mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

14 lut 2008, 10:41

Witam w ten wyjatkowy dzień i to dla wszystkich dziewczynhttp://www.dlaprzyjaciela.za.pl/.
:-D Marittko nie dostałam zdjęć więc się upominam :ico_noniewiem: A co do powrotu do pracy, to jak z kasą wyrabiacie to warto ten czas spędzić z dziewczynkami. Jeszcze się w życiu napracujesz :-) Iwciu to super że wyjazd się udał napewno odpoczęłaś :-) Moja matyldzia wczoraj se takiego guza nabiła że w pierwszej chwili panika i chciałam z nią jechać na pogotowie :ico_olaboga: Ale zanim bym tam dojechała to guz zmalał no i dziś wielki siniec :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

14 lut 2008, 10:49

Maziu dobrze,że tylko tak się skończyło :-)

Marittko czas z Twoimi kwiatuszkami jest wyjątkowy i tak szybko minie to ich dzieciństwo,jeżeli finansowo nie kulejecie, to ja uważam,że powinnaś nacieszyć się jeszcze do listopada swoimi ślicznymi kwiatuszkami ;-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 lut 2008, 11:25

Witam

My lecimy dziś do lekarza bo Wiki mi pokasłuje, niby niewiele ale nie powinna więc jedziemy.
Ja dziś z okazji walentynek w końcu coś upichce, bo dawno poza gotowaniem dla wiki nic nie robiłam..
Lecę wypic kawę, zagadaliśmy się wczoraj do 3 :ico_szoking:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

14 lut 2008, 11:33

Moja matyldzia własnie siadła se na wieże tatusia i się cieszy, dzieci to maja pomysły :-D Ja tez poprosze kawke, moja mała dziś nie ma dnia walentynkowego od rana chodzi i marudzi nic jej się nie podoba :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

14 lut 2008, 12:05

Witam dziewczynki :-) rano obudził mnie sms z walentynką od męża więc bardzo miło rozpoczoł mi się dzionek mam nadzieje że cały będzie taki miły :-)
Wieczorkim chce zrobić miłą kolacyjke dla naszej trójki w końcu my kochamy Niki a ona nas więc będziemy cieszyć się razem z walentynek :635:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

14 lut 2008, 15:19

witam,

nie mogłam wejść na TT prawie od rana :ico_placzek:

tu mały drobiażdżek na Walentynki http://www.goraceserce.pl/493028/Walent ... Iwcia.html


Asiu i co powiedział lekarz na kaszelek ? Zdróweczka dla Wiki :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 lut 2008, 16:27

No cóż, gardło w porzadku, osuchowo też, taki sobie kaszelek, ale syropki i kropelki są, więc kurujemy kaszelek, oby jak najszybciej sobie polazł :-D Dziękuję Iwciu za troskę :-) Znów mi przybrała Wiki ładnie na wadze dwa tygodnie ponad 250 :ico_szoking:
Tak z panią dr myślimy czy ten kaszelek to nie jakos alergicznie, zobaczymy, póki co nie wpadamy w panikę. A w poczekalni tuliła się znów do jakiegoś chłopca, no tak jak walentynki to trzeba się poprzytulać :-D
Ja zaraz uciekam do kuchni, robię kurczaczka z ananasem i sezamem, tak sobie wymyśliłam, wieczorem to tylko winko i coś słodkiego :)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

14 lut 2008, 17:03

Dla was dziewczynki na walentynki
http://cmok.pl/link/1137889

[ Dodano: 2008-02-14, 16:06 ]
Dorze Asiu że wszystko w porządku ja też szykuje kolacyjke z winkiem :) no i kupiłam ładną ramke na nasze wspólne foto :-) Zycze miłego wieczorku.

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

14 lut 2008, 18:15

Hej dziewczynki

[size=150]Życzę Wam dużo miłości i stosunkowo owocnych nocy [/size]
, :ico_buziaczki_big:

My już czekamy z Konradkiem na Pana i Władcę :-D Kupiłam truskawki w pudełku-serce, różyczkę, kartkę i zrobiłam "ołtarzyk". Świeczki czekają na odpalenie. Do tego zawiesiłam sercowe girlandy w domu i nastrój jest niezły :ico_brawa_01: Kartkę podpisałam odciskiem moich ust i Konrada. Normalnie nie wierzę że tak łatwo poszło :-D Dał sobie usta pomadką pomalować i całował tam gdzie kazałam, no złoty chłopak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: W łazience na lustrze resztką pomadki walnęłam wyznanie miłości, pocałunek odbiłam i Konrad też, a co on gorszy??? :-D Mówię Wam zabawę mieliśmy przednią :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Ciekawe tylko co na to Król Lew??? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

14 lut 2008, 18:22

No to zaszalałaś ja też już czekam na mężczyzne i też już mam postrojone wszystko :)
winko w karafce i kwiatki na stole a prezent jeszcze spakować to uciekam :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość