Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

07 sie 2013, 15:11

Jeju ja chyba padne wyprasowalam 2 miski prania ogarnelam chalpe potem po Adama na zakupy teraz skonczyłam obbiad i chyba zaraz padne :ico_sorki: :ico_sorki:

Ale mialam przygode przy obiedzie smazylam kotlety przestawilam patelnie a wtedy w niej wybuchl tluszcz i cala mnie prysnal od buzi po nogi a ja w samej bluzce i majtkach :ico_placzek: zlapalam szybko recznik zmoczyłam i zaczelam sie ocierac o dziwo nic mi nie jest i jeszcze nie szczypie nic :ico_placzek:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

07 sie 2013, 16:10

Witam.
U nas znowu gorąco .
Kamilka -całe szczęście że nic ci się niestało
spinka czy już wiadomo co Poli dolega
Ja dziś umyłam wkońcu lodówke , zmieniłam pościel i zrobiłam pranie , a drugie się pierze.Zostało mi tylko prasowanie ,ale to może wieczorem
.
Lala jak się czujesz?
pisałam wcześniej , ale gdzies mój post znikł-Ogólnie to nie jest żle tylko mały mi uciska żebra.Te upały też są uciążliwe ,ale to pewnie dla każdej z nas.
Dziś obchodzimy z męeżusiem 9 rocznice ślubu, Więc stawiam :ico_tort:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

07 sie 2013, 16:26

Lala wszystkiego dobre na kolejne lata razem.
Kamilko o kurczę, dobrze, że nic Tobie nie jest.
Spinka to fajnie, że jutro wracacie do domu.
A mi mały od 2 dni wypina się na środku brzucha, oj nie jest to przyjemne.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

07 sie 2013, 17:39

Kamilka :ico_olaboga: Moze szybko zareagowalas i nic sie nie bedzie dzialo, oby :ico_sorki:



Lala wszystkiego dobrego :ico_prezent:


Jenny kiedy zaczynacie zakupy??


My pojechalismy po obiedzie na lody, pozniej na dzialke(tez rowerem bo chodzic mi sie nie chce :ico_haha_01: )
W cieniu calkiem przyjemnie, pojadlam borowek, nalalam wody do beczek a teraz sie chmurzy i patrze ze na jutro zapowiadaja deszcz i burze :ico_haha_01:

Na kolacje zrobilam budyn :ico_oczko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

07 sie 2013, 17:55

Gratuluję pierwszej "jesiennej" mamusi :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

07 sie 2013, 17:57

Łóżeczko i przewijak już zamówiony. Jutro jadę do gin na spr. szwu. A resztę zakupów chyba w przyszłym tygodniu.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

07 sie 2013, 20:13

spinka trzymam kciuki za córeczkę,by wyniki wyjaśniły wszystko

kamilka widzę ,że wolny czas spędzamy podobnie ;-) ja też dziś na basenie z synem byłam ,ulga niesamowita w taki upał

szkieletorku zobaczysz :ico_ciezarowka: szybko minie,na pewno cięzko w te upały każdej z nas ale trzeba zacisnąć zęby dużo pić i wytrzymać,dla swojego maleństwa :ico_dziecko:

leona hmmm fajnie takie zapasy ja niestety nie miałabym nawet gdzie tego trzymać ,robię tylko dzemiki z truskawek i rabarbaru,jagodowe no i kompoty z wiśni i śliwek a i powidła śliwkowe i tyle
i :ico_urodzinki: za 8 mc :-D
a co do przygotowań to ja jestem daleko za tobą,prócz :ico_duzepranko: i :ico_prasowanko: ubranek nic nie gotowe :ico_noniewiem:

lala ja 2 dni temu uporałam się z praniem kołdry i pościeli ,ale od razu przyjemniej w domku
:ico_prezent: z okazji 9 rocznicy,by każdy rok przynosił więcej miłości,wzajemnego szacunku,wsparcie i radość


jenny trzymam kciuki za wizyte no i :ico_brawa_01: za zakupy :-)


wczoraj mój syn skończył 4 latka,mąż wziął wolne i razem pojechaliśmy do zoo ,Tomuś był przeszczęśliwy :-D a popołudniu kurier antresole przyniósł i od razu mąż poskładał,syn z 30 razy tam i spowrotem chodził był zachwycony ,strasznie się cieszę ,że tak zareagował

dziś upał więc pojechaliśmy na basen ,chłodziłam się ciągle w wodzie z synem potem pojechaliśmy na zakupy a teraz odpoczywamy

Madzia szaleje w moim brzuszku bardzo berbeć mały :ico_dziecko:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

07 sie 2013, 20:48

Betina no my zbytnio tez nie mamy miejsca na przetwory dlatego zaraz konczymy z ty, :ico_haha_01:


Wszsytkiego najlepszego dla synka :ico_tort: :ico_urodzinki:

A ta antresola to takie lozko pietrowe?? Pokaz :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

07 sie 2013, 21:14

Szkieletorek my pikle z tego przepisu robimy :ico_oczko:
Tyle ze do wiekszosci sloikow maz jeszcze dosypuje chili :ico_oczko:
A czy robicie z tego przepisu pierwszy raz je? Czy kolejny rok już?
I jak dużo tego chili dajesz?
Ale mialam przygode przy obiedzie
Ojj całe szczęście że sie to tak dobrze skończyło.
Dziś obchodzimy z męeżusiem 9 rocznice ślubu
Wszystkiego naj naj
mi mały od 2 dni wypina się na środku brzucha, oj nie jest to przyjemne.
Moja 2 dni temu późnym wieczorem zaczęła takie cuda robić jak by ja ktoś prądem raził.Bolało i to bardzo.
trzeba zacisnąć zęby dużo pić i wytrzymać,dla swojego maleństwa :ico_dziecko:
Tak ja wiem i wytrzymam bo co mam innego zrobić.
Niestety dużo marudzę a wiem że to uciążliwe jest .

No gorąco to mało powiedziane że dziś było. Popołudniu chmurzyło się i liczyłam na deszczyk ale nici z tego , za to wiatr nawet nie drgnął i było okropnie duszno.
Nie zrobiłam dziś prawie nic, to do mnie nie podobne no i oczywiście lepiej sie czuje tzn żylaki tak nie bolą.Gdy Lilcia spała to ja tez podrzemałam i zupełnie inny człowiek na resztę dnia , no ale codziennie nie mogę sobie na to pozwolić.
Kurka jak mi smakują pomidory.No mam jakąś fazę.Jem je na śniadanie i kolację a i między czasie jem jako owoc sobie.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

07 sie 2013, 21:45

Szkieletorek drugi rok juz robimy te pikle i nam bardzo smakuja :-) a chili to tak szczypte na sloiczek, chociaz jak bym pozwolila mezowi to by wsypal wiecej :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość