Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

09 mar 2009, 13:52

Beatris60 pisze:Ananke, chyba chłopy takie są, mój sie zawsze zastanawia nad datami jak ma przypomniec sobie moje ur czy cos tego typu, wogóle zaćmienia często są :ico_oczko:
w sumie masz rację... bratowa na mnie krzyczy, że mam być dzielna, że są gorsze wady u facetów niz brak pamięci i mam zacieszać, że nie zapomina chodzić do pracy i przynosić do domu wypłaty w stanie nienaruszonym :-D :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

09 mar 2009, 16:59

ufff..udało nam sie pójść na spacerek :-D :-D więc niunia troszke pospała..nakrmiłysmy sie nawet bez wiekszego krzyku i spi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

09 mar 2009, 17:09

My ledwo co wyszłyśmy na spacer to zaczeło padać. Już chciałam sie ewakuować spowrotem do domu ale przestało. Tylko ze za chwilę znowu się rozpadało i tak wkółko no ale z godzinkę pojeździłyśmy.

[ Dodano: 2009-03-09, 17:10 ]
ananke pisze:są gorsze wady u facetów niz brak pamięci
to chyba nie wada tylko standardowe wyposażenie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

09 mar 2009, 18:01

Ragazza555 pisze:o chyba nie wada tylko standardowe wyposażenie :ico_oczko:
:ico_brawa: :ico_brawa: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

09 mar 2009, 18:04

ananke pisze:mam zacieszać, że nie zapomina chodzić do pracy i przynosić do domu wypłaty w stanie nienaruszonym

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: jeszcze jak pamieta jak ma zona na imie i nie myli to juz lux :ico_oczko:

bylismy u lekarza, powiedziala ze na razie to duzy katar tylko ale ze u takich maluchow to moment jak na oskrzela lub płuca idzie. dostał eurespal, nasivin i frida mam nosek czyscic i plecy oklepywac. dałam mu syrop, strzykawka po policzkaach ale i tak sie krztusił i fioletowy robił, jak mu to podawac bezpiecznie dla niego???

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

09 mar 2009, 18:40

Beatris60 pisze:bylismy u lekarza, powiedziala ze na razie to duzy katar tylko ale ze u takich maluchow to moment jak na oskrzela lub płuca idzie. dostał eurespal, nasivin i frida mam nosek czyscic i plecy oklepywac. dałam mu syrop, strzykawka po policzkaach ale i tak sie krztusił i fioletowy robił, jak mu to podawac bezpiecznie dla niego???
a do tego często idzie na uszy od kataru. Ja Bartkowi strzykawką podaję Dicoflor strzykawką i nawet fajnie połyka, ale jest trochę starszy od Oskarka, a poza tym musi być rozpuszczony w ściągniętym mleku, bo jak jest w wodzie to pluje :-D

ananke widzę, że naprawdę Ci duch bojowy powrócił - tak trzymaj :-D :-D :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja musiałam dziś pójść do pracy oświadczenie majątkowe wypełnić, bo koniecznie na jutro rano potrzebne - jakby nie mogli wcześniej zadzwonić :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: a potem pojechałam zrobić zakupy. Mały został z tatą i spał cały czas, ale drugą połowę czasu na rękach :-D niech wie co ja miałam w szpitalu

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

09 mar 2009, 18:52

no malutka tak zasneła ze musze chyba ja budzic na karmienie

a tu wstawiłam nowe zdjęcia..jak macie ochote to zobaczcie

http://picasaweb.google.pl/mhuszlak.szj/2MiesiaceMineO#

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

09 mar 2009, 19:45

hejka:)

my juz dawno po lekarzu malutka ma katarek i kaszelek nic groznego :) ale mamyy 2 roodzaje kropelek ale zapuszczam jedne bo nie powiedziala mi czy dawac 2 a ja myslalam ze sa jedne na recepcie no i mamyt syropek i dabricol na kolki :) mam nadzieje ze malutkiej szybko to minie a ja mam zakaz odchudzania i cwiczen przez krwawienia i zre wzgledu na malutka

Marcia77, Wszystkiego najlepszego dla maleńkiej :)


u nas spacery narazie poszly w zapomnienie

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

09 mar 2009, 20:19

gaga22 pisze:musi być rozpuszczony w ściągniętym mleku, bo jak jest w wodzie to pluje

ja sam syrop daje, lepiej rozpuscic? jak to robisz?

my mamy ze 2-3 dni wstrzymac sie ze spacerkami :(

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

09 mar 2009, 21:13

Beatris60 pisze:ja sam syrop daje, lepiej rozpuscic? jak to robisz?
syrop to nie wim czy można rozpuszczać, ale pewnie lepiej żeby wypił rozpuszczony w mleku niż wcale. JA ściągam trochę mleka do kieliszka, dodaję lekarstwo, mieszam i potem podaję mu strzykawką też w policzek żeby się nie zachłysnął i trzeba dawać po troszeczkę.
Jak jest z mlekiem to Bartek po pierwszej dawce jak poczuje to nawet buzię otwiera po kolejną :-)

Marcia wszystkiego najlepszego dla malutkiej

Na szczęście dziś nie było powtórki z rozrywki, mały po południu zachowywał się normalnie, chociaż nie spał wcale. A teraz po kąpieli padł i śpi już od pół godziny.

milutka204 pisze:a ja mam zakaz odchudzania i cwiczen przez krwawienia i zre wzgledu na malutka
no że odchudzania to rozumiem, ale dlaczego zabronił Ci ćwiczyć ?

Ja jutro po raz kolejny idę na ćwiczenia - mam wykupiony karnet dwa razy w tygodniu. Jutro bardziej się przyłożę, bo po ostatnich nawet zakwasów nie miałam.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość