Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

15 lis 2007, 12:16

musze troche posprzatac bo mój tato przyjedzie niedługo( jest elektrykiem) bedzie mi naprawiał swiatło. tzn nie naprawial tylko dorabiał więcej bo mam wielki pokój i jedna żaróweczka wisi.

Kupiłam sobie dwie ładne lampy (zrobie jak bedzie gotowe fotki i Wam pokażę), no i tatus mi to zamontuje dzisiaj.

bede tu zagladac co jakis czas.

lece robis porządek

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

15 lis 2007, 12:17

Goonia pisze:Pawełki, które znam są z kolei bardzo dobrze wychowane i ułożone :ico_oczko:


...mam nadzieje, ze w naszym przypadku to sie sprawdzi :ico_oczko:

Madzia, Ty jutro masz sie spotkac z szefami, tak?? Dobrze zrozumialam??

[ Dodano: 2007-11-15, 11:23 ]
Ja lece teraz do domku na przerwe obiadowa, bede pozniej.

Pa!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

15 lis 2007, 12:24

Tak, ja jutro ide na rozmowe z szefami.Trzymajcie bardzo mocno kciuki!!!!!!

mz74 pisze:Nie wiem czy u Was jest? Kiedys jak bylam nad morzem, to chcialam kupic, a tam nikt nie slyszal o takim rarytasie....

no własnie ciekawe czy tutaj mozna u nas kupić :ico_oczko:

Ja kiedys kochałam się w Krzysiu :ico_oczko: Fajny chłopak :-)
A Pawełek to mój kuzyn i chrzestny Patryka, moze grzeczny to on nigdy nie był ale bardzo fajny :-)

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

15 lis 2007, 12:35

Dziewczynki siedzę na allegro, powiedzcie czy opłaca się kupować śpiworki do spania i czy potrzebny jest sterylizator do butelek, czy to można robić w inny sposób?

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

15 lis 2007, 12:40

Krzysiu fajne imię mam szwagra Krzysia no i kiedyś zaraz po szkole opiekowałam sie rocznym chłopczykiem miał na imię krzysiu byl urwis ,rozpiszczony ze hej ale kochany.
madziarka81 pisze:Tak, ja jutro ide na rozmowe z szefami.Trzymajcie bardzo mocno kciuki!!!!!!
współczuje ci ja to bardzo się boję rozmowy z szefem może dlatego że mój szef jest dobry tylko wtedy jak jest tak jak on chce.Ja jestem jego niby dobrym pracownikiem do którego ma zaufanie ale jak sie dowiedział ze jestem w ciąży i że ide na L4 bo mam zagrożoną ciążę to tak mnie obgadał ze szok no i przez pierwsze dni jak szłam tam na zakupy to patrzył na mnie spod byka teraz mu już przeszło.ale myśle że twój szef jest inny i się dogadacie. :ico_oczko: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

15 lis 2007, 12:41

Goonia pisze:czy potrzebny jest sterylizator do butelek, czy to można robić w inny sposób?


jestem piguła jak wiecie! i moim zdaniem zwykłe przelanie butelki wrzatkiem jest wystarczające. Sterylizatory - naciągacze na kase.
nie potrzebne. wyparzenie wrzatkiem jest w zupełnosci wystarczajace - i tak trgo nie mozna robić zbyt długo bo nwyjałowimy dziecko i potem bedzie czesto chorowac.

jak dla mnie to strata kasy na cos co jest niepotrzebne.

[ Dodano: 2007-11-15, 11:42 ]
mariola pisze:madziarka81 napisał/a:
Tak, ja jutro ide na rozmowe z szefami.Trzymajcie bardzo mocno kciuki!!!!!!


bedziemy trzymac na pewno

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

15 lis 2007, 12:44

Ja śledzi nie jem, od 5 lat nie jem mięsa ani ryb, nawet serków danio, bo mają żelatynę wieprzową... ale Kuba najbardziej lubi w śmietanie :ico_noniewiem:
Mnie boli tylko jak dzidzia nagle pcha syrki pod żebra, albo jak mnie mocno kopnie znienacka, z resztą teraz to każdy ruch to takie dziwne naciąganie, jakby boli, trochę łaskocze-bo dzidzia już duża, to chyba musi tak być...
Nie wiem Gooniu jak z tym sterylizatorem-nie mam doświadczenia, ale z pewnością można to robić na sposób "domowy" tyle, że pewnie taki sterylizator jest wygodny... a śpiworki do spania są śliczne i milutkie, ale na pewno nie są nieodzowne, może nawet dzidzi nie wygodnie w takiej mumii spać :ico_noniewiem: ja raczej do spania śpiworka nie będę kupowała-chyba, że mnie któryś tak bardzo rozczuli, bo jak jest z polarku i jeszcze ma jakąś misiową aplikację, to trudno się oprzeć :ico_oczko:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

15 lis 2007, 12:47

Ja tez uwazam że szkoda kasy nie ma co przesadzac bo póżniej dziecko weżnie coś do buzi i odrazu go wysypie.Ja parzyłam wrzatkiem.No a tak wogole to do 9 mc karmiłam Julke piersia i praktycznie ona do 4 mc nawet hebatki nie piła z butelki bo nie chciala no i pani pediatra powiedziala ze mleko jej wystarcza wiec mamy jsa nie zmuszac.Wiec butelke dopiero dostala kolo 5 mc

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

15 lis 2007, 12:47

marcia_pod pisze:moim zdaniem zwykłe przelanie butelki wrzatkiem jest wystarczające. Sterylizatory - naciągacze na kase.

no właśnie, zgadzam się z tym stwierdzeniem

dziewczyny zorganizujmy może jakąś listę rzeczy dla malucha co? bo ja nie wiem co mam kupować :ico_olaboga: ile czego, czy te body to lepsze na zimę z krótkim czy długim rękawem i w ogóle mam straszny mętlik, ach Marcia, podaj jeszcze raz nazwę tego sprzedawcy z allegro, albo Ty Gosia, skoro od tego samego kupowałyście??

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

15 lis 2007, 13:02

Fintifluszka,

prosze bardzo!


http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=2990251 bettina27 - od niej kupiłam dużo rzeczy dla maluszka

http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=3470959 DAWIDAR - a od niego wszystko co potrzebne do porodu i kilka dla dziecka

[ Dodano: 2007-11-15, 12:04 ]
Fintifluszka, a i jak cos to ja duzo rzeczy mam w domu wiec jakbys chciała zapytac o cos to słuze rada - bo czesc wyglada na zdjeciach inaczej - gorzej a w rzeczywistosci są solidne czy tez śliczniejsze

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość