Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

04 sty 2012, 22:50

Mamy ząbek! No właściwie to kawałek ząbka,ale już się przebił i go widać ;-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

04 sty 2012, 22:51

hej dziewczyny :ico_oczko:

byłam z Mają u Przemka, strasznie sie ucieszył, Maja na początku była spięta bo dopiero co drzemneła mi w wózku i ją obudziłam, w dodatku dawno taty nie widziała ale jak sie obudziła to zaczeła rozrabiac :ico_haha_01: wytarła chusteczkami mokrymi lustro w świetlicy :ico_haha_01: dwa razy spadłą z krzesła i zaczeła sie interesować Przemka kabelkami :-D
ale fajnie było :ico_oczko:

dostałam wreszcie @ :ico_sorki: spóźniony 10 dni :ico_szoking: ale mi ulżyło :ico_sorki:
tylko brzuch mnie boli jak jasny gwint, nałykałam sie no spy i mi przeszło troche

ale Izunia śmieszek sliczniusi :ico_brawa_01:
u mnie ostatnio 2 koleżanki straciły dzieci w 6 i 7 miesiącu ciąży :ico_placzek:
straszne :ico_placzek: też nie umiem sobie wyobrazić takiej tragedii :ico_placzek:

a ja dziś jechałam autobusem i takie oczy zrobiłam :ico_szoking: patrze a tam plakat że 11 stycznia zbierają chętnych dawców szpiku kostnego dla szwagierki mojej koleżanki :ico_olaboga: rozpoznałam ją od razu :ico_olaboga: choc brata Kaśki znam ledwo co to zapamiętałam twarz jego żony i dlatego czytać zaczełam bo kojarzyłam tę twarz :ico_placzek: współczuję im bardzo :ico_placzek: w sierpniu sie okazało zę Bozenka ma białaczke :ico_placzek: i teraz jest akcja na Śląsku

[ Dodano: 04-01-2012, 21:52 ]
martasz, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

04 sty 2012, 23:23

elibell super Dorianek, cudny jest po prostu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wspolczuje ciezkiej nocki, czasami w dzien taka jestem zmeczona i chce mi sie spac i tak denerwuje to, ze nie mozesz dzieci 'wylaczyc' i sie zdrzemnac chwili.. ehh.. a maz Ci pomagal cos?

izus no widzisz, w Polsce latwiej ze slubem, za to tutaj bez.. my ze wszystkim mielismy problemy, z kazdymi dodatkami bo maz pracuje.. :ico_puknij: a kolezanki ktore sa w zwiazkach partnerskich wszystko od reki.. a wydaje mi sie, ze jednak ludzi po slubie to z urzedowego puntku widzenia powinno sie wlasnie traktowac powaznie, bo rozwiesc sie trudniej niz po prostu rozstac.. :ico_noniewiem:
mam nadzieje, ze u Was wszystko bedzie teraz juz coraz lepiej, duzo duzo zdrowia dla Przemka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Inia ja tez mam problem z usypianiem Oliwka bo przyzwyczail sie do spania na cycku albo jak jest bujany i teraz zasypia tylko na cycusiu albo na hustawce albo jak go w wozku bujam.. chocby byl strasznie zmeczony to inaczej zasnac nie moze :ico_olaboga:
Na szczęście zazwyczaj przesypia całą nockę, więc nie mam większego problemu
bozeee Nina jak ja Ci tego zazdroszcze.. praktycznie od poczatku tak Ci pieknie Alanek sypia.. :ico_brawa_01: Olis nadal jak pojdzie spac o 20-21 to wstaje o 12, 3 i 6.. ehh
a w ogole dobrze ze sie odezwalas bo juz sie martwilam gdzie zaginelas :ico_sorki: :ico_sorki:
Na przykład teraz ma w ciągu dnia tylko dwie drzemki - ok. 12-13 i ok. 15-16, po 17 nie pozwalam mu już zasnąć. Jeśli nie usnął wcześniej, to trudno bawię się z nim do upadłego
Olis tak samo drzemie! i tez po drugiej drzemce juz nie pozwalam mu zasnac a i tak kiepsko spi nocami.. :( to znaczy wstaje na jedzonko, bo on nie chce tylko ciumkac ale jesc.. :ico_sorki:

Kocura Bura mi tez powiedziano ze powinno sie zaczac wprowadzac sloiczki badz domowa marchewke, bo ona zawiera jakies skladniki zeby dziecko nie mialo anemii wtornej.. takze oby to Wam pomoglo :ico_sorki:
u mnie ostatnio 2 koleżanki straciły dzieci w 6 i 7 miesiącu ciąży :ico_placzek:
masakra.. :ico_placzek: moja kolezanka poronila dosc wczesnie w ciazy, ale tak trafilo, ze odkad zmienilam prace to rzadko ja widzialam i jak wpadlam na nia na zakupach to gratulowalam jej ciazy 2 tyg po tym jak poronila.. masakra.. :ico_placzek: kiedys nie myslalam, ze to takie straszne ale od kiedy sama nosilam w sobie mojego Synka to wiem, jak ja sie balam zeby wszystko bylo ok.. to musi byc straszne przezycie, stracic malenstwo zanim sie je w ogole pozna.. :ico_placzek: :ico_placzek:
Mamy ząbek! No właściwie to kawałek ząbka,ale już się przebił i go widać ;-)
gratulacje!!! wlasnie tez mialam pisac, ze od 4 dni mamy koszmar w domu bo Maly ryczy z bolu na okraglo, masuje mu dziaselka i zel daje, ampulki z plynem, proszek i paracetamol (oczywiscie nie na raz!) no i niewiele pomaga i widac mu juz 2 zabki na gorze!!! jeszcze sie nie przebily ale juz chyba niedlugo beda.. mam nadzieje, bo czytalam ze to moze trwac nawet 2 mce.. :ico_szoking:
dostałam wreszcie @ :ico_sorki: spóźniony 10 dni :ico_szoking: ale mi ulżyło :ico_sorki:
tylko brzuch mnie boli jak jasny gwint, nałykałam sie no spy i mi przeszło troche
a ja nadal nie mam lalalla.. tylko brzuch mnie boli od jakiegos czasu juz jak na @.. :/
w sierpniu sie okazało zę Bozenka ma białaczke :ico_placzek: i teraz jest akcja na Śląsku
o boze, straszne :( duzo zdrowia dla niej i oby znalezli odpowiedniego dawce :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


a u nas jak juz pisalam ciezko z tymi zabkami, a ogolem od 3 dni daje Malemu marchewke ( w pl sklepie byla sama bo tu jest tylko z ziemniakami..) i najpierw jedna lyzeczke to plul strasznie, potem dwie-trzy zjadl wczoraj, a dzisiaj jak mu zaczelam dawac (planowalam 4 lyzeczki tylko dac) to zaczal mi tak krzyczec jak odkladalam.. :-D
a jak mial lyzeczke w buzi to ciumkal i 'mowil' bla bla bla bla.. i tak mlaskal szeroko buzie rodziawiajac ze masakra, co sie nasmialismy.. :ico_brawa_01: no i dalam mu z 7-8 lyzeczek bo nie mialam serca odlozyc jak wpatrywal sie w ten sloiczek jak zaczarowany :ico_haha_01:
no a poza tym Olis juz tak sie podpiera na raczkach i nozkach ze nieraz podnosi brzuszek na chwile, ale nie umie jeszcze sie skoordynowac i skacze jak zabka zamiast pelzac :-D w lozeczku wywija takie akrobacje ze boje sie ze nam wyskoczy ktoregos nia :ico_szoking: maly wariat :ico_oczko:

a to my na sylwestra :D
Obrazek

a tu przed roczkiem dziecka znajomych.. jakie te czapeczki dla dzieci sa cudne, szkoda ze Olis ich tak nie uwielbia jak ja :ico_haha_01:
Obrazek

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

04 sty 2012, 23:48

ehh.. a maz Ci pomagal cos?
ta o 5 rano nawrzeszczał na elize i tyle, a po 30 min ona znów u mnie była, no dzis sie pokłóciliśmy i to ostro - znowu!!! 2 tygodnie spokoju było, ja mam dosć, on myśli, że posiedzi z eliza czasem to ja już powinnam być w 7 niebie, że jak ją rano bierze na dół a ja z młodym zostaj e to ja śpie jak niemowlę, a w tym czasie wstaje do młodego kilka razy bo rano on już wyspany sie czuje. eh szkoda gadac bo sie nakręcam
piję sobie lamokę wina na rozluźnienie i moze cycki nabiora porzadnie na noc:)

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

05 sty 2012, 00:06

a tu przed roczkiem dziecka znajomych.. jakie te czapeczki dla dzieci sa cudne, szkoda ze Olis ich tak nie uwielbia jak ja :ico_haha_01:
heheh u nas to samo :D ja uwielbiam takie czapeczki i krawaty, a Antoś hmmm ;) W święta krawat wylądował z buzi :D
jeszcze sie nie przebily ale juz chyba niedlugo beda.. mam nadzieje, bo czytalam ze to moze trwac nawet 2 mce.. :ico_szoking:
potwierdzam, może tyle trwać :/ u nas pierwsze oznaki, płacz itp były w listopadzie.. później był spokój i nagle bach i wylazł :) Najlepsze jest to, że Antoś właściwie przespał to wyłażenie zęba..wczoraj i dziś rano miał mega śpiocha :)

Aguś, Kwiatunio śliczne dzieciaczki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

05 sty 2012, 11:46

Cześc dziewczyny .. nasz watek że tak powiem padł więć przyszłam tu za wami i tak oto jestem.
Co do zupek to ja Majce gotuje sama i codziennie wcina sobie zupkę, co do owoców to ucieram jej jabłuszko bo takich ze słoiczków to nie za bardzo chce a zreszta całego i tak mi nie zjadłaby ani nawet pól więc sporo by sie marnowało, to wole jej utrzec tyle ile jest w stanie zjeśc. Co do kaszek to jeszcze nie próbowałam hoc wczporaj zakupiłam ale zapomniałam o szybszym smoczku i jej nie dałam.
Nina widze, że jaies katarzysko się przyplątało u Alana , u nas tez jest ale zaraziła się od Kuby no i do tego kaszle ta mokro juz od piatku i szkoda mi jej bo ona nic z tym mokrym kaszlem zrobic nie może. Bylismy u lekarza ale osłuchała ja i powiedziała, że jest ok a na kaszel kazała podawac flegaminę.
Widze, że juz zaczynają się pojawiac ząbki , u nas jeszcze nie ale juz twarde dziąsła są i starasznie się slini.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

05 sty 2012, 11:48

dzień dobry :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: z kawą przylazłam

dzieci dały mi pospać do 9.30 :ico_szoking:
dziś ogarne dzieci pokój z zepsutych zabawek :ico_sorki:

Agus, śliczny Oliś :ico_brawa_01: przystojniak :ico_oczko:

życzę dzieciaczkom lekkiego ząbkowania, pierwsze ząbki to w sumie nic w porównaniu do trzonowców :ico_chory: u Majki pomógł nam żel Dentinox N, znieczulający dziąsła ale trzeba go wetrzeć porządnie palcem w dziąsło a nie tylko posmarować
no i od kiedy zaczeła ząbkować to dostawała skórki z chleba do rzucia :ico_oczko: bo gryzaków nie chciała
przy ząbkach moze też byc gorączka i biegunka, nawet katar :ico_noniewiem:

a Konrad już od jakiegos tygodnia żuje koc, palce swoje, całe łapki pcha do buzi :ico_olaboga: dziasła ma twarde ale jeszcze nie widzę białej kreski :ico_noniewiem:
raczej nie wygląda mi to na zabki a na odkrywanie rąk :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

05 sty 2012, 11:49

eh szkoda gadac bo sie nakręcam

ha skąd ja to znam??? u nas jest podobnie i np jak czasami śpię z Kubusiem to i tak zawsze słyszę malutka jak płacze a mój szanowny pan mąż mysli , że ja się wysypiam... to nie tak ja mam taki sen , ze wszystko usłyszę a szanowny pan tak spi, ze czasem nawet nie słyszy, że dziecko płacze z którym spi w tym samym pokoju... uffff to tylko chłop...

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

05 sty 2012, 11:49

Cześc dziewczyny .. nasz watek że tak powiem padł więć przyszłam tu za wami i tak oto jestem.
zagladaj częściej :-D nie wpisałam cie na pierwszą stronkę jeszcze?

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

05 sty 2012, 11:50

dzień dobry Dziewczyny :-D

Dziś się wyspałam, Piotruś oczywiście ze mną :ico_wstydzioch:

kwiatunio, a jak Izunia jadła wczoraj? Też tak mało? Śliczna Izunia :-D

elibell, to masz jeszcze gorzej ode mnie z tymi nocami :ico_noniewiem: współczuję, u mnie mąż jest od Wiki, jedynie rano (gdy jest w pracy), to muszę do niej wstać

nina0226, może Twojemu Alankowi tez zęby idą, dlatego gorzej spał, a jak dzisiejsza nocka?

Kocura Bura
, w sumie dobrze, że Maciuś będzie porządnie przebadany. Brawa za wagę :ico_brawa_01: widać po zdjęciach, że kluseczka :ico_oczko: A noce, to jak widzę u większości dzieciaczków jakieś gorsze. Ciekawe o co chodzi?

izuś_85
, nie do końca stawiałabym na zazdrość, bo w ciągu dnia Wiki jest bardzo opiekuńcza i kochana w stosunku do braciszka. Wydaje mi się, że mogę mężowi podziękować za to, bo jak byłam w szpitalu (prawie 2 tyg), to on spał z Wiką u nas w łóżku. Musiała się przyzwyczaić i teraz nie chce spać sama

izuś_85
, ale super, ze Maja odwiedziła tatę :ico_brawa_01:

narcz89, witaj w klubie, u nas najgorzej jest z zasypianiem, gdy Piotruś jest najedzony, wtedy nie chce cyca ciągnąć i się denerwuje, ze spania nici

martasz, gratuluję ząbka :ico_brawa_01: Chyba pierwszy na naszym wątku :ico_oczko: Trzymam kciuki za koleżankę i jej maleństwo :ico_sorki:
do spania na cycku albo jak jest bujany
to tak jak u nas, ja daję cycusia by uśpić Piotrusia, a mąż go buja w leżaczku
tylko brzuch mnie boli od jakiegos czasu juz jak na @.. :/
mnie wlaśnie też czasem boli, tak myślę, że to może na owulację, bo zawsze tak miałam
Bozenka ma białaczke
oby wszystko się udało, bo to w koncu młoda dziewczyna :ico_sorki:

Agus, super, że Oliwierkowi smakują nowości, ja dziś na zakupy pojadę, to też coś mojemu kupię :-) Super fotki, jaki elegancik Ci rośnie, a jaki on pulchniutki :ico_brawa_01: też tak chce, a mój Piotruś niestety coraz większy szczuplaczek :ico_noniewiem:
przespał to wyłażenie zęba
najczęściej tak jest :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość