Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

09 kwie 2010, 14:00

Jedna z mam powiedziała mi, że zamiast kupować paklanki (torebki na zużyte pieluszki) można je zawijać w zwykłe reklamówki, które dzień w dzień przynosimy ze sklepu ;) zapewne bedzie ekonomiczniej .

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

09 kwie 2010, 15:12

Anja, ja się nie zamartwiam wynikami - to są zwykłe kontrolne badania. Wogóle ostatnio mało czym się zamartwiam - nastawiam się do wszystkiego pozytywnie i jak narazie nie narzekam :ico_oczko: No i mam nadziję, że te bóle Ci miną :ico_sorki:

tibby, no cóż, cierpliwości, kochana, a my nadal trzymamy mocno zaciśnięte kciuki za Ciebie! Jeszcze trochę! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

09 kwie 2010, 18:47

Witam Dziewczyny! :-) Są dobre wieści!!! :-D

Mamy SYNUSIA!!! :-D Tak się cieszymy!!! :-) Co prawda skrywał siusiaczka, ale Pani doktor wypatrzyła jajeczka, które są ewidentnie uchwycone na zdjęciu :-) Powiedziała, że to muszą być jajeczka, wargi tak nie odstają :ico_haha_01:

No i teoria odnośnie wyglądu, samopoczucia, jedzenia i układu brzuszka w moim przypadku się potwierdza :-)
Ależ jestem szczęśliwa, że już wiem kogo noszę pod serduszkiem :-) Mój Mąż zwariował ze szczęścia :-) Teraz tylko zastanawiamy się nad imieniem, dwa nam chodzą po głowie :-)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

09 kwie 2010, 19:42

karo, suuuuper :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cieszę się razem z Tobą i gratuluję! Mogę sobie wyobrazić obecny stan Twojego Mężusia. Pamiętam jak mój dowiedział się, że bedzie miał wymarzonego syna :ico_haha_01: A o jakich imionach myślicie? My przewertowaliśmy mnóstwo i najprawdopodobniej będzie to DAVID :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 kwie 2010, 20:22

karo-22, super, że będzie synuś!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wiedziałam, że tak będzie :)
DAVID
julchik22, przez V?

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

09 kwie 2010, 21:06

tibby, chciałabym przez V, ale znając fochy urzędników nie sądzę, że się uda :ico_noniewiem: Chociaż nie jest to niemożliwe - moi znajomi mają Viktora właśnie przez V, ale musieli kilka pism popisać tu i ówdzie.

NICOLA_1985

09 kwie 2010, 21:38

hej
ja odebrałam dzisiaj wyniki... wszystko ok po za leukocytami i hemoglobiną.. za niskie. hemoglobina 9.0 :ico_noniewiem:
w środe wizyta u ginka ciekawe co on na to... :ico_noniewiem:

co do listy to u mnie to wyglada troszke, ze tak powiem inaczej.... ja bede miała cc to po pierwsze a po za tym w kazdym szpitalu są inne wymagania ale owszem moja liste zamieszcze również.. moze komuś sie coś z niej przyda :-D

Dla mnie do szpitala:
2-3 koszule na zmiane (rozpinane na piersiach)
4-5 par majtek bawełnianych
klapki
biustonosz do karmienia
wkładki laktacyjne
laktator
podpaski maxi
podkłądy na łożko
dwa ręczniki
cienki szlafrok
kosmetyki( pasta do zebow, szczoteczka, chusteczki do demakijażu -funkcja nawilżajaca - nie do zmywania makijażu :ico_oczko: , żel pod prysznic, zel do higieny intymnej, grzebien, frotka do włosów, szampon do włosów, jednorazówka do golenia )
pas sportowy
reticanal (lewatywa)
telefon, ładowarka
woda niegazowana
kubek, talerzyk, sztućce
papier toaletowy, reczniki papierowe
mała poduszeczka
drobniaki
dokumenty: Dowód osobisty, dyskietka NFZ, karta ciazy, wyniki badań, skierowanie na CC, lista chorób i przyjmowanych leków, wypisy ze szpitala z okresu ciazy

dla malucha do szpitala:
pampersy, chusteczki do pupy, smoczek, rekawiczki niedrapki.
ubranka na wyjscie ze szpitala w zależnosci od pogody:
body, kaftanik, spiochy lub body i pajacyk do tego cienka bawełniana czapeczka i ewentualnie gdyby było chłodniej cienki spiworek.

karo gratuluje synusia :-D :ico_brawa_01:

tibby cierpliwości... synus wyjdzie predzej czy pozniej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

09 kwie 2010, 21:38

Dziewczyny, ja też tak czułam :-)

A będzie Mikołaj albo Nikodem :-) Jeszcze przemyślimy, ewentualnie jak się urodzi to myślę, że będziemy wiedzieć, które bardziej pasuje :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 kwie 2010, 22:20

jezu dziewczyny czytam o oczam nie wierze !!!!!!!!!!!!!!! co w Polsce na porodowkach nie ma papieru toaletowego ??????????? ani recznikow :ico_olaboga:
to juz paranoja !!!!
dobrze ze lozka nie musicie ze soba brac :ico_oczko:
karo-22, graulacje synka :ico_brawa_01:
tibby, spoko czekaj sobie i relaksuj sie cisza w domu jueszcze kilka dni maxymalnie i nie bedzie tal cicho przez dlllllluuuuggggiiii czas :D

ja np.wogole przy Iguli niedrapek nie uzywalam :ico_nienie: a moja siora to zakladala skarpetki malej na raczki bo te niedrapki i tak spadaly :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 kwie 2010, 22:28

a moja siora to zakladala skarpetki malej na raczki bo te niedrapki i tak spadaly
też własnie chciałam to napisać. ja spakowałam w razie czego i niedrapki dla malucha i skarpetki. zobacze w czym bedzie lepiej mu.
i masz rację mmarta81, relaksuję się ciszą i lenistwem, bo później nie będzie możliwości dłuższego wylegiwania się na kanapie i drzemania o dowolnej porze dnia ;-)

karo-22
, mnie się Mikołaj bardziej podoba. Ale Nikodem też niczego sobie! :ico_brawa_01: Nasz Tobi może będzie miał na drugie Mikołaj, bo 06.12. się dowiedzieliśmy, że jest chłopcem i tak może to uczcimy ;-)
julchik22, przez V ładnie wygląda w pisowni. może jednak nie będzie aż tyle papierologii co do imienia. trzymam kciukasY!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość