Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

10 gru 2010, 14:54

myślałam, że w drugiej ciąży to przepaść między cm będzie :ico_haha_01:
czyli zaskoczyło Cię to pozytywnie?:-D ja muszę swój zmierzyć brzuchal ile teraz mam tylko cm nie mogę znaleźć

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

10 gru 2010, 15:19

manenka napisał/a:
myślałam, że w drugiej ciąży to przepaść między cm będzie :ico_haha_01:

czyli zaskoczyło Cię to pozytywnie?:-D ja muszę swój zmierzyć brzuchal ile teraz mam tylko cm nie mogę znaleźć
ja mam więcej:-P :-P :-P :-D ale myślę, że maluch 4 kg nie przekroczy :ico_oczko:


Alineczq tak samo jak zgaga nie wiem co to skurcze łydek, ale mnie znów drętwieją nogi jak długo leżę na jednym boku. Raczej byś się nie chciała zamienić, bo czasem boli noga przez pól dnia. da się wytrzymać, ale przyjemne to to nie jest .muszę po prostu rozchodzić nogę.

ja też nigdy nie jadłam tej kiszki :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-12-10, 14:22 ]
a co do puchnięcia no to mnie długo opuchlizna schodziła, ale mam nadzieję Alineczq, że u Ciebie będzie inaczej

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

10 gru 2010, 16:52

ja też nigdy nie jadłam tej kiszki :ico_noniewiem:
na serio?:-D ja ją uwielbiam :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

10 gru 2010, 18:47

Cytat:
ja też nigdy nie jadłam tej kiszki :ico_noniewiem:

na serio?:-D ja ją uwielbiam :-D
a o jakim to smaku??? :-D

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

10 gru 2010, 21:13

ziemniaków hehe :-D babkę ziemniaczaną lub placki ziemniaczane jadłaś?;>

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

10 gru 2010, 21:49

Witam ja po zajęciach, jutro wolne ale w niedz jade znów. Zauważyłam dziś w moczu maleńką bryłkę krwi, i od tej pory mój mocz ma normalnie kolor pomarańczowy, zadzwoniłam do mojego gina i kazał jutro rano mi przyjechać do niego do szpitala z moczem to odda go na badanie, mam nadzieje, że to nie jakaś znowu bakteria

Alineczka oprócz tej słynnej kiszki pisałaś kiedyś o tym, że robiłaś kiełbaskę białą, jeśli moge to poproszę o przepis, bo mój P jest nim zainteresowany

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

10 gru 2010, 22:18

i kazał jutro rano mi przyjechać do niego do szpitala z moczem to odda go na badanie, mam nadzieje, że to nie jakaś znowu bakteria
trzymam kciuki by to nic nie było :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
dobrze, że od razu do gina zadzwoniłaś :ico_sorki: to wspomnij mu jeszcze przy okazji o swoim ciśnieniu :ico_sorki:
czyli zaskoczyło Cię to pozytywnie?:
nom i to bardzo :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

10 gru 2010, 22:23

Oj Buzok Ty tu wcale nas nie strasz!! To ciśnienie, to krwe w moczu :ico_nienie: Zbadaj się kobieto :ico_chory:

Co do kiszki widzę niezły smak tu wporowadziłąm hehe.
To jest moje danie regionalne :-D pochodzę z Wileńszczyzny :) tam to się piecze co drugą niedzielę hehe. Choć trwają spory, uważam i tak, że kiszka to litewskie danie narodowe :))
Ziemniaki tarte surowe, do tego dodaję zasmażkę z boczku i cebulki, z 1,5 szklanki parzonego mleka, przyprawy - sól, pieprz, majeranek. Kiszki - jelita wieprzowe te cienkie są smaczniejsze :) Zawiązać jeden koniec nitką, naładować ziemniaków, zawiązać drugi koniec i do pieca :) 1 godzinka w 180 stopniach :-)
Ale w Polsce strasznie trudno o te kiszki. Ja z Litwy sobie nawiozłam, tam to w każdym prawie sklepie osiedlowym są dostępne.

Buzok tu jest link do kiełbasy, jest pyyyyyyyyyyyszna, tylko więcej tłustego mięsa bym dała, trochę za chuda.

Blanka, na żadną zmaianę jakichkolwiek dolegliwości się nie zgadzam :-D już się nauczyłąm ze swoimi żyć hahah.
Stram się łapać te skurcze, ale ś aczęsto tak paskudne, że nawet o milimetr pokręcić stopą nie mogę. Nic, minie :-D
Właśnie, aspargin.. Ja biorę podwójną dawkę magnezu i podwójną dawkę potasu (kalydium) kąpiele gorące nóżek przed snem, ale i tak są.

Obwody brzuszka, fajna sprawa porównywać, no nie? Ja chyba przekroczę cm niż w I ciąży. Teraz 6 tygodni przed porodem mam 110, a z córką skończyłam na 120 :ico_szoking: Choć wydaje mi się że teraz mam mniejszy :ico_noniewiem:

Tynusz jak tam u teściówki?

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

10 gru 2010, 22:37

to wspomnij mu jeszcze przy okazji o swoim ciśnieniu
pewnie, że wspomne, ale on dobrze wie, że mam takie niskie, bo chodze do niego co dwa tych i zawsze mierzy, no i mówi że musze pić mocną herbate, i ewentualnie jakąś czekoladę, bo nic na podwyższenie nie jest w stanie mi dać. Twierdzi, że na obniżenie są leki a na podwyższenie nie :ico_noniewiem:
Oj Buzok Ty tu wcale nas nie strasz!!
sama się wystraszyłam, jak zobaczyłam tą bryłkę krwi, a teraz za każdym sisianiem mam cały pomarańczowy papier, dobrze, że mój gin ma jutro dyżur to mi zrobi to badanie na cito :ico_sorki:
Buzok tu jest link do kiełbasy,
gdzie ten link? Czytam ślinka mi już leci a tu go nie ma :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

10 gru 2010, 22:46

Tu jest :P
http://www.wielkiezarcie.com/article49111.html

tylko jak pisałam już więcej tłuszczu. Zamiast 2 kg łopatki dajcie 1 kg i po 1,5 karkówki i podgardla.

My dzieliliśmy tą norme na pół, bo za dużo dla nas z 5 kg mięsa. Zrobiliśmy z 2,5

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość