Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

30 wrz 2008, 20:26

betka, ja dzisiaj też zrobiłam zakupy u tego sprzedawcy, jutro zrobie przelew, ale już nie mogę się doczekać tej przesyłki! Jak to wszystko otrzymam to brakować mi będzie tylko wózka, łóżeczka i przewijaka, ale te "grube" rzeczy kupimy w listopadzie.

Moja Sara też się fajniutko rozpycha :ico_brawa_01: szczególnie nóżkami w prawe żebra :-D

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

30 wrz 2008, 21:29

Właśnie dostałam maila, że nasz wózek został dzisiaj nadany, więc pewnie kurier przyjedzie jutro, albo pojutrze!!! Jak ja się ciesze!!!

Oczywiście, że jak tylko wróce od ginki to napisze co i jak z podwoziem, oby wytrwało jeszcze miesiąc.. Jutro idziemy później bo koło 17, pamiętacie jak pisałam o dziewczynie, któa poroniła i jak poszła na wizyte na NFZ to totalnie ją olali potraktowali jak kilejną.. Jutro Asia idzie na wizyte do mojej ginki, bo ona specjalizuje się w takich wyoadkach, i prosiła, żebyśmy się tam spotkały, więc wrócimy późno oby do 19 sie wyrobić..

Ja już po kolacji, wciągnełam konserwe rybną w pomidorach i zastanawiam się nad kolejną.. przerażają mnie ilości jedzenia jakie pochłaniam...ale cóż widać Jaś ma ochote na rybke :-)

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

30 wrz 2008, 21:33

Hej:)
Jesteśmy od lekarza:) Z JAsiem wszystko ok:)GInka sprawdzała serduszko, kręgosłup, nerki itp i powiedziała, ze jest dobrze. Malutki ułożył się głowka do dołu i powiedziała ze jak na ten czas to poród naturalny mógłby sie odbyć. Ale jeszcze nie na nas czas. Ogólnie powiedziała ze wszystko ok. Także jestesmy przeszczęśliwi:)
Aha znów miałam KTG i przez 15 minut słyszałam JAsia:)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

30 wrz 2008, 21:39

Asiu, to świetnie!!

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

30 wrz 2008, 21:42

Dzięki Aniu, tak bardzo się ciesze, ze wszystko dobrze:)A JAsiu tak kopie, ze hoho

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

30 wrz 2008, 21:56

Anetka29, to fajnie ze zakupki sie udaly!!! :ico_brawa_01: oby wszystko doszlo takie jak sobie wyobrazamy!!! :ico_sorki: ja niby wydalam niecale 200zl, a ponad to brakuje nam tego co tobie wozeczka, lozeczka, o przewijaku ciagle mysle (slyszlaam ze sie przydaje i ze lepiej kupic wiekszy od razu - znajoma nie miala i zaluje bo cale lozko zasikane :ico_olaboga: ) takze warto kupic, ale jeszcze nie wiem. No i te rzeczy rowniez zamierzamy kupic w listopadzie. A wozek to moze nawet po porodzie dopiero. Wybierzemy przed a kupimy po... tak myslimy.

asiula_o, ale super :ico_brawa_01: bardzo sie ciesze!!! to juz masz spokoj do porodu - mowie ci , nie musisz sie martwic o nic!!! Jas zdrowy to najwazniejsze!!! :ico_brawa_01:

#ania#, tez sie nie moge doczekac przesylki!!! wiem jak bardzo czekasz :ico_sorki: :ico_sorki: ale jeszcze kilkanascie godzin (u mnie i Anetki kilkadziesiat i znow bedziemy ogladac nowe rzeczy nazych milusinskich!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ktory w koncu kupiliscie??

Dobranoc dziewczynki!!!

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

01 paź 2008, 06:27

witajcie z rana, w;ascowoe to bladym świtem..

cośnie moge usnąć. przebudziłam się jakaś strasznie poddenerwowana, normalnie trzęsie mnie od środka,, mam nadzieje, że to tylko skutki fenoterolu..

betka, my wybraliśmy taki z parasplką, na tym kompie nie mam zapisanego linka ale pokazywałam go kilka stron wcześniej, jak już przyjdzie to zrobie fotki, jak się prezentuje w realu :-) wcześniej sporo rozmawiałam ze sprzedawcą, posprawdzaam komentarze, nawet wysłałam kilka maili do ludzi, którzy juz taki model kupili i byli z niego zadowolenie, więc myśle że my też będziemy..
Ja z początku też myślałam, że kupimy jak się Bąbel urodzi, ale później doszłam do wniosku, że lepiej wcześniej, bo co my zrobimy jak on nie bedzie z początku chciał spac w łóżeczku i trzeba będzie go bujać?? Po za tym jakoś lepiej sie czuje, jak wiem że wszystko jest i czeka, nie chciałabym , żeby ktoś za mnie wybierał, decydował o czym kolwiek i przed porodem wolałabym miec już wszystko dopięte na ostatni guzik, a mam jakieś takie głupie uczucie, że rodzić będziemy szybciej niz mi się wydaje, a ostatnio wszystkie moje przeczucia się sprawdzają, mam nadzieje że chcociaż to jedno nie, bo chciałabym wytrwać chociaż z miesiąc jeszcze..

Chyba ide jeszcze pospać troche, bo co robić tak wcześnie..

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

01 paź 2008, 07:54

No i ja sie witam z rana :) Aniu, ja tez cos ostatnio wczesnie wstaje. Jestem juz po sniadanku i czekam na kawke. Dzis mam busy day wiec juz sie pewnie nie odezwe. Na 9 finalizujemy umowe w banku, potem do mojej babuni sie pozegnac bo wujezdza i do szczecina jedziemy na male zakupki, urodziny kolegi i na 20.40 mamy 4d :ico_brawa_01: Napisze jutro co i jak.

#ania#, - ja tak samo jak ty mmusze miec wszystko pod kontrolą, wóżek tez. Zamierzam jak najszybciej chodzic na spacery a u mnie na prowincji nie kupie takiego wózka jak chce.Wiec zaraz po 1szym bede sie solidnie rozgladac łącznie z terenem Niemiec :) Zanim wózek dojdzie to i tak bedzie koniec pazdziernika:)

betka, - ja dostałam uzywany przewijak, popytaj to mozektos ma w piwnicy. taki przewijak to dobra rzecz :)

asiula_o, - zuch dwupak z was :ico_brawa_01: oby tak dalej

a mi sie znowu wydaje ze mam skurczyki takie jak na okres , zobaczymy co gin dzis powie. Bo w sumie to ja juz po niedzieloi moge sie rozpadac :)

milego dnia

[ Dodano: 2008-10-01, 08:09 ]
I zmierzyłam dzis w koncu mój brzuszek W najszerszym miejscu ma 94 cm :)

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

01 paź 2008, 09:07

Hej dziewczynki z ranka:)
Blumek to ty malutki brzunio masz:)Ja tam mam 100 w pasie:)Ale na szczęscie nic nie przytyłam przez ten miesiąc. Pewnie przez ograniczenie słodkości:)
A dzidziuś juz waży 1800:)
Ja dzis mam dzien stresu. Mój R poszedł na zabieg wycięcia migdałków. Martiwę się, aby wszystko było bez komplikacji.
Pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

01 paź 2008, 09:19

Witajcie kochane :-)

Anetko gratuluje udanych zakupów teraz nic tylko czekać :ico_oczko:

betka mój synuś też kopie po prawej stronie a już jest główką w dół :-) Główkę ma przypartą do wyjścia, plecki i pupkę po lewej stronie brzuszka a nogi i raczki po prawej stronie, więc może już się i Twój syncio przekręcił :-)

asiula_o fantastycznie że z Jasiem wszystko wpożądku i że już główką do wylotu siedzi :ico_oczko: :ico_brawa_01: Mnie Filipek tak w nocy kopał, że myślałam że wyskoczy mi z brzucha :ico_oczko:

blumek moja ginka mi mówiła że skurcze do pięciu na dobe to normalne i macica przygotowuje się do porodu, a częstrze skurcze mogą przepowiadać zbliżający się poród. Czekamy na wieści z USG i może jakieś zdjątko :ico_brawa_01: Ja też w obwodzie brzuszka mam 94 cm :ico_haha_01:

#ania# ale z Ciebie ranny ptaszek:) Ja tak samo jak Ty chcę mieć wszystko przygotowane wcześniej, będę napewno dużo spokojniejsza. Dziś zamawiamy łóżeczko z materacem i pozytywkę do łóżeczka :ico_brawa_01:

Ja dziś miałam fatalny sen, śniło mi się że zaczęłam krwawić i nie było nikogo ze mną i nie wiedziałam co mam zrobić, czułam się bezradna i wystaszona ale całe szczęście to tylko sen :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość