Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

15 lis 2007, 11:36

No majonezu innego nie uznaje - tylko kielecki :ico_haha_01: i to absolutnie zaden patriotyzm lokalny, po prostu uwazam ze tak smakuje prawdziwy majonez :ico_haha_01:

Lubie tez takie sledziki w sosie tatarskim, takim z grzybkami i korniszonkami....

MNIAM!!!!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

15 lis 2007, 11:37

No ja sledzie to bym zjadła opiekane w zalewie ostowej a najlepiej własnej roboty.Co do spania z mężem to ja tez prawie caly czas spi bez niego bo czesto pracuje na 3 zmiane a jak juz jest to Julka chce ze mna spac albo z tata i wtedy jeden z nas idzie spac do jej pokoju.Czasami tylko sie zdarzy ze ona spi sama a my razem ale mój mąż narzeka ze ze mna sie nie umie wyspac bo sie wierce.

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

15 lis 2007, 11:39

mz74 pisze:No majonezu innego nie uznaje - tylko kielecki :ico_haha_01: i to absolutnie zaden patriotyzm lokalny, po prostu uwazam ze tak smakuje prawdziwy majonez :ico_haha_01:


zdecydowanie TAK - jak dla mnie zaden inny nie istnieje! ten jest NAJLEPSIEJSZY na świecie -pychotka

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

15 lis 2007, 11:40

marcia_pod pisze:Powiedzcie mi Was tez tak dzieciątka strasznie uwieraja z którejś strony? Ja dopiero co usiadłam i juz mnie aż boli pod żebrami po prawej i musze wstać, bo to bardzo nieprzyjemne!
mam wrażenie że moja wątrobai żebra z prawej strony są totalnie skopane!!!


Marcia,

Chyba Cie rozumiem, ja od pewnego czasu mam podobnie i nieraz to jest bolesne i nieprzyjemne! Nie mam z jakies konkretnej strony, raczej czuje te "ruchy" w roznych miejscach. Nieraz jak sie poloze na lewym boku, to jak mnie cos tam w srodku zaboli to musze sie przekrecic.....

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

15 lis 2007, 11:49

Dla mnie śledziki w każdej postaci....byle nie w śmietanie. :-) a majonez....tylko kielecki.Ostatnio słyszałam, że dostał jakąś nagrodę konsumencką!
Spanie to tylko z mężem, samemu to zawsze mi jest dziwnie :-D
Co do Dzidzi, to mnie boli najbardziej jak się przekręca, chyba bardziej niż kopniaczki. Szczególnie boli, jak wyciąga np jakiś bok i mi wystaje jak bananek....brrrr

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

15 lis 2007, 11:56

Goonia pisze:Co do Dzidzi, to mnie boli najbardziej jak się przekręca, chyba bardziej niż kopniaczki. Szczególnie boli, jak wyciąga np jakiś bok i mi wystaje jak bananek....brrrr


No dokladnie!!! U mnie podobnie!

a majonez....tylko kielecki.Ostatnio słyszałam, że dostał jakąś nagrodę konsumencką!

.... tylko bys sprobowala powiedziec, ze jakis inny lubisz.... :ico_nienie:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

15 lis 2007, 11:59

Goonia pisze:Co do Dzidzi, to mnie boli najbardziej jak się przekręca, chyba bardziej niż kopniaczki. Szczególnie boli, jak wyciąga np jakiś bok i mi wystaje jak bananek....brrrr


a mnie wlasnie takie kopniaki i wypinanie szczególnie nie boli jak samo to ze wlasnie siedzi maly ciągle na wątrobie, i te odtatnie u dołu żebra to bola tak jakbym sie potukła i dlatego nie moge dlugo w pozycji siedzacej bo wtedy maly mnie tam uwiera.

ahhh dziwne

[ Dodano: 2007-11-15, 11:00 ]
mz74, a Gosiu zapomniałam Ci powiedziec ze ładne imie wybrałaś dla maluszka!
mój bedzie Krzysiu - o ile sie chłopak faktycznie urodzi :-D

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

15 lis 2007, 12:02

Jestem juz z powrotem :-D Musiałam isc do sklepu po zakupy,Patryk z tata w garażu a ja biore sie za obad.
Co do sledzi ja uwielbiam w oleju, ze smietaną tez zjem. A jesli chodzi o majonez to nie wiem czy próbowałam kieleci, tak go chwalicie ze chyba poszukam. Ja lubie Winiary ale w nie za duzych ilościach bo jest ciężki.
A moja dzidzia po lewej stonie ma pupę i tez tak smiesznie wypina. A czasami jak sie wierci i wkłada nózki pod zebra to fakt boli to. Czasami az mnie zatyka.

[ Dodano: 2007-11-15, 11:04 ]
marcia_pod pisze:bedzie Krzysiu - o ile sie chłopak faktycznie urodzi

bardzo ładne imię, ja tez chciałam Krzysia :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

15 lis 2007, 12:14

Marcia,

Krzysiu ladne imie!

Madziu, musisz koniecznie sprobowac majonezu kieleckiego! Nie wiem czy u Was jest? Kiedys jak bylam nad morzem, to chcialam kupic, a tam nikt nie slyszal o takim rarytasie.... :ico_oczko: , ale teraz moze juz jest!

Moj synek to ma tylek raz z prawej raz z lewej ..... strasznie kreci pupa, chyba jakis tancerz bedzie.... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

15 lis 2007, 12:14

mz74 pisze:.... tylko bys sprobowala powiedziec, ze jakis inny lubisz....
hahahhahah..... :ico_smiechbig:
marcia_pod pisze:mój bedzie Krzysiu - o ile sie chłopak faktycznie urodzi
u nas jest Krzyś w rodzinie, jest kochany i straaaasznyyy urwis!
Pawełki, które znam są z kolei bardzo dobrze wychowane i ułożone :ico_oczko:
Madziano ale załatwiłas coś w tej pracy???? Czekamy na wieści!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość