Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

24 kwie 2007, 18:08

Beatko, to lez i odpoczywaj, niech Kruszynka jeszcxze pomieszka w Twoim ciepłym łonie :ico_nienie: zawsze to lepiej kiedy dzidzi rodzi się jak najblizej terminu :ico_oczko: Tak sobie pomyślałam, dobrze ze juz zrobiłaś pranie generalne i prasowanie, bo to duzo roboty "na nogach" teraz mozesz ze spokojną głową wypoczywać,taki kawał roboty odwalony :-D :ico_brawa_01:
Frydziu ładnie wyglądasz, przytulaśny domek dla maleństwa :ico_brawa_01:
A my jutrop planujemy jechać na duuuuuuuuuuze zakupy - łózeczko, wózeczek, materacyk i "pierdółki" do łózeczka :ico_brawa_01: jakoś trzba przeboleć egzamin :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

24 kwie 2007, 18:30

alinko z tym egzaminem,to przeciez sama wiesz,ze rzadko sie zdaje za 1,2 czy nawet 3 razem :-D takze sie nie martw za bardzo...choc wiem,ze to przykro...ja sie nie nastawiam,ze zdam,bo wiem,ze jest ciezko,ale jak obleje,to tez bedzie mi troche smutno ;(frydza ladnie wygladasz....aciu lez jak najwiecej...chyba pierwsza urodzisz :-D

[ Dodano: 2007-04-24, 18:31 ]
33 tyg i 1 dzien :ico_szoking: juz bliziutko ;)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 kwie 2007, 18:50

Dziekuje Kochane :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :588: :588:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

24 kwie 2007, 19:17

oj Lucy Tyu niewiele mniej masz tych tygodni :-D
A wracając do egzaminu, to wiecie trochę niesprawiedliwie było... sytuacja mogła się przydazyć kazdemu. Karol powiedział , ze tez by tak pojechał jak ja, a ma prawko juz 14 lat
no ale w karcie mam "bezpośrednie zagrozenie ruchu, natychmiastowe przerwanie egzaminu". Ale juz coraz mniej się martwię, zdam innym razem
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2007, 19:38 przez Alineczq, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

24 kwie 2007, 19:20

Cześć ciężaróweczki :ico_ciezarowka:
Byłam dzisiaj u mojego ginekologa i okazało się że mam grzybicę pochwy :ico_placzek: Powiedział że mam sie nie martwić bo to bardzo częsta dolegliwość w ciąży i nie zagraża dzidziusiowi dostałam maść i tabletki dopochwowe - Nystatyne :ico_placzek:

Mnie też boli brzuch jak za dużo chodzę - a ostatnio to nieuniknione bo nasze autko u blacharza leczy rdzawe dziury hihi. A obracanie się z boku na bok w łóżku to koszmar normalnie, z kolei jak się zapomnę i przeciągnę rano to mnie skurcz w nodze łapie :ico_zly:
Ale pocieszam się że zostało już tylko 48 dni :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-04-24, 19:26 ]
Alinko nie przejmuj sie ci egzaminatorzy to prawie same sfrustrowane dupki wyżywające się na kursantach, ciekawe czy oni rzeczywiście jeżdżą tak strasznie poprawnie? Nie przejmuj sie w końcu trafisz na jakiegoś normalnego człowieka

Aga czy te meble to z Black Red White ? Widziałam podobne w ich katalogu i strasznie mi sie podobały. Mamy taką starą meblościankę i marzą mi sie nowe meble

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

24 kwie 2007, 19:35

Leatko Ty jak Acia masz termin :ico_brawa_01: ciekawe która pierwsza się rozdwoi :-D

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

24 kwie 2007, 20:30

Dziękuję jesteście kochane.Sama już wątpię ,że uda mi się donosić ciążę do 2 czerwca, ale niech tam sobie Julka posiedzi jeszcze ze dwa tygodnie.
Leniuchuję sobie na całego.Masz rację Alinko - dobrze ,że zrobiłam już dzidziusiowe pranko bo teraz to mogłabym sobie tylko pogorszyć sytuację.

Frydza brzusio pierwszoklaśne :ico_brawa_01:
Asiulka a co u ciebie, odpoczywasz?
Alinko udanych zakupów, nic tak nam kobietkom nie poprawia nastroju jak zakupy - szczególnie dzidziusiowe zakupy :ico_brawa_01:
Leatko nie martw się nystatyna momentalnie postawi cię na nogi, ważne że infekcja w porę wykryta i już leczona :ico_pocieszyciel:
Kamila, Ania , Lucynko,Madziorka , Agniecha buziaki dla was.

A teraz zmykam po prysznic i do łóżeczka.
Do zobaczenia jutro :ico_papa:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

24 kwie 2007, 21:02

No! Obejrzałam sobie "M jak miłość", objadłam się kolacyjką i teraz mogę popisać parę zdań.

Mój Jaruś skręcił dziś łóżeczko. Moje rozczarowanie jakie było po dostawie minęło całkowicie kiedy ustawiliśmy je na miejscu. Wygląda prześlicznie. Oczywiście poprzymierzałam sobie jak będzie wyglądać z ochraniaczem na szczebelkach, z przewijakiem hihi... Nie mogę się napatrzeć. Niby jest takie zwyczajne, naprostsze z możliwych, ale sam fakt, że tu stoi rozczula mnie jak nie wiem co.

Acia kochana to mnie troszkę przestraszyłaś. Co prawda byłam nie dawno u lekarza i było wszystko ok, ale sama już nie wiem. Po prostu musimy się oszczędzać, nie ma co szaleć. Już niewiele zostało. Niech nam lepiej nasze robaczki siedzą w brzuszkach ile trzeba. No ale trzeba się faktycznie przygotowywać pomalutku.
Ja zakupy mam raczej za sobą. Ale muszę się zabrać za pranie i prasowanie wszystkiego i już będzie z głowy.
Ale jeszcze muszę odmalować kuchnię, bo przy tym remoncie łazienki poprzekuwali mi się do kuchni i teraz muszę to ponaprawiać. Myślę, że w przyszłym tygodniu Jarka zapędzę do roboty.

Leatko dobrze, ze poszłaś do tego lekarza. Im szybciej to wyleczysz tym lepiej.

Co tam jescze? Aaaa Frydza twoje fotki jak zwykle bardzo ładne. No a teraz tym nowym aparatem to takiej jakości że hoho.

Pozdrawiam i miłej nocki kochane!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

24 kwie 2007, 22:13

rzeczywiscie ten czas tak leci,ze zaczynam sie bac...mial przyjsc dzis wozek z ebaya i nie przyszedl :ico_zly: ale przed 14 musialam wyjsc i wrocilam kolo 17 dopiero...moze jutro przyjdzie ?

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

25 kwie 2007, 06:33

Hej dziewczynki
Acia to twoja córcia duza bedzie to super :-D
Kamilko Jarka poprosisz i wszytsko ci zrobi wiec zdazysz ze wszystkim
Frydza brzuszek ładny a jakos zdjecia faktycznie lepsza :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość