Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

28 gru 2007, 13:51

Magda Sz., no lekarze chcą podwyżki a jak nie to nie będą pracować tyle wiem a podwyżki nie dostana bo nie ma z czego wiec nie będzie miał nas kto leczyć :ico_olaboga: nie wiem jak w innych krajach ale moje zdanie jest takie ze jak tutaj prywatnie nie pójdziesz to Cie nie wyleczą i tyle :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 gru 2007, 13:51

a jak działa?:) to jeszcze gdzieś może być gorzej?:)

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

28 gru 2007, 14:55

Witam i ja po świętach
jeździlismy po rodzince, zaliczylismy dwie wigilie i chłopcy zgarnęli mnóstwo prezentów.

matula1, dużo zdrówka dla dzieciaczków, moje w końcu wyzdrowiały tylko Franuś ma jakieś resztki zalegającego katarku. Może w końcu uda mi się ich zaszczepić bo Antoś czeka na szczepienie od sierpnia.

[ Dodano: 2007-12-28, 14:02 ]
a to kilka zdjątek ze świąt
Mielismy prawdziwego Mikołaja :)
Obrazek
Antoś dostał kolejkę i składa tory
Obrazek
Mikołaj z czekolady smakował wspaniale
Obrazek
Hahahihi
Obrazek
Kółko graniaste z dziadkami
Obrazek
Dziadek trzymaj mnie mocno :)
Obrazek
Nianio i mama
Obrazek
Nianio bardzo przejęty rolą :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

28 gru 2007, 18:42

To i ja witam poświątecznie Was wszystkich :-) :-) :-) U mnie Świeta minęły bardzo fajnie -Wigilię spędzilismy u teściów ,następny dzien u moich rodziców było spokojnie i miło :-) :-) Moje szkraby jak na razie zdrowe i oby tak caly czas :-) :-) Czego zycze i waszym dzieciom.
Matula zdrówka dla dzieci
Bożenka ciesze sie ,że chłopcy już zdrowi :-) A tego Mikołaja sama bym chciała miec w domu :-) :-) :-)
Paulina ,tort piekny ,sama uwielbiam mak ,więc zjadłabym go z ..rozkoszą...A jak Oli zdrowa juz :-) :-)
Szkrab ,gratuluje bardzo mocno :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Bo widzę ,ze nowy suwaczek się pojawił z ...nowym życiem....Brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Matikasia ,co to macie za ciasteczka na foremce?Bardzo ciekawe ,mogłabys podac przepis ,proszę :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 gru 2007, 19:12

Dora chodzi Ci o te nasze świąteczne ciasteczka??

Bożenka super fotki, na tym co szkraby sa razem na dole dopiero widac jaki Franuś podobny jest do Antka:) i świetnie wygląda w tym mikołajowym stroju:)

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

28 gru 2007, 23:45

matikasia pisze:a jak działa?:) to jeszcze gdzieś może być gorzej?:)

moze moze uwierz mi w naszej przychodni np pracuje zbieranina lekarzy z roznych krajow min.Polka ktora jest naszym lekarzem rodzinnym a lekarz rodzinny to taki "od wszystkiego" tzn leczy i szczepi niemowleta,doroslych,robi za ginekologa (pobiera nawet cytologie)pobiera krew itp. sama przyznala ze musiala sie tu wszystkiego uczyc bo w Pl byla takim zwyklym lekarzem ogolnym.Na poczatku wydawalo mi sie to fajne ale z biegiem czasu zobaczylam ze wcale nie.Wiecie taki lekarz od wszystkiego to tak naprawde od niczego.Np pamietam jak chodzilam z Dawidkiem na szczepionki to ona nawet nie zbadala go dokladnie czy jest zdrowy i czy mozna go szczepic po prostu robila swoje.Jak sie nie upomnialam to nawet go nie wazyla.
Wyniki badan np czesto gina i trzeba powtarzac :ico_olaboga:
Moja kolezanka z kolei byla z synem u hinduski bo jej syn czesto chorowal i ta stwierdzila ze on ma astme i bez zadnych szczegolowych badan przepisala mu leki dla astmatykow.Potem poszla w Pl do lekarza i tam stwierdzili ze ma po prostu migdal do wyciecia a nie zadna astme!
Ta sama kolezanka latem przezyla tragedie bo w 22 tyg ciazy jej dziecku przestalo bic serduszko i musiala urodzic je naturalnie :ico_placzek: urodzila malenkiego martwego synka i robili mu sekcje bo chcieli znac przyczyne a na wyniki czekali pol roku bo albo nie mogli znalezc :ico_puknij: albo nie bylo lekarza ktory zrobilby opis dopiero ta polka lekarka wziela sie za ta sprawe za prosba mojej kolezanki i wrescie niedawno poznali wyniki.
Wogole opieka nad kobietami w ciazy jest beznadziejna.Mozna zglosic sie do lekarza(rodzinnego zreszta ktory robi test ciazowy!) dopiero po 3 mies ciazy bo wczesniej ich zdaniem nie warto bo moze dojsc do poronienia!absurd totalny bo przeciez o to chodzi zeby zapobiec poronieniu w miare mozliwosci!Pozatym kobieta w ciazy nie ma swojego lekarza prowadzacego tylko chodzi 1 w mies do lek.rodz. na usg do szpitala 3 razy i za kazdym razem kto inny bada.W naszym miescie nie ma porodowki tylko 30km stad i tam tez trzeba jezdzic do jakiegos innego lekarza :ico_olaboga: wyobrazacie sobie????Absurd kompletny!!A na sale poporodowa moze wchodzic kazdy bez ochraniaczy kiedy zechce ,okna sa pootwierane,widzialam to wszystko na wlasne oczy szok mowie wam lekarze nie waza nawet maluszkow i nie obserwuja spadku masy ciala!
ach moglabym tak pisac i narzekac jeszcze troszke ale chyba po tym co wam przedstawilam bedziecie juz mialy pewne wyobrazenie.Jednym slowem luz totalny.Kiedys w Pl tez narzekalam a teraz juz nie.

Rozpisalam sie troche ale mnie ponioslo :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-12-28, 22:49 ]
Bozenka chlopcy sliczni i rzeczywiscie widac podobienstwo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

29 gru 2007, 11:31

Magda no to rzeczywiście szok!!! rzeczywiście u nas jest jak jest, ale pewien porządek panuje i zasady jakieś są, choćby jeśli chodzi o porodówki...

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

29 gru 2007, 14:06

Magda Sz., :ico_szoking: brak słów no to u nas jeszcze nie jest tak źle :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

29 gru 2007, 18:16

Paulina82 pisze:no to u nas jeszcze nie jest tak źle


naprawde dziewczyny trzeba docenic to co sie ma ja dopiero teraz to doceniam i zawsze jak lecimy do Pl to pierwsze co to latamy po lekarzach zeby miec pewnosc ze wszystko ok.
Strasznie dzisiaj leniwy dzien do 13 chodzilam w szlafroku i od niechcenia ugotowalam obiad a teraz mam wolne :-D

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

29 gru 2007, 18:36

witam
święta i po świetach
ja wygoniłam moich chłopów :ico_oczko: na spacer i do dziadków a sama siedze i się bycze :-D :ico_brawa_01:
musze cosik na blogu skrobnąć po świątecznego :ico_haha_02:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość