nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

04 sty 2012, 15:50

dziewczyny a jak inhalujecie dzieci?

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

04 sty 2012, 15:56

ja mam maszynkę, wlewam sól morska i przykładam maseczke starszej a małemu taki specjalny smoczek

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

04 sty 2012, 15:59

Hej Dziewczynki:)

Nocek współczuję szczerze, u nas dzisiaj to samo. Mała nos zatkany to chyba z 5 pobudek było. Po 3 już rachubę straciłam zmęczona nie wyspana jestem szok. Ale już widzę że mniej tego katarku jej zchodzi to może już się kończy powoli...oby :ico_sorki:

Pati gratulacje :ico_brawa_01:

Co do stałych posiłków to ja mam zamiar za tydz zacząć już podawać :-D Jak na zakupach będziemy to kupię parę słoiczków i zaczniemy :ico_brawa_01:

A co do złych nawyków to ja też nauczyłam jednego koszmarnego :ico_wstydzioch:
Zasypiania przy cycusiu. Tak przez długi czas mała umiała sama zasypiać. Później jakoś tak wyszło że miała gorsze dni to żeby siebie i jej nie męczyć to dawałam cyca żeby zasnęła i teraz bez cyca się nie obejdzie :ico_wstydzioch:
Głupia jestem jak nie wiem bo ciekawe jak będę ją usypiać jak karmić przestanę.... Też będę przechodzić cyrk na kółkach.

Dziewczyny nie wiem czy tam w sklepiku któraś przeglądała ciuszki co wystawiłam, ale robię wyprzedaż i wszystko co tam jest po 35zł sprzedaję;))

[ Dodano: 04-01-2012, 15:00 ]
ja mam maszynkę, wlewam sól morska i przykładam maseczke starszej a małemu taki specjalny smoczek
właśnie też się miałam pytać. Ale takich rzeczy to ja nie mam.

szkieletorek a w jaki Ty sposób inhalowałaś??

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

04 sty 2012, 16:16

izuś_85, Ty wypoczywaj a nie za sprzątanie się bierzesz :ico_sorki:
a próbowałaś dawać już Iziuni coś oprócz mleka
właśnie że nie ale słoiczek już jeden z jabłuszkiem kupiłam a dziś kaszkę na noc dostanie i zobaczymy co będzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

04 sty 2012, 16:33

Współczuję problemów ze spaniem dzieciaczków :ico_olaboga: oby u nas nic się nie zmieniło. Dziś mamy z Antkiem śpiący dzień. Ciągle podsypiamy :-)

Ł.przeziębiony,gardło go boli,temperaturę ma ehh niedobrze :-( a jutro jedziemy do dziadków..niby ja mogę prowadzić,ale przecież taki kaszlący nie siądzie z Małym :ico_zly:

Moja koleżanka miała wczoraj cc, na 6miała termin. Dziecko złapało jakąś infekcję, wody już w kiepskim stanie były, a do tego na pępowinie był supeł i tętno zaczęło spadać :ico_olaboga: Mała leży na wcześniakach,waży niecałe 3 kg. Biedactwo, smutno mi i się martwię :-(

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

04 sty 2012, 16:37

ja właśnie w końcu uchwyciłam uśmiech mojej Niuni

Obrazek
Biedactwo, smutno mi i się martwię :-(
trzymam kciuki aby wszystko było dobrze :ico_sorki:

u mnie ostatnio 2 koleżanki straciły dzieci w 6 i 7 miesiącu ciąży :ico_placzek:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

04 sty 2012, 16:42

Biedactwo, smutno mi i się martwię :-(
oby wszystko się dobrze potoczyło!
u mnie ostatnio 2 koleżanki straciły dzieci w 6 i 7 miesiącu ciąży :ico_placzek:
_________________
jejku jakie to jest straszne.... Nie wyobrażam sobie nawet tego... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

04 sty 2012, 16:45

Nie wyobrażam sobie nawet tego..
ja też nie :ico_placzek: musi być to straszne przeżycie :ico_placzek:

[ Dodano: 2012-01-04, 17:50 ]
ja dziś na noc da Izie kaszkę i zobaczymy co z tego będzie :ico_sorki:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

04 sty 2012, 20:00

ja dziś na noc da Izie kaszkę i zobaczymy co z tego będzie :ico_sorki:
a nie boisz się, że to o kilka tygodni za wcześnie? Bo na kaszkach jest napisane po 4miesiącu. No ale w sumie znam osoby, które w drugim miesiącu podawały kleiki ryżowe i nic się nie działo.

A mój Alanek jest dziś niesamowita śmieszka, nawet sam do siebie się śmieje. Rozbraja mnie :ico_brawa_01:. A gluty ma po pas. Wyciągałam i wyciągałam i się skończyć nie mogły, kopalnia jakaś. To pewnie przez zatkany nosek miał kiepską nockę. Dziś przed spaniem oczyszczę mu porządnie nosek, może będzie mu się lepiej spało.
to ja też nauczyłam jednego koszmarnego :ico_wstydzioch:
Zasypiania przy cycusiu.
moja koleżanka tak nauczyła swoją córę. Teraz dziewczynka ma prawie półtora roku i dalej przy cycu zasypia, w ciągu dnia też. Już kilka razy próbowali ją oduczyć, ale niestety nie udało się. Najgorsze jest to, że ta dziewczynka w ogóle nie chce ssać smoka, więc jak się przebudza w nocy - a robi to co pół godziny - godzinę to tylko matka może ją uspokoić dając jej cyca. Mówi, że to koszmar jakiś, bo dziecko ma prawie półtora roku a jeszcze nie było nocy, którą by ładnie przespała.
Także nie narzekajmy, nasze nocki nie są jeszcze takie złe :ico_sorki:

[ Dodano: 04-01-2012, 19:02 ]
Nie wyobrażam sobie nawet tego... :ico_placzek:
ja też nie. Niby Alanek był nieplanowany, ale nie wyobrażam sobie życia bez niego, w ogóle nie lubię słuchać takich historii bo potem spać nie mogę, ja to taki wrażliwiec jestem :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 04-01-2012, 19:03 ]
ja właśnie w końcu uchwyciłam uśmiech mojej Niuni
śliczna :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

04 sty 2012, 20:16

Iza wykąpana śpi, na razie dostała mleczko a jak się później obudzi to dam jej tą kaszkę i zobaczymy :ico_sorki:
a nie boisz się, że to o kilka tygodni za wcześnie
trochę tak ale chce zobaczyć czy to jest powód takich częstych pobudek w nocy :ico_sorki:
nawet sam do siebie się śmieje.
moja dzisiaj jak leżała na leżaczku to kwiczała bo się tego nauczyła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość