NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

06 gru 2010, 15:35

Aniaaa, kochana uwazaj na siebie...

ja sie poslizgnelam az 4 razy :ico_puknij: ale co zrobic jak taka pogoda do d***

moja mama urodzila mnie w 6 mies... bo myla okna i zeskoczyla z parapetu :ico_puknij:
Dobrusia, ja w pierwszej ciąży też nie mogłam się napatrzeć na te malusie ubranka i ciągle je przeglądałam i układałam :ico_haha_01: Teraz nie ma takiego szału i nawet nie wiem kiedy na jakieś zakupy się wybierzemy,bo przecież dużo do kupienia :ico_noniewiem:
a zaraz będą Święta i po Świętach i trzeba coś pomyśleć :ico_oczko: :ico_wstydzioch:
to tak samo jak u mnie, pralam, przegladalam itd... a teraz.. mam tylko kilka par spiochow i body i nic wiecej...
jakos nawet mnie nie ciagnie na chodzenie po sklepach i szperanie w tych malenkich ciuszkach :ico_puknij: pewnie wszystko zrobimy na ostatnia chwile :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

06 gru 2010, 15:47



moja mama urodzila mnie w 6 mies... bo myla okna i zeskoczyla z parapetu :ico_puknij:
:ico_szoking:
alez pomysl :ico_olaboga:

sejana, masz juz neta w domu? do mnie sie jeszcze nic nie idzywaja, a juz prawie 3 tygodnie temu zglosilam

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

06 gru 2010, 15:55

sejana, masz juz neta w domu? do mnie sie jeszcze nic nie idzywaja, a juz prawie 3 tygodnie temu zglosilam
nie mam...
ja dostalam w ub. tygodniu od nich pismo, ze jak chce zeby mi podlaczyli neta do domu to mam zaplacic 70€, wyslac im zameldowanie i jeszcze jakies pisemko. A jesli bym ich chciala kündigowac to tez poniose koszty w wys. 70€.. normalnie ich pogielo :ico_zly:
najpierw mi powiedzieli, ze ta stara umowe oni sami mi zamkna i jak wezme nowa to nie bede musiala nic placic, a tu nagle 70€ :ico_olaboga:
no i poki co list lezy i czeka, bo z kasa lipa...
a teraz Mikolaj, urodziny malych, swieta...

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

06 gru 2010, 19:58

NowaSejana, tak pewnie będzie,że na ostatnią chwilę wszystko :ico_haha_02:
Chociaż ja ostatnio wyjęłam po Karolince te najmniejsze rzeczy rozmiar 56,62 i 68,bo myślałam,że dużo mamy i trzeba będzie przepatrzyć,a tu niespodzianka :ico_szoking: Może z 10 ubranek,a reszta dużo większe :ico_szoking:
Teraz mężuś będzie miał wolne przed Świętami i myślałam,że się wybierzemy na jakieś zakupy dla dzidziusia ale pewnie wszystko będzie niby w promocjach,a ceny takie same albo i wyższe :ico_noniewiem:
Więc pewnie w lutym dopiero pojedziemy jak będziemy kupować wózek :ico_oczko: w styczniu odpada,bo kasy pewnie braknie po Świętach na większe zakupki :ico_olaboga: A jeszcze trzeba będzie pod koniec lutego szykować torbę do szpitala i kolejne wydatki :ico_noniewiem:

Ciekawe kto tam w Tym moim brzuszku siedzi :ico_ciezarowka:
Czytałam ostatnio o poznaniu płci dzidziusia, żeby powiesić swoją obrączkę na nitce i powiesić nad brzuchem. Jak będzie zataczać koła to chłopiec,a jak chyba ruszać na boki to dziewczynka :-D Robiłyście kiedyś tak ? Ciekawa jestem czy by się którejś sprawdziło :-D
moja mama urodzila mnie w 6 mies... bo myla okna i zeskoczyla z parapetu :ico_puknij:
To niezłe pomysły miała Twoja mama :ico_olaboga: Okna jeszcze umyć można ale skakać z parapetu :ico_olaboga:

Fintifluszka, NowaSejana, ale macie problemów z tym internetem :ico_puknij: Chore to wszystko jest :ico_noniewiem: Ciekawe ile Wam każą jeszcze czekać :ico_puknij:

[ Dodano: 2010-12-06, 19:01 ]
Ostatnio mam smak na słodkie i już się boję co pokaże waga u gina za tydzień :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Dziwne to jest,bo chce mi się np. kawałek czekolady i jak zjem to mi tak słodko,że aż niedobrze :ico_puknij:

A Wy dziewczyny kiedy macie wizyty ?

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

06 gru 2010, 21:07

Witam mikołajkowo, ja jestem po glukozie i co wam powiem........, ze nie było tak zle, troche mnie zemdliło, ale tak to ok , ja w pierwszej ciąży nie miałam badanego cukru , chyba wtedy nie było to obowiązkowe??????? Aha i odebrałam dzisiaj wyniki i na całe szczęście są dobre, bo oczywiście już dzwoniłam do mojej pani doktor :-D :-D :-D

Jeśli chodzi o wizytę to ja w czwartek idę, tym razem może mała pokaże się w całej okazałości to wtedy płytkę nagramy!!!!!

NOWA SEJANA proszę dopisz na pierwszej stronce imie małej OKSANKA ( negocjacje zakończone) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:

Aniaaa , Fintifluszka śliczne brzucholki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


MAGDA zdjęcie synulka śliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

06 gru 2010, 21:22

ewelcia1245 Bardzo ładne imię :-)
Aniaa,Fintifluszka Piękne brzuszki :ico_brawa_01:
Magda Ale wyraźnie buźkę maluszka widać,śliczny :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-12-06, 20:24 ]
Dobrusia za 3 trymestr :ico_brawa_01:

Musiałam trochę nadrobić tego czytania :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

06 gru 2010, 23:46

hej, ja dziś byłam u gina, szyjka się wydłużyła o 0,5 cm, nawet nie wiedziałam, że a takie możliwości :ico_szoking: :ico_brawa_01:

brzuszki piękne :ico_brawa_01:

ja też na razie nic nie kupuję, ale po świętach pewnie coś zacznę, tylko zastanawiam się w jakim rozmiarze. Na Olę 56 było za małe, o drazu ubierałam ją w 62, ale muszę kupić też jakiś kombinezonik, bo to pewnie jeszcze zima będzie i zastanawiam się nad rozmiarem :ico_noniewiem:

a te poślizgnięcia, ja się ich strasznie boję, co prawda mało teraz chodzę, ale chodniki teraz u nas są przeokropne, nawet nikt garstki piasku nie sypnie .
Czytałam ostatnio o poznaniu płci dzidziusia, żeby powiesić swoją obrączkę na nitce i powiesić nad brzuchem. Jak będzie zataczać koła to chłopiec,a jak chyba ruszać na boki to dziewczynka :-D Robiłyście kiedyś tak ? Ciekawa jestem czy by się którejś sprawdziło :-D
mnie teściowa robiła jak jeszcze wciąży nie byłam i wyszedł jej chłopak, a tu nieprawda :-D ale ja nie wierzę w takie wróżby
A jeszcze trzeba będzie pod koniec lutego szykować torbę do szpitala i kolejne wydatki :ico_noniewiem:
ja jako kwietniówka torbę do szpitala szykowałam w kwietniu :-D a teraz spakuję pewnie w lutym, i to pewnie po połowie :-D

tabogucka dobrze, że skonsultowalaś się z polskim lekarzem.
Aha i odebrałam dzisiaj wyniki i na całe szczęście są dobre, bo oczywiście już dzwoniłam do mojej pani doktor :-D :-D :-D
:ico_brawa_01:

NowaSejana, zdrowe dziewczynki???

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

07 gru 2010, 10:18

Dzien dobry!!!!

[ Dodano: 2010-12-07, 09:51 ]
Stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 22 tydzien!!! Brawo Synek!!!

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

07 gru 2010, 11:20

tabogucka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 22 tydzień:)
Czytałam ostatnio o poznaniu płci dzidziusia, żeby powiesić swoją obrączkę na nitce i powiesić nad brzuchem. Jak będzie zataczać koła to chłopiec,a jak chyba ruszać na boki to dziewczynka :-D Robiłyście kiedyś tak ? Ciekawa jestem czy by się którejś sprawdziło :-D
ja w takie wróżby nie wierzę, bo tak na prawdę to nasz mózg steruje tą nitką i w zależności czego tam pragniemy tak będzie się ta obrączka kręcić :)
Jak kiedyś nawet spróbowałam i oczywiście jak pomyślałam o chłopcu to się kręciła w kółko, a jak się skoncentrowałam i starałam się o niczym konkretnym nie myśleć to stanęła w miejscu ;-P

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

07 gru 2010, 12:31

witam a ja dalej się kuruję dzis troszke lepiej juz chrypka mi minęła :ico_sorki: i oby juz jutro mi przeszło ,mialam zacząć prace licencjacka pisać i nic mi sie nie chce przez to przeziebienie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dobrze ze goraczka mnie ominęla :ico_sorki:

tabogucka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :509: :509: :509:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość