madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

29 gru 2009, 13:20

jagodka24, ale Jagódka ogólnie była ruchliwa czy bardziej z leniwych?

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

29 gru 2009, 13:23

nie jesli chodzi o ruchliwość to obie mają tak samo
dosyć mocno dają sie we znaki
ale to dobrze bo przynajmniej wiem że są :)

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

29 gru 2009, 13:45

witajcie!
dzięki za komplementy dot. brzuszka :-D
jagodka24, dobrze, że Mała kopie, ja te wypychania i kopniaki uwielbiam, mimo że czasem są wręcz bolesne :-D Ciekawe czy druga córcia będzie podobna do Jagody, bo ta jest śliczna jak aniołeczek :-D Słodziak

madzia0609, Ty to się wycierpisz i nastresujesz w ciąży...Mam nadzieję że potem będzie wszystko ok, że Kubuś ci wynagrodzi te wszystkie nerwy i stresy. I będxzie Twoją największą i najwspanialszą radością w życiu...

Boże, dziewczyny jak ja długo śpię.... Codziennie wstaję po 10....!!!! Chyba organizm wykorzystuje ostatnie chwile wolności, he he...

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

29 gru 2009, 13:49

hormiga, kochana zmniejsza ból myśl że dzięki dzięki mojemu poświęceniu spełniam marzenie i pragnienie męża oraz moje to dziecko jest dla nas wszystkim

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

29 gru 2009, 13:58

hormiga, ja tez uwielbiam te kopniaczki nawet jak są bolesne
i zawsze mówie mężowi że niech załuje ze nie jest kobietą bo nigdy nie poczuje tego niesamowitego uczucia

a czy bedzie podobna do jagody ???mam nadzieje że z charakteru tak bo jagódka jest super dziewczynką
owszem ma swoje odpały jak każdy ale dziecko do rany przyłóż
naprawde po dwójce takich nerwusów taki skarb to szczęście

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

29 gru 2009, 14:04

dzień dobry.
dziękujemy za pozytywne opinie odnośnie Tobiego :-) Tez uważam, że z niego to przystojniak będzie. ;-)
Na szczęście mój synuś to na pęcherz się póki co nie kładzie (mam nadzieję, że ten pomysł jednak sobie odwlecze!) :ico_sorki: Ale często chyba leży na nerwie gdzieś przy plecach, bo bolą. Ale dziś jest ok i się ruszam spokojnie :ico_brawa_01:
Jeszcze chwila i każda z nas będzie tulić dzidzię! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

29 gru 2009, 16:45

jagodka24, ja się martwię jaki będzie nasz Tymek bo my oboje jesteśmy cholerycy trochę...Ale może nas zaskoczy :-D A to co mówisz mężowi o kopniaczkach, ja też swojemu powtarzam. To jest coś zupełnie niesamowitego, doznanie nie z tego świata, jedyne w swoim rodzaju :-)

tibby, masz rację - już niewiele nam zostało do spotkania z dziećmi. Trochę nie mogę się doczekać...

madzia0609, i zostaniecie wynagrodzeni jak tylko Kubuś się urodzi :-D

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

29 gru 2009, 19:12

Hey

ja tylko tak wpadam zakomunikować że żyję!

byłam na usg 16 grudnia w sprawie tych torbieli wgłowie. - zniknęły wiec jestes szczesliwa ze zdrowe dzieciatko.. duzo sie u mnie działo ostatnio i nie bardzo chce mi sie pisac wszystko od nowa. powoli sie sytuacja rozwiązuje wiec jak tylko bede miec troche spokoju to bede sioe odzywac czesciej. wstawiam fotki mojej córci. i moja jedna z brzuchaczem.

aha dla hormigi to termin mam na 28 marca - bedzie Agatka

Obrazek

Obrazek
tu widac że ma nogi koło twarzy - złożona jak scyzoryk jest. na fotce jedna noga z stopka wyraźną.

i tu z otwartą buźką.
Obrazek

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

29 gru 2009, 20:58

marcia_pod, świetne zdjęcia!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dobrze, że z dzidzią wszystko ok! :ico_brawa_01:
Niesamowicie gibkie dziecko, skoro ta nóżka tam zawędrowała.
Chociaż nasz Tobi, tez na ostatnim usg sobie wpychac chciał stopę do buźki ;-)

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

29 gru 2009, 23:01

hejo!
marcia_pod, świetne zdjęcia!!! i cieszę się, że wszystko ok!
hormiga, no :ico_brawa_01: za prezencję :ico_brawa_01:
madzia0609, a....to już wiem wzsystko hehehe
ale szczerze mówiąc, to ja bym bardziej panikowała na wieść o cc....dla mnie to masakra, jak mi na porodówce powiedzieli , żebym nie piła, bo jak się nie ruszy to mnie pokroją, to chyba ze strachu się bujnęła akcja....o nie...... :ico_nienie: ja się pod nóż nie dam dobrowolnie....
zawsze się dziwię kobitkom, które wybierają cc z własnej wygody.... :ico_noniewiem:
bo wiadomo, że w pewnych sytuacjach nie ma opcji i marudzenia czy się chce czy nie...ale wiele kobiet życzy sobie cc ot tak....paranoja dla mnie...
jagodka24, będzie śliczna! hehehe
a z tą pietruchą to jak robisz??? pisz mi tu zaraz!

ja już zaczynam powoli dostawać lekkiego fioła....spisuję listy spraw do załatwienia...do kupienia...
po nowym roku wyciągam ubranka i robię przegląd....muszę sprawdzić co mi trzeba
a za tydzień chyba śmigamy na pierwsze zakupy, takie trochę do porodu i pielęgnacji...

macie już spisane, co potrzeba?
ja niby mam już doświadczenie, ale ciągle myślę, czy o czymś nie zapomnę...
na bank kupić musze majty poporodowe, bo super sprawa jak dla mnie...no i podkłady jednorazowe seni...świetna sprawa! i dla mnie i do przewijania...rewela! no i zapas wkładek laktacyjnych....przegląd laktatora muszę zrobić....do apteki wpaść i zaopatrzyć się w te wszystkie cuda....rety, rety...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość