Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

29 gru 2007, 19:38

matikasia pisze:Dora chodzi Ci o te nasze świąteczne ciasteczka??
Tak Kasiu :-)
Magda ,to rzeczywiscie macie'' kolorowo ''z tą służbą zdrowia :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
O Kasiekk się pojawiła wreszcie ,a ja myślałam ,że sie tak najadłas ,że Ci się nie chce nawet tutaj do nas zaglądnąć :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

29 gru 2007, 21:15

Dora kupiłam taką mieszankę w proszku w tesco do której sie dodaje masło i jajko. można też z tego zrobić kruche ciasto albo kruche babeczki. zawsze się udaje i jest niedrogie wiec polecam.

kasiekk śliczna kartka:)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

29 gru 2007, 22:20

Dora1 pisze:O Kasiekk się pojawiła wreszcie ,a ja myślałam ,że sie tak najadłas ,że Ci się nie chce nawet tutaj do nas zaglądnąć :ico_oczko: :ico_oczko:


oj Dora najadłam sie jak bąk :ico_olaboga: nawet pzed chwilą znowu :ico_olaboga: ja nie wiem jak ja pójde na tego sylwka :ico_placzek:

jestem wydęta straszliwie,26 miałam dostać @ i tak czekam a tu nie ma :ico_puknij: brzuch pobolewa,a @ ani widu ani słychu,pewnie dostane w samego sylwka i nie wiem jak ja będę w tej sukience wyglądać,jak beczka :ico_placzek: wcale mi sie nie chce iść przez to i brzuch mnie będzie bolał :ico_placzek:
a jem jak prosiak,zawsze tak mam przed @ :ico_placzek: :ico_olaboga:

Dziękuję Matikasia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

30 gru 2007, 10:21

no ta @ na sylwka to nic miłego bo ja miałam na wigilę i to już było nic miłego, choć nie moge po ciąży narzekać bo brzuch praktycznie mnie nie boli:)

Obrazek

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

30 gru 2007, 13:49

mnie boli w pierwszy dzień @,ale już nie tak mocno jak przed ciażą
dzis dalej nie ma @,a rano miałam juz nadzieje,bo zaczał mnie boleć brzuch a tu fałszywy alarm,normalnie jaja sobie ze mnie robi :ico_oczko:

dzis trzymam sie z daleka od jedzenia,właśnie mandarynki jem i nic poza tym
obiau zjem troche i potem już nic :ico_nienie: to jutro moze tak źle nie będzie
najgprsze jest to,że pod tą sukienką wszystkie defekty są widoczne nawet najmniejsze :ico_zly:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 gru 2007, 17:36

hej dziewczynki, sliczne fotki, i torty smakowite :ico_brawa_01:

Co do słuzby zdrowia to ja równiez nie mieszkam w Polsce, tylko w Anglii i jestem bardzo zadowolona , u nas też jest lekarz rodzinny internista, który ma szeroki zakres i jak dla mnie to super...może trafiłam na dobrych lekarzy, dla których pacjent jest najwazniejszy i zawsze pomoże mi jak tylko potrzebuje, nigdy jeszcze nie zawiodłam się ani nie byłam nie zadowolona.
Ostatnio jak byłam u lekarza bo Antosia bolała ta stopka, to zrobili mu przeswietlenia, badania, masaże nóżki....naprawdę zaję;i się fenomenalnie...i jak tu narzekać.
jak dostałam bóli jak byłam w 7 miesiącu ciązy, bóle były opkropne, myślalam ze to juz coś najgorszego....
Pojechaliśmy do szpitala, lekarz odrazu wziął mnie do sali, zrobili mi badania, podłączyli do ktg, a położne jak wchodzily do sali w której leżalam to pukały...do mnie choć to ja nie byłam u siebie :ico_oczko:
Niestety w Polsce się z tym nie spotkałam a wrecz odwrotnie..
W Polsce jak poroniłam swoją pierwszą ciaże...krew się ze mnie lała na korytarzu (za przeproszeniem) ale nikt mnie nie przyjął musiałam czekać bo pani najpierw ropzmawiała przez telefon, a potem miała "interesanta"
Potem mieli problem bo nie byłam zameldowana.....w końcu wzięli mnie na badanie....być może gdyby szybciej zaregowali....może dałoby się coś zrobić...niewiem.... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-12-30, 16:36 ]
mam nadzieje ze nikogo nie uraziłam i nie obraziłam

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

30 gru 2007, 19:31

kasiekk a w ciąży nie jesteś?:) żartuje oczywiście:)
ja też dziś objedzona i dziw, że mój chory żołądek mnie nie boli. byli moi rodzice i zaprosiliśmy ich wreszcie do restauracyjki:) najpierw wypiłam gorącą czekoladę, potem zjadłam pucharek lodów a na koniec dokończyłam ciabattę po Matim, ale jak on się nią zajadał:) trzeba w domku taką zrobić;)

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

30 gru 2007, 19:59

Maggie, No co Ty czym miałabyś kogoś urazić? ja też jeśli chodzi o porody to w obu przypadkach leżałam w znanej klinice w całej Polsce i co???Banda konowałów i tyle!!!!To moje zdanie oczywiście :ico_noniewiem:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 gru 2007, 20:07

Paulina82 pisze:ja też jeśli chodzi o porody to w obu przypadkach leżałam w znanej klinice w całej Polsce i co???

no właśnie... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

30 gru 2007, 22:40

matikasia pisze:kasiekk a w ciąży nie jesteś?


jestem pewna na 100% że nie,to niemożliwe :ico_nienie: :ico_oczko:
dalej ni ma @ :ico_noniewiem: jutro bedzie jak nic,mogłaby chociaż jeszcze jeden dzień poczekać,jak już tyle sie spóźnia :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość