Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

05 sty 2012, 22:39

haol
agus - ze spaniem u nas podobnie .. chodz o dziwo zaczoł spac moze troche dłuzej :ico_noniewiem:
nina - ja swojego meza tez wyrzuciałam na arzie z łóżka :-D bo hubert sie budzi wczesnie ..5-6 rano i gada i gada .. a ja bym pospał troche .. bo Bartek spi tak do 7-8 ...
co do zabków - u nas nic .. i niech tak zostanie na razie :-D
my jemy owocki owocki ze zbozami , i zupki i jedna kaszka która mój syn preferuje to hipa z kaszka manna - innej nie ruszy - ryzowe sa bleeeeee ... tylko martwi mnie bo on nic innego nie pije tylko cyc .. załamana jestem bo miał 2 razy zaparcia teraz - jak weszły warzywka, kasze ... i odstawiłam na 3 dni ja pitole... nie wiem co robic
kwiatunio, - drinka zazdroszcze :-D
Kocura Bura, - no trza dawac - bo gluten - ja daje np. ta kaszke manne z hipa lub po prostu pietke chleba :-D
izuś_85, - to twoj wcina nieziemsko :ico_brawa_01:
u nas cyc , cyc, owocki, cyc, cyc, kaszka - bo cycem nie dojada , albo zupka warzywna po cycu ... jakis takie chudsze z wygladu to moje dziecie - sie wyciagnal w koncu - wchodzimy w rozmiar 80 cm - na styk :-D bodziaki niedługo kupuje na 86 :-D i osiagnelismy wage ok. 10 kilo ...
i byłam dzisiaj w zlobku prywatnym ... bo do pracy trza wrócic ... za m-c ...aaaaaa... na poczatek chcemy go zastawiac tylko na góra 4 godziny - przez m-c , dwa a potem na dłuzej do 7 godzin ....ale mam juz mega doła - złobem fajny - mały 7 dzieci tylko .... miłe 3 panie i tylko 3 maluszki takie jak bartek ... starszy miał nianie która znałam... ale niestey juz nie zyje... i zadna mi nie pasuje..wiec tez złobek chyba :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

05 sty 2012, 22:50

bo do pracy trza wrócic ... za m-c .
skąd ja ten ból znam :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

05 sty 2012, 22:51

i czytam was na raty - kocura - docztytałam ze mały na pograniczu anemii - mi babczka pediatra powiedziałą, ze jak duze maluchya sa - takie paczki :-) to moga miec bo organizm nie nadaz i zeby wprwadzac jedzonko wczesniej
dobra ide dalej czytac :-D

[ Dodano: 05-01-2012, 21:54 ]
izus - ciesze sie ze zmezem juz lepiej :ico_brawa_01:
martasz - :ico_brawa_01: za zabek!!!!

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

05 sty 2012, 23:04

Hej:)
U nas z katarkiem już lepiej ale jeszcze całkiem nie zszedł. Muszę się chyba i tak z mała wybrać do lekarza bo coś pokasływać zaczęła w sumie nie często tylko tak sporadycznie i nie wiem czy przypadkiem tak tylko katarku nie odkasłuje... Problem tylko że jurto święto i ciężko będzie lekarza znaleźć....

My mamy zamiar jutro jabłuszka zamiar podać pierwszy raz :-D Pochwalę się później reakcją :-D

Poza tym moje dziecie szaleje dziś ta godzina a ona jescze nie śpi :ico_noniewiem: Ja już padam na ryjek a ona gada śmieje się no masakra....

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

05 sty 2012, 23:07

marcz89, - wode morska do noska - oklepywac plecki, i pokój wietrzyc - nawilzyc powietrze .. jak masz nebulizaotor - to inchalacje z wody morskiej to ja moge plecic i trzymam kciuki zeby nic nie było

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

05 sty 2012, 23:25

wchodzimy w rozmiar 80 cm - na styk bodziaki niedługo kupuje na 86 i osiagnelismy wage ok. 10 kilo ...
wow :ico_szoking: ,że tak powiem... u nas Majka waży cos koło 7 kg , ciuszki ma w rozmiarze 68/74, ale on od poczatku był duzy :ico_szoking:

U nas z katarkiem już lepiej ale jeszcze całkiem nie zszedł. Muszę się chyba i tak z mała wybrać do lekarza bo coś pokasływać zaczęła w sumie nie często tylko tak sporadycznie i nie wiem czy przypadkiem tak tylko katarku nie odkasłuje... Problem tylko że jurto święto i ciężko będzie lekarza znaleźć....
u nas Majka kaszle juz od piatku czyli bedzie tydzien jutro... najpierw miala suchy kaszel a teraz ma juz taki mokry odrywajacy sie i podaję jej flegiminy 5 kropelek, no więc teraz pojawił się katar i podejrzewam, że to od tego kaszlu więc caly czas woda morska w użyciu.
oza tym moje dziecie szaleje dziś ta godzina a ona jescze nie śpi Ja już padam na ryjek a ona gada śmieje się no masakra...
pocieszę Cię moja tez w najlepsze sobie teraz gaworzy, tylko niewiem do kogo bo ja udaję, że spię i wcale ale to wcale nie ma sie jej na spanie.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

05 sty 2012, 23:29

zirafka, - hyhyhyhy sie usmiałąm :-D udajesz ze spisz - ja tez tak robie jka ksiaze sie obudzi o 5 :-D , pogada, pogada i zasnie :-D - butli ci zazdroszcze :-D
a je se siedze i sie nudze o :-D

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

05 sty 2012, 23:37

a ja leżę po cichu bo ta moja mała dzisiaj to jakas dziwna jest normlanie już dawno by sobie spala a dzisija niewiem czego jej się chce.
byłam dzisiaj w zlobku prywatnym ... bo do pracy trza wrócic ... za m-c ...aaaaaa...
brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nawet nie przypominaj bo ja juz na urlopie zaległym jestem i jak pomyślę o pracy to gęsiej skórki dostaję.

[ Dodano: 05-01-2012, 22:40 ]
A i co dzisiaj zrobiłam. Podalam jej jak to któras podała ze woda , mleko i łyzka kaszki - nic z tego chwyciła smoczek pociągnęła dwa razy i wypluła.. robiłam 4 podejścia i nic \z tego, a samo mleczko wypiła momentalnie... spróbuje jak się przebudzi nad ranem, moze wtedy nie załapie bo bedzie zaspana :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

05 sty 2012, 23:55

zirafka, - ty sie ciesz, ze je butle ... u nas 2 razy pociagnał butelke lovi ... bo mam w domu juz ze 6 różnych ( lacznie z ta droga za 70 czy 80 dych .... ) taaaa i 3 kubki niekapki i co??? ..i to ... :-D

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

06 sty 2012, 01:00

Hej!
U mnie @ pojawiła się 3 dni temu :ico_noniewiem: i jak to któraś pisała bardzo obfita.
Myślę, że jest to związane z moją laktacją. Ostatnio mi się strasznie zmniejszyła.
Jak wiecie ściągam pokarm laktatorem bo mój mały z piersi nie pije i ściągam. Ostatnio przez cały dzień i noc ściągam tylko ok. 100 ml.
Dam już na dniach sobie spokój z tym ściąganiem i całkowicie przejdę na butle (i tak cały dzień tylko 1 butla jest mojego mleka).
Kwiatunio ile saszetek szałwii dziennie piłaś na zatrzymanie laktacji?

Ja też niestety muszę wrócić po macierzyńskim do pracy i już się boję tego czasu :ico_placzek: .

Aguś śliczny ten Twój elegancik :ico_brawa_01:.

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pierwsze ząbki na forum.

[ Dodano: 06-01-2012, 00:03 ]
Nina :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Alanka za 5 miesięcy.

[ Dodano: 06-01-2012, 00:36 ]
Zapomniałam się pochwalić, że mój Eryś od wczoraj umie się przekręcać z brzuszka na plecy :ico_brawa_01: .

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość