Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

30 gru 2009, 00:17

zborra, podkłady są fajne tez z roosmana ale troszke mniejsze ale działają na tej samej zasadzie

ja tez jak tylko M zrobi mi szafe u dziewczynek to zabieram sie za przebireanie ciuszków
wziełam troszke od mamy takich najmniejszych bo tam je mialam
nie mogłam sie napatrzec na te cuda

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

30 gru 2009, 09:34

no i jestem po wizycie nie wiem czy mam się śmiać czy płakać bo ona wyglądała koszmarnie jestem wściekła na lekarza i szukam kogoś nowego we wrocławiu

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

30 gru 2009, 12:40

Witam!!!

ja juz kupilam pierwsze ciuszki dla naszego malenstwa 4 body:) no i duzo dostaniemy od mojej kuzynki bo ma pelna szafe po swojej corci i pracuje w sklepie dla dzieci
Moj M jedzie w niedziele do Niemiec i zostaje bez kompa bo zabiera go ze soba ale naszczescie tylko na 3 dni

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

30 gru 2009, 13:39

witajcie!
ja dziś znowu pobudka po 10.... :ico_olaboga: A mówią że kobiety w III trymestrze nie mogą spać... :-D

madzia0609, a co się stało, co ci lekarz dokładnie powiedział i czym zdenerwował? Chcesz zmieniać tak nagle lekarza pod koniec ciąży? Może przemyśl to na spokojnie - ale oczywiście rób jak chcesz. Napisz tylko co się wydarzyło, jak z Kubusiem?

wisnia3006, to będziesz miała odwyk od kompa :-D Nie wypuszczaj męża na tak długo, bo się stęsknisz :-D

zborrawidzę ze cię lekkie szaleństwo przygotowawcze ogarnęło...Ja mam już dużo kupione, reszta spisana czeka i w przyszłym tygodniu jedziemy i kupimy już wszystko, oprócz wózka, zamówimy go przez internet w lutym.
Może dość szybko to wszystko, ale na ostatniej wizycie lekarz mi powiedział, że nie ma co czekać do ostatniej chwili bo różnie może być i trzeba być gotowym, zwłaszcza jeśli miałaby być cc - ze względu na ułożenie pośladkowe - więc się przeraziłam i zaplanowałam już wszystko. Teraz działanie.
A ty nie panikuj, masz doświadczenie, dasz radę ze wszystkim, przecież już raz sobie poradziłaś :-D

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

30 gru 2009, 14:01

hormiga, poszłam ze skurczami bo nie mogę aż chodzić brzuch jak kamień plecy bolą skurcze silne... no i żeby sprawdził serduszko kuby. on nie robiąc mi posiewu moczu czy nawet badania ogólnego swierdza że mam zapalenie a wiesz w jaki sposób??

bolą panią plecy ja mówię że tak , a często pani sika ja mówię że tak ale mnie nie boli a on no to ma pani zapalenie pęcherza!! przepisał mi lek którego farmaceutka nie chciała mi dać bo jest zakazany w ciąży on nie robiąc mi badań daje silny antybiotyk??? :ico_zly: :ico_zly: mało tego mówię żeby kubusiowi serduszko zbadał a on że nie może że on nic nie widzi bo mój brzuch nie przepuszcza fal ultrasonograficznych a miesiąc temu na kontroli przepuszczał fale? :ico_puknij: :ico_puknij: mało tego mam tak nakreślone w karcie ciąży że on sam nie wie co sie w niej dzieje byłam u niego idealnie 4 tyg temu w 25 tyg ciąży a on mi wpisał wczoraj 27 tydzień mówię mu że się pomylił
a on do mnie no tak rzeczywiście jest błąd ale pamiętajmy że mamy 2 tyg wahań myślałam że go pogryzę mówię mu doktorze zróbcie mi porządek z kartą bo nie można się w niej połapać a on najważniejsze że ja wiem o co chodzi no masakra!!!!!!!! ale w recepcji mi poprawili 29/30 tydzień mam wpisany.. mówię doktorze zmieniło mi się nazwisko zmieńcie bo się w szpitalu czepiają to on pani sobie skreśli i napisze teraźniejsze nazwisko no jak mogę sama sobie robić zmiany w karcie ciąży??

[ Dodano: 2009-12-30, 13:04 ]
a co do Kubusia to znów nie widział tej tętnicy i nie wiem czy w końcu zarosło mu się czy nie... idziemy do kardiologa a w poniedziałek do innego lekarza bo boli mnie ttak jak bolało a czasem jeszcze bardziej

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

30 gru 2009, 14:44

hormiga, nie no 3 dni bez kompa ale pozniej jedzie jeszcze na wies na 4 dni robic samochod bo tam ma swoj garaz . jak go nie wypuszcze to nie bedziemy mieli za co zyc bo z ma moje zwolnienie tys zl nie przezyjemy

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

30 gru 2009, 14:55

u nas przygotowania póki co stanęły w miejscu. mamy bardzo dużo ciuszków - powoli w kartony się nie mieszczą! :ico_olaboga: wózek może dostaniemy używany od znajomych, ale najpierw zdecydujemy się go obejrzeć, bo już upatrzyliśmy sobie na allegro. do tego w zasadzie kwestia kupienia kosmetyków dla Tobisia.
A właśnie - macie jakieś sprawdzone marki kosmetyków, które z pewnością nie będą problemowe dla dziecka? Coś, bez czego nie wyobrażacie sobie pielęgnacji malucha?
Wiecie - ja pierwszy raz się za to zabieram, więc wszelkie rady mile widziane! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

30 gru 2009, 15:05

o widzę, że robimy zakupy :-D
tibby, u nas się sprawdził krem do dupki zwykły bambino, ale ten gęsty, ogólnie do pielęgnacji u nas bibchen się sprawdził, do kapania i do dupki też b. dobry, sudocrem u nas odpada więc polecam próbki, żeby nie kupować drogich kremów, oliwka też u nas nie poszła, znowu przydatne było ojlatum, ale to zobaczysz później.
Jakie macie materace, bo muszę kupić i nie wiem co :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

30 gru 2009, 15:14

polecają gryczano-kokosowy...
sudocrem u nas odpada więc polecam próbki
próbek to mam akurat pełno, bo ginka mi daje. :ico_sorki: a oliwek też trochę mam firmy Johnnson&Johnnson. czy jakoś tak. i HiPPa troche tych kremików i nivei próbeczki na odparzenia...

[ Dodano: 2009-12-30, 14:16 ]
my zamawiamy materacyk pod koniec lutego (lub w połowie), bo musimy mieć robiony na zamówienie. mamy łożeczko o wewnętrznych wymiarach 100x70 i nigdzie takich gotowych nie sprzedają :-/ a zrobienie trwa 2tygodnie. a jakby coś nie pasowało, to musimy dać do poprawki jeszcze zanim Tobi się pojawi. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

30 gru 2009, 15:48

hormiga proszę dopisz mnie do listy na pierwszej stronie(-;

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Joshuabup i 1 gość