Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

25 lip 2007, 18:02

moje drogie pisałam do 79anita co u nich i pozdrowiłam ja od wszystkich natomiast ona mi odpisala tak:" Mialam prowokacje ale po całej butli ost zero rozwarcia więc czekam może jeszcze coś sie zacznie dziać:( dzięki śliczne pozdrawiam"

A ja bylam u lekarza i powiedzial że wszystko oki szyjka sie nie skraca a w poniedzialek na KTG ale podkreślil ze na jego oko urodzę wczesniej ale nie chce prorokować kiedy

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

25 lip 2007, 18:02

moje drogie pisałam do 79anita co u nich i pozdrowiłam ja od wszystkich natomiast ona mi odpisala tak:" Mialam prowokacje ale po całej butli ost zero rozwarcia więc czekam może jeszcze coś sie zacznie dziać:( dzięki śliczne pozdrawiam"

A ja bylam u lekarza i powiedzial że wszystko oki szyjka sie nie skraca a w poniedzialek na KTG ale podkreślil ze na jego oko urodzę wczesniej ale nie chce prorokować kiedy

[ Dodano: 2007-07-25, 18:03 ]
moje drogie pisałam do 79anita co u nich i pozdrowiłam ja od wszystkich natomiast ona mi odpisala tak:" Mialam prowokacje ale po całej butli ost zero rozwarcia więc czekam może jeszcze coś sie zacznie dziać:( dzięki śliczne pozdrawiam"

A ja bylam u lekarza i powiedzial że wszystko oki szyjka sie nie skraca a w poniedzialek na KTG ale podkreślil ze na jego oko urodzę wczesniej ale nie chce prorokować kiedy

coś jest nie tak nie moge pisać :( :ico_placzek:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

25 lip 2007, 18:46

Forum sie zacięło. :ico_zly: Juz mi wcieło 2 posty.... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
ja zaraz uciekam do neurologa. Miałam jechac sama, ale nie dam rady jechac taki kawał wiec moj R urywa sie z pracy i mnie podrzuci. On jest kochany czasami, naprawde. :ico_haha_01:

Chciałam zaktualizowac liste, bo przez noc wpadły mi nowe pomysły do głowy, ale TT strasznie sie tnie i nic z tego. Moze wieczorem sie uda.

Aga, ja tez mam od kilku dni straszne bóle. Wczoraj wystraszyłam sie na powaznie, bo ból był całkiem ok, ale niepokoiło nas,ze Mały sie nie ruszał. W koncu po kilknastu minutach pukania w brzuch i glaskania jego pupci, raczył sie poruszyc, a nam ulzyło. :-)

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

25 lip 2007, 21:08

to prawda nie dzala dobrze tt, u mnie ok odezwe sie jak przestanie zacinac
bo mam dosyc pisania w nieskonczoność i nic się nie zapisuje :ico_zly:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

25 lip 2007, 22:40

Mi tez sie tak robi :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Anita trzymam kciuki!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Bylam dzis u lekarza i dostalam zastrzyk i przez tydz nie urodze :-D !Za tydz ide znowu i juz zadecyduje lekarz co dalej. Akurat trafilam na lekarza ktory pracuje na porodowce tam gdzie bede rodzial wiec bardzo sie ciesze!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Trzymajcie sie sierpnioweczki

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

25 lip 2007, 23:47

witajcie :-) , ja coś spać nie moge :ico_placzek: , wszystko mnie już boli, chyba jakaś deprecha mnie dopada :ico_olaboga:

jestem cały czas głodna, chociaż dopiero sie obżerałam :ico_wstydzioch: :ico_zly: - własnie wrócilismy z imienninek mojego taty

[ Dodano: 2007-07-25, 23:49 ]
i te krzyże bola cholernie :ico_zly:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

26 lip 2007, 00:01

Mnie tez dzis złapał ból krzyzowy. Na szczescie szybko minął, ale jakbym sie miała z tym meczyc non stop to chyba bym wymiekła. :ico_olaboga:

Byłam u neurologa. Po krótkiej rozmowie zalecił tylko znieczulenie ZZO i tyle. Mam sie stawic za 2 miesiace na kontrole, moze zrobia mi jakies badania tego torbiela podpajeczynowkowego... :ico_noniewiem:

A jutro do gina, w piatek na badania i w poniedziałek juz bede miała swojego syneczka po tej stronie brzucha. :ico_brawa_01:

Ciekawa jestem czy bede pierwsza czy któras z Was jednak mnie uprzedzi. Na razie Anita ma spore szanse i Aga78, Ty tez chyba juz sie szykujesz pomału na porodówke, cio? Tak cos mi sie zdaje z Twoich opisów, ze to moze byc całkiem blisko... :ico_brawa_01:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

26 lip 2007, 00:07

nie mam pojęcia ile mnie to pomęczy jeszcze, bo mam inne doświadczenia, żadnego bólu przed -tylko odchodzące wody, zrobiłam mały wywiad u lipcówek i cóż z takimi objawami męczą się co najmniej tydzień, więc wątpię czy uda mi się Ciebie wyprzedzić :-D

[ Dodano: 2007-07-26, 00:08 ]
fajnie wisienko, że już tak wszystko masz zaplanowane i trzymam mocno kciuki, żeby pomyślnie się potoczyło, musisz być bardzo podekscytowana, że to już w poniedziałek.... ja teraz nie mogę spać, ale tak to już chyba bym minutki odliczała :-D

[ Dodano: 2007-07-26, 00:15 ]
tak w ogóle od niedzieli- dziwne odgłosy mam z brzucha - takie przelewanie wody ni to burczenie bardziej jak bulgotanie- i to dosc głośne, bo ludzie to słysza i tak na mnie patrzą dziwnie..ehhh :ico_szoking: , mam nadzieję, że to nic złego...

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

26 lip 2007, 01:17

Podekscytowana jestem i to bardzo. Troche sie tez denerwuje jak to będzie.. ale mam nadzieje, że sobie poradzimy. :ico_noniewiem:

A ja sie martwie troszke, bo mój Maluch do tej pory bardzo brykał a teraz jakos taki spokojny sie zrobił i nawet jak sie rusza to tak jakby w zwolnionym tepie... :ico_olaboga: Moze juz biedaczek nie ma miejsca... :ico_noniewiem:

A Twoje bulgotanie w brzuchu to tez ciekawe. Ciekawe co tam dzidzia robi :ico_noniewiem:

izuleczeek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 04 lip 2007, 11:04

26 lip 2007, 09:13

Czesc dziewczynki...
Przyszlam zobaczyc czy sie ktoras juz tu z was rozdwoila :)
Z tego co widze to chyba nie :)
Dzielnie sie trzymacie....
Bo u nas już 7 rozpakowanych sierpnióweczek....
No a w tym 8 dzieciaszków....

Trzymam za was kciuczki kochane :)
Ja od tygodnia chodze z rozwarciem i nic się nie rusza mimo skurczy już od dłuższego czasu

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość