Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 sty 2008, 16:41

no , Antoś w dzien pospał ze dwie godziny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

02 sty 2008, 10:24

[size=150]DZIEŃ DOBEREK :-) :-)
KOCHANE W TYM NOWYM ROKU ŻYCZĘ WAM I WASZYM RODZINOM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: [/size]

A ja musze się Wam czyms pochwalic :-) :-) Nie chciałam wczesniej pisac ,coby nie zapeszac ,ale od 2 tygodni mój Bartosz sam sika i robi kupkę do nocnika :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Sam zdejmuje sobie majteczki ,siada i sika ,super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Troche to trwało ,bo Bartosz to straszny uparciuch i jak jest NIE TO NIE I KONIEC.Ale zawzięłismy się z mężem i postanowilismy juz pomału kończyc z pieluchami,jedynie zakładam mu już tylko na noc ,no i jak wychodzimy :-) :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

02 sty 2008, 13:32

Dora brawa dla małego:)
my już jakiś miesiac w ciagu dnia chodzimy bez pampka ale tak łatwo nie jest:) jak go nie wysadzimy to robi pod siebie. ciagle tylko piorę i piorę;)

U nas lepiej z mówieniem. każdy już sie pytał a on nic nie mówi:)
W ciągu 2 tygodni tyle nowych słów mówi, ze szok:) już tylko dziś nauczył się: rura, chleb, śnieg i pingwin:) wczoraj pająk i kongo. kilka dni temu komin,hydrant:) ale ubaw mamy:)

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

02 sty 2008, 13:52

:ico_brawa_01: dla Barka za siusianie i kupki do nocnika :-D
No my chyba mamy jeszcze czas na to ale Oli jak zrobi kupkę to sama przychodzi i ciągnie za pieluchę żeby pokazać ze zrobiła to chyba też jakiś postęp :-D Jeśli chodzi o słowa to jestem pełna podziwu bo nie jest ich za wiele ale powtarza po nas bardzo dużo my jesteśmy na etapie porozumiewania sie przez pokazywanie co chce już mam tak ja wykminioną że wystarczy ze na mnie spojrzy a ja wiem o co chodzi :-D ale to chyba każda mama tak ma :ico_oczko: nazywam to porozumienie intuicyjne heheh :ico_brawa_01:

Marzena25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:48

02 sty 2008, 21:45

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, duuuzo zdrowka, milosci i spokoju :-)

Brawa dla Bartusia za siusianie. Alez masz teraz wygode :)
Wielkie brawa rowniez dla Mateuszka za zaskakiwanie rodzicow slowami ;)

Ja od tyg jestem na etapie bez pieluchy. Tylko teraz jak w pracy jestem to odpada troche czasu. Powiem wam ze widze roznice, jak chodzi bez pieluchy bo zaczela mi wolac siku tylko w chwili kiedy zaczyna robic niestety :ico_olaboga:
No ale z pielucha ostatnio przestala zwracac uwage na to czy ma mokro. Wiec jestem dobrej mysli.
Matikasia ale fakt faktem prania jest troche duzo :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-01-02, 20:52 ]
Obrazek

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 sty 2008, 01:17

Ogromniaste brawa :ico_brawa_01: dla Bartoszka za nocniczek , dla Mateuszka za nowe (jakże bogate) słownictwo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i dla Natalki za chodzenie bez pieluszki :ico_brawa_01:
Paulina82 pisze:mam tak ja wykminioną że wystarczy ze na mnie spojrzy a ja wiem o co chodzi :-D ale to chyba każda mama tak ma :ico_oczko: nazywam to porozumienie intuicyjne heheh :ico_brawa_01:

oj chyba tak, czasem sie zdarza że mój maż nie wie o co chodzi , to mu podpowiadam :ico_haha_01:

całuski dla zdolniachów naszych :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

03 sty 2008, 13:40

Marzena25 ta tym dolnym zdjęciu to mała jakby miała z 3-4 latka:)

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

03 sty 2008, 14:15

oj chyba tak, czasem sie zdarza że mój maż nie wie o co chodzi , to mu podpowiadam

Ja tez tak robie bo tatusie jakoś tego nie widzą ,ale to chyba dlatego ze nie siedzą cały czas w domu, ja to czasem tak mam ze Emil siedzi z nią w pokoju ,a ja myje naczynia i krzyczę mu co ona chce bo poznaje po jej pisku o co chodzi heheh a on się potem dziwi ze jej nawet nie muszę widzieć ,a wiem o co biega :-D ale to jest chyba właśnie instynkt mam :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 sty 2008, 19:47

Paulina82 pisze:ja to czasem tak mam ze Emil siedzi z nią w pokoju ,a ja myje naczynia i krzyczę mu co ona chce bo poznaje po jej pisku o co chodzi heheh a on się potem dziwi ze jej nawet nie muszę widzieć ,a wiem o co biega :-D

dokładnie u mnie sątakie same sytuacje :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-03, 18:47 ]
matikasia pisze:Marzena25 ta tym dolnym zdjęciu to mała jakby miała z 3-4 latka:)

oj tak poważnie Natalka wyszła na tej fotce

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

03 sty 2008, 22:11

Paulina82 pisze:Ja tez tak robie bo tatusie jakoś tego nie widzą ,ale to chyba dlatego ze nie siedzą cały czas w domu

u mnie od lutego będzie inaczej, bo ja wracam do pracy i cały dzień aż do 16tej będzie siedział z Radusiem mój małż szanowny :-D :-D , nareszcie sie dowie ILE ja w domu robie mimo ze on siedzi przeciez z nami w domku, bo pracuje na 18:00 i zdaje sobie sprawe ze nie ma godziny zebym sie nie zrywala z fotela spelniac zachcianki moich dzieci :ico_oczko:
wiec jak tylko zacznie sie luty (dobrze ze pierwszy jest w piątek) to bede miala wiecej do opisywania bo oczywiscie mąż będzie się żalił jaki to on teraz pokrzxywdzony bo musi siedziec z dzieckiem :ico_haha_01:
zartuje oczywiscie, bop on sam zalatwial taką zmianę zebym mogla sp[okojnie wrócic do pracy nie martwiac sie z kim jest dziecko :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość