Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

03 mar 2009, 15:08

Witam !
iesz co ja nie mam wyrzutow i spycham mojego nasam kranic lozka i wtedy mu z kacprem mamy duzoooo miejsca
ja tez tak robie ale moj M sam juz sie nauczyl wciskac w sciane he he he :ico_oczko:
pewnie mala to wyczowa u nas sie zdarza ze jak sie z soba nie odzywamy z piotrem to maly jest bardziej marudny jakis
masz racje nasze dzieciaczki bardzo dobrze czuja jak cos jest nie tak
musze sie pochwalić że mamy już prawie jednego ząbka,jeszcze jedna cienka błonka,b
no to trzymamy kciuki zeby sie juz wyznol
Matko co sie z tyminaszymi dziecmi dzieje
troszke nam sie psuja lobuziaki malenkie :ico_oczko:
Ja od 6 kwietnia,tez mi to sen z oczu zdejmuje
Jakos to bedzie kochana :ico_oczko: ale ile lez wylejemy? :ico_placzek: to sama zobaczysz ja juz raz przez to przeszlam ale bedzie dobrze :ico_oczko:
jakis podly nastroj mnie wziol facet od nowego domu sie nie odzywa wiec mnie szlak trafia i wyjdzie na to ze sie nie przeprowadzimy ale te \irole to dupki zaklamane nie wiem na co on liczy ze wiecej mu dam za chate :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
nie martw sie na pewno znajdiecie sobie fajna chatke jak sie nie odzywa to znaczy ze tak mialo byc moze jakis felerny ten dom ja tak zawsze sobie tlumacze ze jak cos nie wyszlo to tak sie stalo bo nie dokonca bylo z ta sprawa ok i wiesz co powiem ci ze jak tak robie puzniej trafia mi sie cos lepszego :ico_oczko: Pozytywne nastawienie potrafi zdzialac cuda :ico_oczko:
Weronika juz sie obudzila pospala 20 min :ico_olaboga: wiec lece
Milego dnia zycze
U nas kiepska pogoda wiec siedzimy w chacie a ona zmierzi w taka pogode :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

03 mar 2009, 23:59

Ja sie melduje. Jestem padnieta ale chyba bardziej psychicznie niz fizycznie. Dlatego napisze tylko milych snow

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

04 mar 2009, 10:29

Witam z rana :ico_kawa:
Jestem padnieta ale chyba bardziej psychicznie niz fizycznie
Bidulko :ico_sorki: Za chwile ja tak bede padala na pysk.
Chociaz i tak ledwo zyje,ten moj potwor nie spal wczoraj ani minuty caly dzien,myslalam ,ze pospi dzieki temu w nocy- okazalo sie ze tak zle to chyba jeszcze nie bylo,normalnie w ogole nie spala :ico_placzek: Ja juz nie wiem jak sobie z tym radzic :ico_placzek: Przeciez k****** :ico_zly: normalne dzieci spia w nocy :ico_zly: no budza sie,ale nie co 5 minut :ico_zly: Jak mozna nie spac cala dobe :ico_zly: Co jej sie porabalo to ja nie wiem,kiedys przesypiala cala noc,a teraz......
Jakos to bedzie kochana ale ile lez wylejemy? to sama zobaczysz ja juz raz przez to przeszlam ale bedzie dobrze
Jej ja naprawde kochana nie wiem jak to bedzie,no ale jakos musi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

04 mar 2009, 10:51

witam! :ico_kawa: dla wszystkich :-)
Chociaz i tak ledwo zyje,ten moj potwor nie spal wczoraj ani minuty caly dzien,myslalam ,ze pospi dzieki temu w nocy- okazalo sie ze tak zle to chyba jeszcze nie bylo,normalnie w ogole nie spala
bidulko współczuje ale również niuni,to że nie spała oznacza że coś ją męczyło.pewnie te zęby sie wyrzynają i przez to męczy się niunia
u nas noc ok,jedna pobudka o 3 ,teraz sobie śpi piszczak smacznie po jedzonku i przebranku :ico_haha_01:
miłego dnia dziewczynki :-)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

04 mar 2009, 11:47

hej u mnie nocka w miare tylko ten moj tak chrapal ze mialam ochote go zdzielic wiec kiedy moglam sie wyspac bo maly znormalnial to ten nadawal :ico_zly:
dzis juz prawie bez mleczka w nocy sie obylo ok. 3 dostal troszke potem 5 i nic :ico_brawa_01: wiec super chyba nam sie uda odstawic nocne mlesczko :ico_sorki:
wczoraj sie tak z tym moim poklucilam normalnie mam go dosc on mysli ze jak pracuje to nic wiecej nie musi :ico_ciezarowka: , a jak mi powiedzial ze co ja mam przez caly dzien do roboty to mnie normalnie szlak trafil :ico_zly: świnia mam go dość niemoge sie doczekac kiedy wyjade bo nie bede go widziec az 10 dni palant :ico_zly:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

04 mar 2009, 13:34

heja!
Bylismy u tego pediatry, super facet-ok 60 lat, zdrowe podejście do medycyny, żadnych eksperymentów i przegięć. Sam ma 4 synów, więc fajnie chłopców traktuje :ico_oczko: dzieki Bogu Al nie ma Azs (przynajmniej pediatra tego tak nie nazwał), ale sie na coś uczulił. Więc profilaktycznie odstawiłam wszystkie możliwe alergeny-nie jem białka mleka krowiego (masakra, bo ja mase sera żółego wchłaniam), cytrusów, truskawek, pomidorów itd....mleko tylko sojowe (ponoc tez uczula, ale bardzo rzadko) a na obiad kasza gryczana/ryż z gotowanymi warzywami, czasem gotowana kura, ciemny chleb.....fatalnie, ale czego sie dla dziecia nie robi. Smaruje go maścią z dużą ilością cynku, podaje Zirtec, kapie w krochmalu i oilatum.....i po dwóch dniach już conieco widac poprawę. Pediatra pochwalił mnie przede wszystkim za to, że karmie piersią i kazał jak najdłużej. Jego zona BLIŹNIAKI karmiła do 2 roku zycia :ico_oczko: sugerował żebym opóźniła wprowadzanie nowych pokarmów o 1-2 miesiące, ze względu na mozliwa alergię...zobaczymy.
najbardziej zmarwiło mnie,że ja nie zauważyłam że Al ma asymetrie fałdek na nóżkach :ico_olaboga: na jednym udzie ma jedna, na drugim dwie....ale ze mnie matka :ico_olaboga: :ico_zly: kazał zrobił usg w Polsce, ale twierdzi że na jego oo wszystko jest ok.....

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

04 mar 2009, 13:54

dzieki Bogu Al nie ma Azs
to fajnie ze to nie AZS,miejmy nadzieje ze szybko zejdzie te uczulonko i że to nic poważniejszego
dobrze że moj mały nie ma żadnych uczuleń-twu twu!!!

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

04 mar 2009, 15:38

o to dobrze ze doktor zauwazyl! Nina ma faldki rowno ale i tak robilysmy usg profilaktycznie, zwlaszcza ze dysplazja dotyczy w wiekszosci dziewczat, ale mojego meza siostrzenica tez miala nierowna ilosc faldek i nie oznaczalo to nic zlego - a kiedys podobno to bylo wskazaniem do robienia usg, u nas juz zalecaja je zrobic kazdemu :( i za wsZystko placic oczywisceie.my idziemy dzis na szczepienie bo przez chorobe nas ominelo, ale pani doktor ma nas wcisnac bo termin dopiero na 18 jest wolny :/

a swoja drog dzis zrobilam okropny obiad!!!!!! :D az mi wstyd. Robilam rybe w sosie smietanowo-ziolowym i wsadzilam zamrozona do piekarnika i puscila tyyyyyyyyyyyyle wody ze zrobila sie ryba w wodzie a nie sosie ;((( ale zapamietam na raz nastepny :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

04 mar 2009, 20:48

ja sie tylko melduje ze jestem i czytam co tam u was słychac .My dzis bylismy na cwiczeniach , i 2 razy na spacerku pogoda nam dopisała teraz własnie usypiam antka a potem mykam na sok :ico_oczko: umówiłam sie z moja najlepsza przyjaciółka antek zostanie z babcia bo jarek jeszcze teściowi auto naprawia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
agnkel
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 01 lut 2009, 16:08

04 mar 2009, 22:59

witajcie
w końcu moge cos napisac i poczytać was .
w temtym tygodniu rozwalil mi się laptop że musiałam zanieśc go do naprwy , zlamamła mi się obudowa nie można było tego juz zakleic tylko zanieśc do naprawy . na szczęście jest allego i kupiłam częśc obudowy i teraz jest jak nowy tylko facet powiedział że niedługo może się zląmać rama przy matrycy więc niedługo i to będę musiała kupic komputer skarbonka bez dnia mam nadzieje że nic innego się nie zepruje

weronika od kilku dni jest nie do zniesienia , brak mi juz na nią już slów . nie chce spąc ,leżeć na plecach tylko by siedziała i jesć kaszki

kilka dni temu mama moja zrobiła mi pita i mam zwrotu 400 zł bo zus jakiejś ulgi mi nie policzył

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość