Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

10 mar 2010, 16:18

ja mam dla Oliwki też 3 kurtki normalnie po 6,50 i po 5 zł :ico_olaboga:
chociaż moze nie bo gotów wskoczyc do łózeczka Oliwki bo juz sie do bujaka przymierzał
tez bym sie bała, ostatnio pokazałm piotrowi filmik http://www.tvn24.pl/0,10751,1638716,,,u ... omosc.html jak tatus uspał córe to powiedział mi że on zrobił by tak samo :-D
nom nic, ide sie pobawic z olwiką, zajrze pozniej

[ Dodano: 2010-03-10, 15:20 ]
matikasia, fajnie wygląda zapiekanka ja dzis zrobiłam sobie lody ananasowo bananowo jogurtowe, czekam aż sie zmrożą :) ah dietka :660:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

10 mar 2010, 16:21

matikasia, bardzo ładne i fajny ten bezrękaniczek super na wiosne :ico_brawa_01: dla mamy tzn. babci matiego i Milenki :-)
Ja wam powiem ze moje dzieczyny noszą nawet ubranka po mnie moja mama przez tyle lat je zachowała ale nie wygladaja jak z muzeum niczym nie odbiegaja od dzisiejszych ubrań dla dzieci :-) zreszta nosiły je tez moje sistry jak znajde chwilke to wkleje wam fotki sukienek które maja po 28 lat i świetnie Iduś w nich wyglada :-)
Moja mama bardzo sie wzrusz jak widzi Idke w moich sukienkach i mówi ze wyglada jak malutka Edytka :ico_haha_02:

[ Dodano: 2010-03-10, 15:22 ]
6,50 i po 5 zł
isia ważne że ladne a ceny nie ma na nich naklejonej :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

10 mar 2010, 16:23

ha ha dobre;)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

10 mar 2010, 17:05

o raju tyle stron do nadrobienia :ico_noniewiem:

my na spacerku byliśmy 3,5 godz
juz nie mogę się dpoczekać, kiedy bedzie tak ciepło że będzie się przesadywało całe dnie na podwórku , oj tesknię za wiosennym powietrzem :ico_haha_02:

edulita, zaraz spojrze na nk i zrobię przelew ,
:ico_brawa_01: dla mamusi za przechowywanie ciuszków , fajnie tak zobaczyć swoją córcię w sukieneczce w której sama chodziłaś :ico_oczko:

isiawarszawa, teściowa lepiej niech nie marnuje kasy , ale trzeba mieć gust żeby coś takiego wypatrzeć :ico_noniewiem:

matikasia, zapiekanka wygląda smakowicie , zjadla bym taką

kurcze tyle czytałam ale mało co zapamiętałam , bo Ala mi w ucho trajkotała
a mój Lolek dziś zwariował normalnie , dopóki Ala jest w pokoju to jest ok i leży na macie i się na nią patrzy , ajk tylko wyjdzie to jest ogromny płacz :ico_szoking:
a teraz siedzi ze mną i stuka w klawiojjbture :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-03-10, 16:39 ]
edulita, przelew zrobiony , dziękuję jeszcze raz :ico_haha_02:
wiesz nagroda to laptop , jest o co walczyć :ico_oczko:

Emilkaw85 oj nie przyjemna ta twija sytuacja , ale dobrze że masz wsparcie w rodziach , a ten ojciec niech spada na drzewo , jak tak można sądami straszyć :ico_szoking:

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

10 mar 2010, 17:46

A ja juz posprztała, po obiadku. Zrobiłam kotlety mielone z marchewka i groszkiem. Pycha :-D Jula zjadla jabuszko. Pospała. 3 kupy zrobiła :ico_olaboga: Takze miałam co robic :-D
ale dobrze że masz wsparcie w rodziach
chociaz tyle.

Ja tez sie juz wiosny nie moge doczekac. A u mnie jeszcze snieg lezy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

10 mar 2010, 18:35

u mnie jeszcze snieg lezy
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
u nas juz śladu po sniegu nie ma
nagroda to laptop
trzymam kciuki za Ale
że będzie się przesadywało całe dnie na podwórku
ja tez niemoge sie doczekać tak bym juz na dzialce pogrzebała :-D ciekaw czy mi róze nie zmarzły :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

10 mar 2010, 18:47

U nas już bez śniegu i wszędzie błoto;)

Isiawarszawa
z Ciebie widzę też fajna kuchareczka. Koniecznie pisz tu przepis na te lody:) szukałam ostatnio na jakieś domowe właśnie, ale waniliowe, bo Mati się tak zachwycił, że w domu można lody zrobić, a nie tylko w sklepie kupić;)
A ta moja zapiekanka nie jest zbyt kaloryczna!!:) można się skusić:)

Ja też już marzę o wiośnie. Jak Wasz szkraby wytrzymują 3 godziny na spacerze?? jeju jak ja bym tak chciała. Mała za 40 minut marudzi i cyca szuka, a w domu niby najedzona i nawet 2 godziny wytrzyma, a jeszcze nigdy nie trafiłam żeby akurat tak wyjść...

Dałam dziś małej ze słoiczka jabłuszko z brzoskwinią. Nawet z 5 łyżeczek zjadła:)

Pokażcie mi no dziewuszki to jajko zrobione przed Edulitę?:)

A co do naszej klasy. Wczoraj usunęłam konto i założyłam nowe, bo chciałam się pozbyć 300 nijakich znajomych. Nie mogę teraz dojść jednego. Niby poustawiałam wszystko w edycji profilu, a kumpela mnie szukała i jej nie wyskakuje. Wiecie co to może być??

Ale się dziś wkurzyłam na męża!! od wczoraj go nie było. Tu się niby martwił przez smsy, a przyjechał i najpierw obiad, kibel, a potem się rozsiadł z jakimiś pitami. Mati lata z tym katarem, mała się drze, a on sobie pisze. Ochrzaniłam go, że wieczór ma na to, a teraz z dzieckiem by się pobawił, a on na to, że to też ważne :ico_sorki: no i się miarka przebrała. Jak wstałam położyłam Milenkę na leżaczek i sobie usiadłam do Was, a jemu kazałam się dwójką zajmować. Zaczął ją nosić, a ja na to, ale Matim tez się zajmij, a w międzyczasie możesz coś ugotować i posprzątać :ico_sorki: oj wygarnęłam co chciałam:) wziął dzieci, poszli do pokoju i bajkę czytają :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

10 mar 2010, 18:58

matikasia, etam kuchareczka, ucze sie dopiero i sobie eksperymentuje
ale nie potrzebnie zamroziłam to i chciałam lody zrobić, trzeba było do lodówki tylko schować bo było takie nijakie
a wziełam zmiksowałam banana ananasa kawałek i dodałam jogurt naturalny i też zmiksowałam, ale tak jak mowie nie potrzebnie zamrażałam... a jutro na obiad roladki drobiowe, trzeba korzystać bo od poniedziałku naprawde dieta :506:
a moja :562: se drzemke ucina

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

10 mar 2010, 19:14

Pokażcie mi no dziewuszki to jajko zrobione przed Edulitę?:)
najlepiej wejdz na nk na Edytę i tam ma powstawiane różne jaja

mój Lol dziś zwariował całkowice , cały czas marudzi, sam nie wie co chce :ico_noniewiem:
musi widzieć Alę, i siedzieć :ico_noniewiem:
spać mu się che, ale nie śpi
już nie mam siły do niego

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

10 mar 2010, 19:18

isiawarszawa, moja też drzemie :-)
matikasia, - zobacz na stronie 146 naszego watku tam wstawiłam fotke :-)
Męza zagoniłas do dzieci oni zawsze maja ważne sprawy ale gdyby przyszło im nas zastapić to nie daliby rady :-) sprzatnac, ugotować, dzieci przypilnowac, poprać i wyprasować - to połowy by nie dali rady zrobic

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość