Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

18 gru 2010, 16:02

aniawlkp86, myślę że na to nigdy nie jest za późno :ico_oczko: :-)

Ja właśnie wsadziłam do piekarnika zamarynowane wczoraj udka :ico_haha_02: Do tego będą ziemniaczki, dla męża frytki i sałata lodowa z pomidorami i czosnkiem. Dziś też dla mamy niosę obiadek :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 gru 2010, 16:05

aniawlkp86, myślę że na to nigdy nie jest za późno :ico_oczko: :-)
zgadza się :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

18 gru 2010, 18:23

Witam, widziałam pierwsza strone jest super, bardzo mi sie podba :-D

Murchinson gratuluje syneczka :ico_brawa_01: ciesze sie ze wszystko dobrze, no a teraz dzieciatko bedzie coraz szybciej rosło wiec pewnie dlatego te problemy z krwia :-)

Motylku ja naprawde wczesniej pisałam ci ze bedziesz miała dziewczynke?? :ico_szoking: kurcze nie pamietam tego, ale jak tak to sorki ze tak ci namieszałąm :-)

A powiedz mi ty twojego meza poznałas w tej wierze czy moze był katolikiem albo kims innym i zmienił wiare??

Aniu fajne masz te swiateczne akcenty w profilu :-D
A kiedy ty bedzieswz wiedziałam kogo masz w brzuszku??

Ja własnie zostałam sama w domku, bo M w pracy do 22 a tesciowie pojechali na urodziny i zabrali ze soba Filipka bo tam gdzie jada jest duzo dzieci wiec bedzie mu wesoło.
No a ja zajme sie lezeniem i nic nie robieniem juz od dawna mi tego brakuje :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

18 gru 2010, 19:31

Mnie mama uczyła modlitwy przed snem, miałam nad łóżkiem obrazek chyba św. Teresy w habicie, nie pamiętam dokładnie i mama zawsze mi na nią pokazywała i mówiła,że mam się modlić do bozi. Kiedyś byłam z mamą w kościele, miałam wtedy może 4 latka i zobaczyłam idące 3 zakonnice, no i na cały kościół się wydarłam "mamo, bozia!" :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

18 gru 2010, 21:02

zobaczyłam idące 3 zakonnice, no i na cały kościół się wydarłam "mamo, bozia!"
hi hi nie złą byłaś :ico_haha_01:

wiola85, :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: chyba faktycznie to nie Ty pisałaś, wybacz :ico_sorki:

Męża mojego znam odkąd pamiętam :ico_oczko: Jego mama jest Swiadkiem Jehowy, a mój mąż ochrzcił się jakoś rok przed naszym ślubem, ale już wcześniej chodził na zebrania i głosił :-)

A ja sama z Filipkiem, mąż pojechał pograć w piłkę. Wynajmują ze znajomymi boiskoi grają sobie. A ja zamierzam obejrzeć sobie "Czego pragną kobiety"

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 gru 2010, 21:36

A kiedy ty bedzieswz wiedziałam kogo masz w brzuszku??
najprędzej dopiero 18 stycznia :ico_sorki:
Kiedyś byłam z mamą w kościele, miałam wtedy może 4 latka i zobaczyłam idące 3 zakonnice, no i na cały kościół się wydarłam "mamo, bozia!" :-D
oplułam monitor :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

18 gru 2010, 22:34

no byłam taką małą agentką :-D byliśmy kiedyś z rodzicami na wakacjach gdzieś za granicą, chyba w Bułgarii i spotkaliśmy czarnoskórego polaka, moi rodzice i brat przywitali się z nim, podali rękę, a ja nie chciałam, bo bałam się, że mnie ubrudzi :ico_haha_01: przekonałam się dopiero po tym, jak facet przejechał ręką po swoich białych spodniach i nadal były białe :-D ogólnie na czarnoskórych mówiłam "baboł" (nie wiem skąd mi się to wzięło) i nie raz narobiłam wstydu na ulicy na widok czarnoskórego osobnika krzyczą "baboł", raz szła babka z facetem, więc wydarłam się "baboł! i baboła!" :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 gru 2010, 11:53

witam niedzielnie

markotka niezła agentka z ciebie była :-D :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

19 gru 2010, 12:01

witam niedzielnie
i ja witam :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

19 gru 2010, 12:23

Witam.

Ja dzis wybieram sie na urodzinki do mojego taty na 50tke, tak na kawe tylko, bo prawdziwa impreze robi z moja mam w styczniu bo tez miala 50 ale w pazdzierniku.
Stwierdzili ze zrobia to razem w lokalu z tancami, juz nie moge sie doczekac :-D

Dziewczyny juz za tydzien swieta jak ten czas leci :ico_szoking: :ico_olaboga:

A ja jeszcze w wigilie do pracy ide, a tak mi sie nie chce :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość