Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

10 mar 2010, 11:22

edulita, przykro mi ze takie bolesne
a to najcieplej to "aż" 5 stopni ;)
u mnie 3 :) ale wyszłąm na podwórko i jest milutko
ja to wogóle juz olwiki w kombinezon nie ładuje, na dół śpiochy rajstopu skarpetki i spodenki a na góre body kaftan bluzeczka i kurteczka, hmm nie za ciepło/zimno? karczek w sumie po spacerze ma w sam raz, nie zimny nie mokry

[ Dodano: 2010-03-10, 10:23 ]
no mojej tez jabłko z delikatnym banankiem smakowało, ale nie mam, skonczyło mi sie

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

10 mar 2010, 11:26

Ja chyba też na dniach podam małej jabłuszko z marchewką.Mam taki 1 słoiczek.

Emika nie widziałam, że wychowujesz małą sam:( a jakąś kasę chociaż dostajesz? widuje się z córcią?

Milenka ma 37,2. Marudzi troszkę. Jutro na bank do lekarza i jak nie znajdę termometru elektronicznego muszę jutro go kupić, bo z normalnym to udręka.

Ja dziś robię pomysł na zapiekankę z ziemniaków i mięsa mielonego,a na deser ciacho na maślance upiekłam. Ah dietka:) ale nie będę się obżerać. To z myślą o Matim, bo jakiś słaby teraz przy tej chorobie.


Jutro po lekarzu dzwonię do sali zabaw i może da się przełożyć...

isiawarszawa ja po mati z @ miałam tak samo, prawie nic nie bolało, a wcześniej potwornie
Też oglądasz ddtvn?:)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

10 mar 2010, 11:31

zjadłysmy jabłka i owoce leśne, ale smakowało...

[ Dodano: 2010-03-10, 10:32 ]
matikasia, no oglądam dzis ma paweł zawitkowski o siadaniu mowić...

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

10 mar 2010, 11:35

matikasia, - termomet elektroniczny to swietna sprawa my mamy taki douszny i jestem strasznie zadowolona. Napisz po lekarzu co powiedział
isiawarszawa, - ja Idzie zakładam kozuszek bo kombinezon taki workowy juz oddałam bratowej bo zaraz ma rodzic wiec bedzie miała jak zabrać dziecko ze szpitala on jest taki od 0-6 :-)
Na dół zakładam spodenki i buciki ale i tak nózki przykrywam kocykiem :-)

[ Dodano: 2010-03-10, 10:36 ]
Uciekam wypic kawke z mezem bo on do pracy na druga zmiane i potem na spacerek :-)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

10 mar 2010, 11:37

no ja małą jeszcze w śpiworek wkładam bo z kocykiem nie umiem sobie poradzić :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

10 mar 2010, 11:44

No ja już chyba gondolkę wyciągnę i normalnie pod kocykiem będę ją wozić bo jej tam ciasno.

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

10 mar 2010, 11:51

Witajcie
dziekuje dziewczyny za mile komentarze i komplementy :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

co unas hmm
a przez te zeby jestem kompletnie nie do zycia :ico_placzek: :ico_placzek: wystraczy ze cos zjem a za chiwle bol :ico_olaboga:
ach fakt zostalo 12dni ale mam juz dosc prawie codziennie jestem na lekach przeciwbolowych
mam nadzieje ze jak wkoncu wyrwe to bol sie skonczy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Wiki ma w sobote dzien otwarty szkoly i maja przedstawienie bo zajeli 2 miejsce i Wiki bedzie znow bałwankiem teraz wkoncu ja nagram bo ide z Zuzka tez mam nadzieje ze bedzie grzeczna
a od niedzieli do srody maja rekolekcje i bede z nia chodzic najgorsze ze w naszym kosciele jest tyle schodow aniema wjazdu :ico_olaboga: :ico_olaboga: jakos trzeba bedzie sobie poradzic
na 10 i do 11 takze niejest tak zle :ico_oczko: :ico_oczko:

matikasiaszkoda ze przelozycie te urodzinki ale najwwazniejsze zdrowko naszych dzieci :-D
Ja chyba też na dniach podam małej jabłuszko z marchewką
moja juz drugi tydzien dostaje sloiczki i wczoraj jej zasmakowala zupka jarzynowa :ico_oczko:
a jutro dam deserek z owocami lesnymi mam nadzieje ze zasmakuje :ico_noniewiem:
Ja dziś robię pomysł na zapiekankę z ziemniaków i mięsa mielonego,
tez uwielbiam robic te przysmaki sa super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nam szczegolnie smakuja skrzydelka w miodzie ale ja robie z bioderek no i karkowka z ziemiaczkami ale daje łopatke :ico_oczko:
pychota sa te przepisy
Milenka ma 37,2. Marudzi troszkę. Jutro na bank do lekarza
mam nadzieje ze to nic powaznego i MIlenka bedzie zdrowiutka zreszta wam tez zycze zdrowka :ico_oczko: :ico_oczko:

edulita, widze ze i ty tez chodzisz po lumpkach :-D :-D ja uwielbiam tam chodzic zawsze cos wyszperam dla dziewczynek
wczorajw rocilam z wileka siata za 15zl a tyle ciuszkow najwiecej dla Zuzki :-D :-D :-D

ale dla Wiki jak jest cos wiekszego tez kupuje juz na zapas szczegolnie jakies kurtki :ico_oczko: osttanio kupilam i dla Zuzki dwie za 15zl :ico_szoking: i dla Wiki dwie po 12 i 15 zl na przyszly albo ten rok na zime takze ciesze sie bo sklepach takie kurtki od 80zl wzwyz :ico_olaboga: :ico_olaboga:
zjadłysmy jabłka i owoce leśne, ale smakowało..
super ze smakowalo mam nadzieje ze mojej tez jutro zasmakuje :ico_oczko:

super fotki Oliwka taka duza no i tyle ja wujkow nosilo super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ewika wspolczuje sytuacji :ico_pocieszyciel: kurka co z niego za ojciec a odwiedza chociaz malutka??a dostajesz jakies alimenty??
jak tak mozna sadem straszyc :ico_zly: :ico_zly:

Kilolekja codziennie glosuje na n-k :ico_oczko:
no i fajnie ze uwas juz lepiej i chlopcy juz zdrowi no i mam nadzieje ze ciebie nierozlozy :ico_olaboga: :ico_oczko:

wiolwasuper ze masz dietke
ja to sie nienadaje na takie cuda niejestem wystematyczna niestety :ico_wstydzioch:
a ty karmisz Lolka piersia??a jaka to dieta?cos specjalnego>?/

uciekam bo zaraz przyjdzie domnie kolezanka ktora za dwa tyg rodzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: musze sie nacieszyc jej brzuszkiem hhe
wpadne potem buziaki papa

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

10 mar 2010, 12:21

Kochane :ico_haha_02: Jula ma moje nazwisko. Mieszkam z mama i na ubezpieczeniu jestem rodziców. Mieszkalam z nim. Takze na ojca sie nie nadaje. ja caly czas robiłam. A on chce miec prawa jakies do niej. Alimentow nie mam, bo musi dziecko miec jego nazwisko. Narazie z rodzicami malutka wychowuje. Duzo mi pomagaja. A ja jeszcze sie ucze. Straszy mnie sadem zebym dała jej jego nazwisko. O pieniadze nie mam sie co martwic.

mikusia1, ja tez powinnam isc do dentysty , ale jakos nie mam motywacji zeby sie zapisac. Oj biedna jestes

[ Dodano: 2010-03-10, 11:23 ]
edulita wiesz pytam sie , bo moja mala jak je zupke albo cos innego to zawsze jest upackana. Jakie spiochy brudne to pileuszka.

[ Dodano: 2010-03-10, 11:25 ]
matikasia tez mam taki terometr, jest super :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

10 mar 2010, 12:52

emikaw85, ja mam jeden taki z rekawkami i jest ekstra bo Ida czesto piastke do buzi a potem o siebie wyciera i tedy ubranka bezpieczne isia ma gdzieś taki na zdjeciach Oliwki na nk o ile dobrze kojarze :-)
Co do nazwiska to ja miałam nazwisko mamy a alimenty dostawałam więc nie wiem jak to jest zorientuj sie :ico_noniewiem:
mikusia1, - współczuje bólu :ico_pocieszyciel: biedulka
Ja ci powiem ze te rzeczy kupione w lumpeksie to maja lepsze materiały niz te kupione w sklepach tzn. w naszych polskich sklepach :-D i w dodatku takie cukierkowe sa a jak idziesz do sklepu to nie ma zabardzo z czego wybrac :ico_noniewiem: no chyba że w H&M ale to z kolei ceny a tak za grosze a takie cudne łaszki :-)
Nic uciekam na spacerek bo słoneczko nam tak pieknie swieci do później

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

10 mar 2010, 13:10

emikaw możesz spokojnie mieć alimenty, to ze maa ma Twoje nazwisko a nie ojca nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Zakładasz sprawę o ustalenie ojcostwa i o przyznanie alimentów, a on może sobie dalej wymyslac głupoty, bo w sądzie tylko by się ośmieszył. Skończyłam studia na Wydziale Prawa i Administracji, więc co nieco się orientuję w tych przepisach :-D
no chyba że w H&M
właśnie wczoraj byłam i kupiłam Zosi bodziaka, a zastanawiałam się nad tuniką, ale były tylko dla starszych dziewczynek i mogłabym nie trafić rzmiarem w odpowiednią porę roku, a ubranka były słodziutkie.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość