Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

11 sty 2011, 22:38

rozmiar rozmiary z H&M raczej zawsze sie sprawdzaja, H&M to akurat tansza marka, ale wszystkie sprawdzone marki maja raczej rozmiary dopasowane. W sumie tylko jedna marka mi trafila z niedopasowanym numerem gdzie numer byl za kazdym razem zawyzony. Wiec ja z rozmiarem akurat nie mam problemu, Lilcia nosi 74 jak narazie a Julcia dopiero w zeszlym polroczu 98 zaczela nosic, 92 bardzo dlugie byly, watpie zeby Lilcia sie w nie zmiescila za rok :ico_noniewiem: no ale ja w sumie nie powinnam sie wypowiadac, nie znam za bardzo polskich marek, tylko o 5 10 15 slyszalam.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

12 sty 2011, 14:09

Witam
Mamcia troche sie zdziwiłam ze te spodenki z Next sa juz na teraz :ico_noniewiem:

ale chyba ostatnio Bartoszek mi wzrostowo smignoł
A tak na marginesie to na noc zakładam mu 5 bo 4 juz nie wytrzymywały :ico_olaboga:
ciągle przesikany :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: nawet 5 sobie nie radzą
a jak jest u was przebieracie w nocy

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

12 sty 2011, 14:23

gozdzik, u nas w nocy malo zuzka sika te 5 takie wielki kupialm jedna paczke ale lezy. Teraz chyba musze kupic zuzi smekte na rozwolnienie bo zalatwia sie 3-4 razy chyba przez te lekarstwa

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

12 sty 2011, 14:51

hej

zdroweczka dla Zuzi

My wczoraj bylysmy z Martynka na szczepieniu na wzw i nie zaplakala troszke sie skrzywila i bylam b dumna z niej :)

W niedz zauwazylam ze jej wyszla jedynka na gorze i to juz spora :) i druga jedynka tez sie przebija :)

Wczoraj ja mierzylam i wazylam to ma 74cm i wazy 8:920 :)
klocuś a pampy pampersa ma 4 a z biedronkowych to jeszcze 3 bo sa wieksze
H&M to akurat tansza marka,
brrrrrr dla mnie nie jest to tansza marka... :ico_noniewiem:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

12 sty 2011, 15:41

brrrrrr dla mnie nie jest to tansza marka...
tez tak sadze. ale nie raz mozna cos w przystepnej cenie znalezc
zdroweczka dla Zuzi
dziekujemy

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

12 sty 2011, 16:35

my kupiliśmy ciuszki od dziewczyny z UK, tu na forum się wypowiada. I dla Tobika sporadycznie jak nam coś się spodoba to kupujemy.
Nasz Tobiś nosi 74/80. Body na 80, spodenki też, ale w bluzeczkach to musimy mu trochę rękawki podciągać. :ico_noniewiem:
chyba musze kupic zuzi smekte na rozwolnienie bo zalatwia sie 3-4 razy chyba przez te lekarstwa
U nas po lekach też luźne kupki były. Smecta pomogła od razu :ico_sorki:

ja dziś pierwszą partię na egzamin zaliczyłam. Jutro kolejne pytania do przestudiowania. :ico_olaboga:

W sobotę jedziemy do mojej ciotki zobaczyć małe szczeniaczki jakie jej suczka urodziła. Urodziła 4, ale przeżyły tylko 3 chłopaki, niestety dziewczynka (na której im w zasadzie najbardziej zależało nie przeżyła - udusiła się w środku).

[ Dodano: 2011-01-12, 15:37 ]
chyba u nas niedługo dwójka na dole wyjdzie, bo takie twarde już ma tam to miejsce i zabielone takie... w dziwnej kolejności mu wychodzą :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

12 sty 2011, 17:53

wisnia3006, lidziasc, naprawde?? u nas H&M to najtansza marka, jeszcze jedyne co w supermarketach maja rownie tanie rzeczy :ico_szoking:
gozdzik, no w sumie moze to tez zalezy od wzrostu / wagi, bo jednak dzieciaczki roznorodnie rosna, Julcia jest bardzo mala dopiero w ostatnim polroczu zaczela 98 uzywac a w pasie wciaz jej za duze, zawsze z gumka ktora moge scagac kupuje jeansy, a getry to raczej mniejsze rozmiary inaczej nie pasuja. Moze to przez to ze taka mala zawsze jej ciuchy pasowaly :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

12 sty 2011, 21:27

kurcze ale dzis jestem padnięta a tu dzieciaki dokazują i ani myślą spać :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

12 sty 2011, 23:44

Mamcia wiesz ładna bluzeczka na dominike z hello kitty kosztuje 55zl bluza 79zl
dresik kosztowal ponad 100
komplet 3 par majtusiow z barbie chyba 33zl
wiesz ja majtki wole w SNC <super niskie ceny> po5zl podrobki z barbie albo kittim <uwielbia domnika tego kotka>l a nie po11 za sztuke...
czapka wcale nie jakas piekna 50zl
wole na placu kupic jej 2 bluzk podrobki w tej cenie albo na ciuchach.
Martynka ma b duzo markowych ładnych ciuszkow ze szmateksu.
wlasnie niebawem bede wystawiala paczke na allegro bo szwagierka ma miec synka a nie mam komu juz trzymac
jest u nas taki fajny ciucholand gdzie ciuszki niemowlece byly w osobnym pojemniku,wycenione po ok 8zl za sztuke i naprawde w super stanie.
nie mowie bo na wyprzedarzy sie fajne ciuszki trafiaja ale ja malo chodze po galeriach.teraz trafila mi sie fajna kurteczka na wiosne martysi i spodnie rurki w 5 10 15
ale lubie mode cherooke z tesco bo tansze od h&m a dobrej jakosci
Wiadomo jak bym miala kasiorke to z mila checia bym szalala po sklepach ale teraz niestety zaciskamy pasa
echhhh taki los
to porazka w PL jesli chodzi o swiadczenia dla matek i dzieci
same powiedzcie..rodzinne starczey na paczke pieluch i chusteczki w dwupaku :/
no i na co to????????/
a zalatwien tyle i chodzenia...
porazka :(
ale coz...nic nie poradzimy a teraz ponoc becikowego ma nie byc?? :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

13 sty 2011, 00:31

cześć
Piszecie o rozmiarach kurtek :) To się wypowiem :) Mój Damian zeszłej zimy (mając rok i 3 mce) nosił kurtkę w rozm 74 :) Ale on szczuplak jest.
Teraz nosi kurtkę 92 :ico_haha_01: A z kolei spodnie zimowe, takie na szelkach (kapp Ahl jeśli to ma znaczenie) ma w rozm 80 i są dobre, w sam raz.


H&M to dla mnie też nie najtańsza marka. I faktycznie kupię dresiki czy spodnie na rynku wiele taniej. Ale ogólnie ciuchy dziecięce są w PL diabelnie drogie... będąc na rynku chciałam zobaczyć po ile są kurtki z ciekawości, to wkurzyłam się i stwierdziłam, ze jadę co CH na zakupy, bo ceny takie same albo i lepsze niż w H&M.
A co do cen ogólnie... to jeszcze ten Vat na ciuszki dziecięcie przecież ostatnio skoczył niesamowicie :ico_zly:
Z wyprzedażowych, to u nas Reserved Kids ma teraz fajne przeceny. Kupiłam Damiankowi fajne spodnie eleganckie za 24zł. I były też fajne jeansy za 30zł.
A normalnie takie spodnie 70-80 zł kosztują.


Życzę zdrówka chorowitkom!!

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości