Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

03 gru 2007, 19:19

wiesz narazie nie zamierzam wracać do pracy...więc nic mnie nie nagli...tak myslę... :ico_noniewiem: zobaczymy ile Milena będzie chciała ssać...ale do roku napewno postaram sie ją karmić, może nawet więcej do 1,5 roku.

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

03 gru 2007, 19:21

Violu musze znikac moja zwalila kupe oooooooooooooooogromniasta.Sorry :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-12-03, 20:03 ]
Tak pusto chyba wszyscy na Titanika patrza ja tez ide :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

04 gru 2007, 00:03

witajcie
ja tam nie patrzę, muszę troszkę popracować
uleńko świetny wybór, ja do dziś eksploatuję takie (oczywiście tapicerki są już inne, bo moda się zmienia) i rewelacyjnie się sprawdza
jedyne do czego mogłabym się przyczepić, to hamulce, które na płytkach nie są zbyt wiele warte (choć może to już poprawili w tych modelach)
moniw zapraszamy częściej i :ico_brawa_01: dla Grzesia
violu :ico_brawa_01: dla Milenki za odkrycie nowych smaków
basiu podziwiam cię za upór, dziś tak wiało że ja z Tadziem nie wyszłam na zewnątrz
kingo nic się nie martw, to pewnie emocje przed tym ważnym wydarzeniem (26 dni!)

dziewczyny jak tak czytam, to chyba tylko ja nie daję jeszcze Tadziowi niczego poza cycem :ico_olaboga:
no zmykam, bo trochę jestem padnięta
dobrej nocki

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

04 gru 2007, 10:26

Na dzien dobry wszystkim Basiom
Obrazek
My wstalysmy o 9 :ico_brawa_01: Nocka super

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

04 gru 2007, 10:31

hejka a ja dizś pierwsza wieć oczywiście na początku skłądam najserdeczniejsze życzenia naszym Basiom bo dziś Barburka :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
:ico_zdrowko:

a wczoraj znalazłąm w jednej z ksiazek o maluchach ze to zupełnie normalne jest ze maluszki mają kłopoty ze snem i budzą się w nocy z płaczem i uspokajaja się dopiero u mamusi na rączkach i u nas sie to w 100% sprawdza, bo maluch budzi się ok. północy i jak go tylko położe u siebie w łózko to automatycznie zasypia :-D Mąż sie śmieje ze mamy poprostu lepszy materac, dlatego mu się lepiej u nas śpi :-D

Basik mój maluch tez uwielbia deserki, ale powoli do zupek się tez przekonuje, najlepsze sa marchewkowa z ryżem lub warzywa z kurczaczkiem

Violu ja się zgadzam ze Milenka cała mamusia, a moja szafa też się ledwo domyka, a jak jestem w sklepie to i tak się nigdy nie mogę oprzec i zawsze coś się w koszyczku znajdzie.
A krzesełko oczywiście niebieskie, będzie pod kolor bo kuchnia cała w niebeiskim, moja mama uwielbia ten kolorek

Kinguś mam nadzieje ze już się pogodziliście ale nie martw się przed ślubem zawsze tak jest, tyle stresu ale później za to pięknie jest, a jak masz zły humor to spójrz na Elizkę ona ma taki śliczny uśmiech ze na pewno ci się humor poprawi

Basiu to te krzesełko te mi się podoba a w kuchni na szczescie jest takie wykłądzina cos jak linoleum wiec mysle ze raczej nie będzie się ślizgać, ale jak przyjdzie to wypróbuje i dam ci znać, ale fajnie ze ty masz już wypróbowane to troszkę się bałam żebym nie kupiła jakiegoś bubla.
A co karmienia to ty masz jednego smerfa do karmienia małego wiec możesz się wykazać, a my nie mamy takich szkrabów wiec ćwiczymy na naszych maluszkach

[ Dodano: 2007-12-04, 09:33 ]
kurcze Joasiu wyprzediłąś mnie, a myslałam ze chociaż raz bede pierwsza :-D
a ja tez się dzis wyspałąm bo malucha mi sie udało przetrzymac w łózeczku prawie do 8 :-D

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

04 gru 2007, 10:34

witam rankiem :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: dla wszystkich a dla naszych Basieniek :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: z okazji imieninek.
Basik334 pozdrwia was serdecznie, ma jakąś awarie i pisałą że nie zajrzy :ico_olaboga:

A my wyspane, radosne wybieramy się na spacer... Musimy kupić nowe koła do wozka bo stare się rozsypały, więc spacer przymusowy. Powoli trzeba będzie jechać żeby nam te kółka nie odpadły całkiem :ico_placzek: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

04 gru 2007, 10:42

oj Abegano to gdzie wyście jeździli tym wóziem, :-D chyba jakieś krasztesty robiłyście :-D to trzymam kciuki zebyscie w całości do sklepu dojechały :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

04 gru 2007, 10:56

Wszystkiego naj, naj naszym Basiom
:ico_prezent: :ico_prezent:Obrazek :ico_prezent: :ico_prezent:



Abegano
co się stało???? z kołami???

u nas nocka super!
idę zrobić sobie kawusię, bo coś jestem jeszcze śpiąca...
Ostatnio zmieniony 04 gru 2007, 11:04 przez Viola, łącznie zmieniany 1 raz.

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

04 gru 2007, 11:03

Ale smigaliscie Agnieszka tym wozkiem z Natalia :-D

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

04 gru 2007, 11:44

czesc !Obrazek
dziekiza pomoc ULA-TOMEK :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-04, 11:05 ]
Obrazek
Dziewczyny JESTESCIE WIELKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak jisalam w moich pierwszych postach nie jestem alfą i omegą ze znajomosci komp. Ale dzieki wam robie postepy. :ico_buziaczki_big:
Sory za tak długie wagary ale wszystko nadrobie.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości