatem - a zakupy na allegro zrobione :D zamowilam sobie 3 bluzeczki i teraz czekam az przysla :D:D uwielbiam zakupy internetowe bo to takie leniwe :P

Achh a moja mala krolewna tez sie obudzila o 4 i spac nie chciala :ico_zly: i tak ma coraz czesciej ale wole wstawac o 4 i zeby zasypiala o 20 tak jak codziennie :D bo mam duzo czasu dla siebie, a poza tym ostatnio i tak sypiam po 4h, co prawda mam oczy przekrwione i musze nakladac duzo pudru zeby nie wygladac jak smierc :D ale obiecuje sobie ze przystopuje jak tylko zalicze sesje :P

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

25 lut 2009, 10:06

witam z rana i stawiam :ico_kawa: a zbozowa dla cycujacych :ico_oczko:
Weronisia tez zrobila ostatnio popis tanca na nozka a ubawila sie co nie miara i tez jak tylko poczuje ze ma grunt pod nogami to je sztywno prostuje zeby stanoc ale oczywiscie jej za bardzo na takie zabawy nie pozwalamy z oczwistych przyczyn :ico_oczko:
rlop mojego mezulka sie juz konczy wiec mi coraz smutniej, bo ja to chyba sie uzaleznilam od jego obecnosci
tez tak mi bylo przykro jak sie mojemu urlop konczyl na poczatku lutego :ico_pocieszyciel:
Dzis w koncu idziemy na szczepienie zobaczymy czy znow nieodwolaja :ico_noniewiem:
no to my sie zameldowalysmy teraz wy kobitki drogie
a gdzie podziala nam sie miszka?

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

25 lut 2009, 10:27

Dana dziękuje za :ico_kawa:
my dziś jedziemy do Pszczyny na ćwiczenia i do pani psycholog z Antkiem ciekawa jestem tej wizyty :ico_noniewiem: .
U nas nocka nawet fajna mały jak zwykle budził saie na mleczko ale pospaliśmy do 8 :-D :-D wiec wyspana nawet nawet
jak tylko poczuje ze ma grunt pod nogami to je sztywno prostuje zeby stanoc ale oczywiscie jej za bardzo na takie zabawy nie pozwalamy z oczwistych przyczyn
sprytne te nasze dziecei takie maluchy a juz myślą co by tu można zrobić :ico_haha_01:
No ciekawe gdzie nasza miszka i co sie am u niej dzieje ze nie zagląda :ico_noniewiem:
mmarta pewnie odpoczywa a rodzinka bawi Ige :-D :-D
Jak przyjedziemy z Pszczyny to wam napisze co było u pani psycholog :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

25 lut 2009, 12:56

witam dziewczynki!
ja tylko sie szybko melduje ,nocka dziś nie ciekawa,mojemu malutkiemu idą zęby całą noc marudził ,miał gorączke,i obsesyjnie szukał cycusia,nie chciał dyda tylko spał spokojnie przy cycku,więc padam na twarz,dałam mu syropek i wypił go bardzo chętnie jakby wiedział kochaniutki że mu pomoże,posmarowałam mu dziąselka i ulzyło odrazu,rano to samo,tak biedniutki płakał że nie wiedziałam juz jak mu pomóc,ale szybko podałam syropek i posmarowałam dziąsła i jak ręką odjął,obudził sie i już jest tak jakby ok,twu twu!!!
miłego dnia zyczę dla was i waszych maleństw! :-)

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

25 lut 2009, 13:33

hej!!!
u nas też cyc w nocy obowiązkowy.....cholera, a nie jadł już w nocy od drugiego miesiąca zycia..... :ico_olaboga: poddałam się po 2-godzinnej walce, szkoda mi się zrobiło tego łobuza......tak mnie za ręce trzymał, tak prosił..... :ico_olaboga:

dzis idę do pielęgniarki srodowiskowej pokazać tą wysypke Alka-na szyjce rozumiem, bo sie slini, ale ma ja również na pleckach, rączkach i udach :ico_olaboga: co prawda po odstawieniu wszystkich kosmetyków i kapielach w oilatum troche przyschło i wygląda duzo ładniej, ale wolę to skonsltować. Miłego dnia!!!!!

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

25 lut 2009, 15:19

pokazać tą wysypke Alka-na szyjce rozumiem, bo sie slini, ale ma ja również na pleckach, rączkach i udach co prawda po odstawieniu wszystkich kosmetyków i kapielach w oilatum troche przyschło i wygląda duzo ładniej, ale wolę to skonsltować
może to potówki! Alek jest troszke papusny,a mam pytanko czy pudrujesz mu ;po kąpieli wszystkie te fałdeczki i pod szyjką oraz pod paszkami?? ja zawsze bo właśnie takim maluszkom w takich miejscach robią sie takie potówki

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

25 lut 2009, 16:36

Agusia1982, szczerze mówiąc nie wyglada to jak potówki.....czerwone plamy bardzo suchej skóry i na tym drobniutkie czerwone krostki.....
qrcze health center zamkniete między 12:30-14 :ico_zly: musiałm do domu wrócić bo Al okropnie zgłodniał.
Agusia...może powinnam spróbowac z tym pudrem, choc pewności nie mam że to od tego.....

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

25 lut 2009, 17:35

wrócilysmy juz po szczepieniu niunka spi juz od 13 nawet jej nie rozebralam szkoda mi jej budzic Wazyly ja i dziwne ze nic nie przybrala wazy 7400kg i 68dluga powiedziala mi ze mam sie nie martwic ze juz tak bardzo nie bedzie przybierala jak do tej pory i ze to normalne :ico_noniewiem:
Obiad ugotowany i zjedzony :ico_oczko:
może to potówki! A
chyba nie z tego co piszezirca, to wyglada na jakies uczulonko
czy pudrujesz mu ;po kąpieli wszystkie te fałdeczki i pod szyjką oraz pod paszkami??
ja smaruje jej sudokremikiem albo takim kremem podobnym do sudokremu w tych miejscach i tez jest dobrze :ico_oczko:
biedniutki płakał że nie wiedziałam juz jak mu pomóc,ale szybko podałam syropek i posmarowałam dziąsła i jak ręką odjął,obudził sie i już jest tak jakby ok,twu twu!
bidulek dobrze ze mu to pomoglo

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

26 lut 2009, 08:55

Wiam z rana :ico_kawa: u nas zaraz mają wyłaczyć prąd na cały dzień
Jedziemy dzisiaj do tychów bo mój tato chce wózki zobaczyć ( dla siebie) no i kupić coś Antkowi na chrzest :ico_brawa_01:
Wczoraj było bardzo fajnie na ćw dziewczynka przed nami strasznie płakała a Antek jak zwykle nic a nic i jeszcze się smiał pokazała nam jak mamy go podnosić w prawidłowy sposób i jak nosić , powiedziała ze w zadnym razie mamy go nie podrzucać np samoloty itd zeby nie uszkodzić kręgosłupa :ico_olaboga: u pani psycholog też poszło całkiem całkiem pokazywała mu zabawki i parzyla co mały umie juz robic
bedziemy jeżdzić co tydzień na ćw .Musze kupić materac taki grubszy zeby mały się nie slizgał i nie spadywał :)

[ Dodano: 2009-02-26, 07:58 ]
wysłałm tyle ile napisałam bo boje się ze mi zaraz wyłączą ten prąd
Ja coś kiepsko sie czuje nie wiem co jest i ciągle bym coś jadłą i jadła i zamiast chudnąć to chyba przybrałam :ico_zly: :ico_zly: .
Agusia1982 napisał/a:
czy pudrujesz mu ;po kąpieli wszystkie te fałdeczki i pod szyjką oraz pod paszkami??
ja smaruje jej sudokremikiem albo takim kremem podobnym do sudokremu w tych miejscach i tez jest dobrze Agusia1982 napisał/a:
ja też smaruje sudokremikiem albo sofeo i też jest dobrze :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

26 lut 2009, 12:27

Witam kochane dziewczynki :ico_brawa_01:
Nie mam za cholere czasu ,tak mi Was brakuje,a po prostu nie mam kiedy.Natalia jest tak absorbujaca,ze nie mam jak usiasc do komputera,caly czas ze mna ,nie chce sie sama soba zajac i dlatego mam zaleglosci :ico_olaboga:
Do tego ten moj chlop,calkowicie bezuzyteczny :ico_zly: Nawet jej na 5 minut nie wezmie,dlatego padam na pysk.Ostatnio uslyszalam ,ze on nie chcial dziecka tylko ja,dlatego mam sobie radzic sama :ico_zly: Ja go juz chyba nie kocham.....Niech mi placi za dach nad glowa i robi co chce,ja mam dla kogo zyc i ma mnie kto kochac :ico_noniewiem: Przepraszam,ze tylko przylazlam i juz sie zale,ale no nie mam komu.....
Dziewczyny jakie te Wasze maluszki juz duze :ico_brawa_01: I piekne :ico_brawa_01: Az mi sie wierzyc nie chce ze Natalia zaraz bedzie miala pol roku :ico_sorki:
A marta sie odzywala?Ciekawe jak tam w Polsce,odpocznie sobie troszke,odzyje :ico_sorki: Tez bym pojechala na troche do mamy,ale nie mam teraz szans.
Juz mysle jak to bedzie jak wroce do pracy w kwietniu i Artur zostanie z mala,przeciez ona go nie zna ,placze jak do niej podchodzi,rany jestem przerazona.Jak ja to zniose :ico_placzek:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość