Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 cze 2007, 12:03

Ja mialam takie wrazenie jak bylam w ciazy i mysle ze one sie naciagnely na skorze jak mi przybylo te 35 kilo :ico_noniewiem: ale teraz juz ok
no pozatym ogromniastym ktory mnie nieraz pobolewa :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

18 cze 2007, 12:16

o kurcze, to koniecznie szybko udaj sie do lekarza Aga... nie am co ryzykowac... :ico_szoking: trzeba dzialac poki nie jest za pozno...

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

18 cze 2007, 13:33

hej babeczki mam jeszcze 5 min na necie haha więc przyszłam Was wyściskać:_)
STO LAT SOLENIZANTOM!!
co do pieprzyków to moz na wszystko usówać co nie jest zmianą rakową ale yto już lekarz stwierdzi przewarznie po samym tylko zerknieciu na niego;) także spoko najllepiej laserem sama też tak zrobiłam i po cioąży jak się skóra naciąga to wszystko razem z nią niestety:(
dziewuszki ja miałam dzisiaj egzamin na licencje stewardessy mam nadzieje ze poszedł pomyślnie kurcze wyniki jutro rano;_) w wawie pada i jest chłodno,
byłam teraz w domku na weekend mam tyle nowych fotek że chętnie bym Wam pokazała ale urcze nie mam jak ich tutaj zgrtać:( ale mój synek to taki śmieszek ze szok!! jak tylko widzi aparat od razu otwieras buzię i się śmieje normalnbie wszystkie zdjęcia z otwartą paszczą haha jakby chciał mnie połknąć;)
ściskjam Was mocno i lecę bo czas nagli...
buziolki
ps Doris fajne zdjęcia z pieskiem odważna jesteś żeby takie maleństwo na piesku kłaść ale dobrze niech się oboje przyzwyczajają do siebie od początku:)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

18 cze 2007, 17:49

hej Lemo trzymam kciuki aby egzamin wypadl pozytywnie...
juz sie nie moge doczekac az sie pojawisz tu na troszke dluzej :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

19 cze 2007, 07:53

witajcie kochane!
Doris spoznione ale serdeczne zyczenia dla Twojej coreczki z okazji ukonczenia pierwszego miesiaca :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: pierwszy miesiac jest dla mnie rownie wazny jak pierwszy rok :-D
Lemonii, trzymam kciuki za twoje egzaminy!jak juz cos bedziesz wiedziec, to pisz do nas kochana!:)Napewno juz wkrotce bedziesz "fruwac w chmurach" i na nas "patrzec z gory" :-D

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 cze 2007, 08:35

Hej kobitki
My wyspani :-D ja jeszcze chora ale juz da sie zyc :-)
Doris buziaki dla dzidzi , owszem i pierwszy i 12 miesiac zycia dziecka sa niezwykle ekscytujace dla rodzicow , poczatek i koniec bycia niemowlakiem :ico_haha_02:

Oj Lemo mi tez Cie brakuje , jestem bardzo ciekawa szczegolow ,niecodziennie kolezanka zostaje steewrdesa :ico_haha_02:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

19 cze 2007, 12:40

witajcie kochane
lemo trzymam kciuki :) hihihi i powodzenia w starym dobrym wizzie hihihihi
doris ode mnie tez zyczonka i buziaczki dfla malenkiej z okazji miesiaczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja tez sie powoli zaczynam do pracy szykowac czas sie zebrac i poduczyc troche ale mam lenia i pewnie zostawie to na ostatnia chwile a do tego uniform na mnie nie pasuje bo jak go zamawialam w marcu to bylam 7 kilo grubsza :ico_olaboga: wygladam rewelacyjnie ehhhhhhhh :ico_noniewiem: alke w sierpniu maja nam zmieniac wiec dostane nowy tyle ze do sierpnia 2 miesiace i bede musiala w takim po straszej siostrze zadylac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 cze 2007, 12:48

Kobitki wiadomosc z ostatniej chwili

[size=150]Lemo zdala egzamin , jest licencjonowana stewardessa[/size]

No to :ico_zdrowko: :564: :ico_zdrowko: :564: pod ten egzaminek :ico_oczko:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

19 cze 2007, 12:59

:ico_brawa_01: :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

19 cze 2007, 13:31

SERDECZNIE CI GRATULUJE LEMONII :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości