Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

26 lut 2012, 17:49

Mamusia28, ja bym nospę wzięła.A bardzo kaszlesz? bo ja pamiętam jak mnie dusiło to wtedy brzuś pobolewał
mój m. pojechał do pracy, wzięłam smyka na chwile na spacer ale głowy nam chciało pourywać :ico_szoking: zjadłabym coś a sama nie wiem co, do tego zgaga mnie dopadła :ico_chory:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

26 lut 2012, 18:04

Ja prawi wogole nie kaszle, jedynie kicham i moze wtedy naciagam miesnie... moze macie racje wezme ta nospe ale poki co ustało. Dziekuje za rady:)
A co do pogody to u mnie pada śniegodeszcz i wieje tak ze glowy urywa.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

26 lut 2012, 18:06

dziewczyny a myślałyście już kiedy będziecie prać dzieciaczkowe ciuszki? ja tak myślałam po Wielkanocy- czyli 32-33 tc chyba w sam raz, nie?
przed Swiętami chcę zrobić to przemeblowanie z przenoszeniem tv i komody, opróżnić komodę z naszych ubran i wymyć jej wnętrze.
a Wy planujecie mniej więcej co kiedy zrobicie czy tylko ja taka wyrywna jestem? :ico_noniewiem:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

26 lut 2012, 18:23

Ja póki co musze kupić albo wynając mieszkanie....tylko do moje meza nie dociera ze trzeba sie pospieszyc. nie chce sie wyprowadzic od mamusi mysli ze sie zmiescimy na 10 metrach z dzieckiem gdzie jest mebloscianka, biurko i lozko...masakra jak mam mu uswiadomic ze czas ucieka? nie dociera do niego ze pozniej bedzie mi ciezko cokolwiek urzadzac...

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

26 lut 2012, 18:38

mysli ze sie zmiescimy na 10 metrach z dzieckiem gdzie jest mebloscianka, biurko i lozko...
my przez prawie 3 lata tak mieszkaliśmy z Tomkiem u mojej mamy masakra na 12 metrach. No ale przeżyliśmy. Za to później zostało to nam wynagrodzone.

Marta myślę że nie za wcześnie. Ja jak mi lekarz potwierdzi płeć chce zrobić porządki z ubraniami które mam po siostrzenicy i Tomku i zobaczyć czego nie mam i zacząć kupować.

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

26 lut 2012, 20:16

Marta26, ja wlasnie posegregowalam ciuszki powkladam te malenkie do kartona i czekaja na pranie :ico_oczko: zaczne juz nie dlugo pozniej bedzie jeszcze wiekszy brzuszek i nie wyobrazam sobie prasowania :ico_noniewiem: a poza tym jak zrobi sie cieplej to napewno nie bedziemy siedziec w domu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

26 lut 2012, 20:34

Marta ja najpierw muszę kupić jakiś mebel na te kolejne małe ciuszki bo wiecznie miejsca brak :ico_olaboga: Jeszcze nie wiem kiedy będę prać i prasować. Póki co musimy zrobić sobie sypialne bo dom cały czas jeszcze nie do końca urządzony :ico_noniewiem:

[ Dodano: 26-02-2012, 19:40 ]
Mamusia28 ja Cię rozumiem z tym mieszkankiem. My na swoje wyprowadzaliśmy się jak byłam w 8mc i mieliśmy takiego speeda żeby zdążyć przed rozwiązaniem, że nie masz pojęcia.
Kurcze, a Ty jeszcze z teściami :ico_noniewiem: Nie mam pojęcia co mogłoby przemówić Twojemu mężowi do rozsądku :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

26 lut 2012, 22:55

Hej,
Marta zdecydowanie nie jesteś wyrywną ja też już myślę o urządzaniu naszych 13 metrów :ico_sorki: coż narazie z teściami ale myśle koło 3-4 lat już sami no i jak tylko ustaną bóle do tego stopnia ze będę mogła normalnie chodzić a nie kuleć to jadę na zakupy łózeczkowe czyli pościele i powoli wyszukiwać promocji bo trochę czasu mam więc po trochę na promocjach można kupować
a ciuszki to jak dostanę od wszystkich to zacznędopiero przebirać i kupować czyli kupować koło 30 tyg a prać te co dostanę to od razu jak dostanę i uporządkuję szafę i dorobię komodę :)

[ Dodano: 26-02-2012, 21:57 ]
Dziewczyny czy pobolewa Was brzuch chodzi mi o to ze wieczorami zawsze boli mnei brzuch na dole i koleżanka wczoraj powiedziała ze macica cwiczy do porodu a;e czy to możliwe ze to już?

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

27 lut 2012, 00:48

Dziewczyny czy pobolewa Was brzuch chodzi mi o to ze wieczorami zawsze boli mnei brzuch na dole i koleżanka wczoraj powiedziała ze macica cwiczy do porodu a;e czy to możliwe ze to już?
Pobolewa, ale jak się przesilę ,za dużo się nachodzę.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

27 lut 2012, 09:07

Dziewczyny czy pobolewa Was brzuch
mnie raczej rzadko ale poprzednią ciąże non stop mnie bolał.

U nas śnieg od wczoraj cały czas pada :ico_zly: a miałam porobić zdjęcia samochodu bo wystawiamy na sprzedaż no i znowu nie wystawię. A zaraz idę na wizytę do lekarza no bo w czwartek to taka szybka była. znaczy mam nadzieję że dzisiaj nie będzie szybka tylko normalna no i chciałabym by usg też zrobił ale nie wiem czy zrobi :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość