Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

08 sie 2013, 20:38

u nas dziś upał 39,4 więc wylądowaliśmy znów na basenie bo tylko tam da się przeżyć
ale mam już dość jutro nie robię nic muszę odsapnąc bo nie chce ryzykować
poza tym ok
czekam na weekend ;)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

08 sie 2013, 21:35

do barszczu ktory wlasnie konczy sie gotowac :ico_oczko:
ale mi smaka robisz.Uwielbiam barszcz czerwony

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

08 sie 2013, 21:44

Ja odpadam ale z zakupow jestem bardzo zadowowlona malemu kupilam 3 bluzeczki i nowe kapielowki :-D sobie bluzke i stroj kapielowy i mezowi 2 koszulki i malej opaske na glowke granatowa w bbiale kropki :ico_brawa_01: i wydalam 30 euro :ico_noniewiem: :ico_haha_01: uwielbiam promocje :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Ale 4 godziny lazic to piet nie czuje w dodatku ugotowalam sie bo bylo fajnie ale pozniej zrobila sie koszmarna duchota :ico_placzek:

Jutro robie obiad i nic wiecej maz przyjedzie to podlogi pomyje i pojedzie po picia i w sumie tyle musze zwolnic troche bo ostatnio przesadzam...

Lala no co za :ico_zly: :ico_zly: jakby na zlosc robila wie ze goraco ze ciezko dotrzec juz z brzuchem to jeszcze na raty wyplaca ehhh :ico_nerwusek:

Leona nie chodzilo mi tam o szczegoly ale u mnie tez jakos tak wychodzi ze narazie na to goraco ma, spodnie jeszcze ma a wieksze unbieranie starszaka bede miala do przedszkola wiec jak juz ide do sklepow to teraz sie hamuje bo wiem ze juz we wrzesniu beda wieksze zakupy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

09 sie 2013, 09:40

Witam!
My od wczoraj w domku, dziś jedziemy po wyniki i wypis. Ja od razu wzięłam się za sprzątanie a później pojechaliśmy do siostry A. Przepraszam, że się nie odzywałam :ico_sorki:
U Was zakupy i przetwory pełną parą - ja może dzisiaj coś kupię, ale też do końca nie jestem pewna. Muszę do ZUS-u podjechać, bo mi ucięli z wypłaty za zwolnienie na początku lipca i twierdzą, że to Zus ma mi wyrównać, coś mi tu nie pasuje i muszę to sprawdzić, bo już stara ze mnie wyga i na słowo nikomu nie wierzę.

Dziś już też pranie zrobiłam i okno umyłam, ale coś mnie w pachwinie ciągnie (dół brzucha) tak jakby jajnik przed okresem - takie wrażenie, może malutka się szykuje powoli :-) A w domu już dużo spokojniejsza - w szpitalu świrowała na całego :ico_olaboga: bolała aż.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

09 sie 2013, 09:56

Hejka

Spinka dobrze ze juz w domu jestescie :ico_sorki:


U nas dzis fajny chlodek, temp na razie ponizej 20st :ico_oczko:

Ja cos w nocy spac nie moglam, brzuch mie bolal, z dwa razy takie jakby skurcze mialam ale nie wiem czy to macica cz moze od zoladka bo pozniej nakibelku wyladowalam :ico_noniewiem: :ico_olaboga:
Od rana juz ok, mala szaleje na maksa, przed chwila takiego kopa dostalam ze az zabolalo :ico_haha_01:


Nie mam pomyslu na obiad takze dzisiaj chyba warzywa na patelni, moze z kasza jaglana :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

09 sie 2013, 10:26

Hej

Spinka suoper ze juz w domu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Leona ja mam ten sam problem ale zostaly mi kotlety to usmaze a tylko ziemniaki obiore... i do tego kiszoiny i obiad gotowy ...i powiem ci ze cos w powietrzu jest bo ja cala noc nie spalam upocilam sie mimo ze juz chlkodniej rano pogonilo mnie na toalete ale znow cmi mnie brzuch i nie wiem czy zoladek czy jak? :ico_noniewiem:

Ja chyba sie rabne spac mlodego pozniej odbiore i czekam na meza poznosi mi graty do piwnicy skreci lozko bo zle sa 2 sroby i spada mi materac :ico_noniewiem: i zrobimy gyrosa salatke bo jutro goscie :ico_noniewiem: jestem wykonczona;/ :-/

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

09 sie 2013, 10:27

kamilka super ze zakupy udane

spinka dobrze że już w domku :ico_brawa_01:
uważaj moja droga z tymi porządkami by się nie przemęczyć za bardzo

leona może macica ćwiczy :)


my dziś leniuchujemy w domu tz leniuchujemy od słońca bo w domku mam trochę do zrobienia
a na obid dziś naleśniki :)

a i zrobiłam sobie na pamiątke fotke brzuszka oto ja z Madzią z rana
Obrazek

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

09 sie 2013, 10:35

Betina ale fajny masz brzuszek :ico_brawa_01: szczuplutka jestes :-)

A macica od jakiegos czasu trenuje, ale raczej bezbolesnie, a dzisiaj w nocy troche bolalo :ico_noniewiem: ale wydaje mi sie ze to jednak od zoladka, wczoraj pojedlismy z mlodym sporo sliwek... :ico_noniewiem:

Kamilka no mnie tez poty oblewaly w nocy :ico_olaboga:


Ja dzisiaj nie wiem czy cos zrobie w domu, przydalo by sie odkurzyc i umyc podlogi, zobaczymy

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

09 sie 2013, 11:10

Betina ostatnio Edulita robiła zdjęcia, bo nie wiadomo ile zostało i proszę po 3 dniach już Arielek był po tej stronie :ico_haha_01: Ale brzuszek fajny, pępek chyba mocno wystaje? Nie wiem jak Ty wytrzymasz przy patelni :ico_olaboga:

Leona dziś sobie odpocznij może, jutro przy sobocie poszalejesz :ico_oczko:

Kamilka ja całą noc przy wentylatorze i powiem Wam że spanie z suchy tyłkiem ( w szpitalu materace ceratą obciągnięte i ciągle płynie po gaciach) to najcudowniejsze uczucie :ico_haha_01: , chociaż gorąco było bardzo to wentylator pomógł :ico_sorki:

Jenny co słychać?

Lala jak samopoczucie? Ciekawe, czy i ja nie będę musiała kłócić się o kasę z szefostwem...

Ciekawe, czy Edulita już w domku? Muszę do niej napisać.

Zaraz jedziemy, chcę firanki kupić, tylko nie wiem czy znajdę coś fajnego i w rozsądnej cenie :ico_noniewiem:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

09 sie 2013, 11:26

Spinka ja przy sobocie zqzwyczaj nie zawiele robie, na pewno sprzatanie odpada bo mi sie najzupelniej nie chce jak mezu w domu :ico_haha_01:
Poza tym juro mamy zebranie dzialkowcow(z grilowaniem) odnosnie zywoplotow :ico_oczko: jest propozycja zeby wszystkie wyciav(wiekszosc jest stara i raczej szpeci niz zdobi) i zrobic u wszystkich ogrodzenie siatka
Ja juz mysle co posadzic na abatki przy plocie :ico_haha_01: :-D chociaz zanim do tego wszystkiego dojdzie to pewnie minie kilka sezonow :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość