Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 sty 2013, 13:02

Dziewczyny Marcinek od kilku dni ma zaczerwienione policzki i nos. smaruje mu to ciagle kremem,przed wyjsciem takim kremem na mrozy...nie mam pojecia co to ;/
może to też być od podawania duzej ilości soczków i marchewki :D Kajka ma nosek taki ciemnijeszy właśnie od marchewki jak byłam u lekarza to od razu na to uwagę zwróciła :D

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 sty 2013, 13:08

Dziewczyny Marcinek od kilku dni ma zaczerwienione policzki i nos. smaruje mu to ciagle kremem,przed wyjsciem takim kremem na mrozy...nie mam pojecia co to ;/
może to też być od podawania duzej ilości soczków i marchewki :D Kajka ma nosek taki ciemnijeszy właśnie od marchewki jak byłam u lekarza to od razu na to uwagę zwróciła :D
Malutki je mało marchewki - ograniczylam bo mial po niej twardsze kupki :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 sty 2013, 13:26

a soczki mu podajesz? Bo lekarka mówiła że też od soczków może takie być i nie koniecznie z marchewką :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 sty 2013, 13:32

a soczki mu podajesz? Bo lekarka mówiła że też od soczków może takie być i nie koniecznie z marchewką :-)
Teraz bardzo rzadko - wypije moze pol soczku na tydzien :-) Woli wodę,albo cherbatkę :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 sty 2013, 13:49

To i ja się wtrącę.... Madleine wg Twojego opisu mi to wygląda na przebiałkowanie.
Co do ząbkowania to rzeczywiście policzki często są aż purpurowe ale już przy zębach tych dalszych... czyli 4, 5.
Quanchita moj brzuch tez iestety tak wygląda..
Jakie to niesprawiedliwe :ico_zly: Są dziewczyny które nie mają śladu po przebytych ciążach....dlaczego wszystkie nie możemy wyjść z tego bez uszczerbku?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 sty 2013, 13:58

To i ja się wtrącę.... Madleine wg Twojego opisu mi to wygląda na przebiałkowanie.
Co do ząbkowania to rzeczywiście policzki często są aż purpurowe ale już przy zębach tych dalszych... czyli 4, 5.
Quanchita moj brzuch tez iestety tak wygląda..
Jakie to niesprawiedliwe :ico_zly: Są dziewczyny które nie mają śladu po przebytych ciążach....dlaczego wszystkie nie możemy wyjść z tego bez uszczerbku?
ao co to znaczy przebiałkowanie? co moge z tym zrobić?

A co do brzucha to tez uwazam ze to niesprawiedliwe :-(((( wszystkie moje kolezanki nie maja sladu po ciazy,a ja mam brzuch jak stara babcia...

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 sty 2013, 14:51

A co do brzucha to tez uwazam ze to niesprawiedliwe :-(((( wszystkie moje kolezanki nie maja sladu po ciazy,a ja mam brzuch jak stara babcia...
macie rację nie które po ciąży wyglądają jak "modelki"
A ty ćwiczysz brzuch?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 sty 2013, 14:59

Madleine Tomek jak miał z rok-dwa latka zawsze w zimę jak wchodziliśmy do domu to takie miał policzki zaróżowione i lekarka że może alergia lub coś. Ale samo minęło. Może to z różnicy temperatur?
A ja mam takie zmiany że czasami przed 6 muszę być już w pracy więc średnio się widzę po takich nockach
no dokładnie, ale powiem ci że i mnie dzisiaj wymęczyła nocka. O 24 poszłam spać o 2 Maks zaczął płakać cały zasikany był przebrałam go i już nie spał do 4 uśmiechał się gadał bawił nogami wszytsko tylko nie spanie. O 6 płacz nie chciał cycka nawet oczu nie otworzył i zasnął potem o 8 i 9 to samo :ico_olaboga: mam nadzieję że nie choroba się zbliża :ico_sorki: Teraz w dzień przespałam sie z nim 40 minut on dalej śpi ale oczywiście już dwie pobudki w między czasie miał :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 sty 2013, 15:13

A co do brzucha to tez uwazam ze to niesprawiedliwe :-(((( wszystkie moje kolezanki nie maja sladu po ciazy,a ja mam brzuch jak stara babcia...
macie rację nie które po ciąży wyglądają jak "modelki"
A ty ćwiczysz brzuch?
staram sie,ale nie zawsze mam czas nistety...


Gosia no tez na poczatku tak myslalam,ale on np najbardziej czerwona ma nie po spacerze tylko np rano ;/

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 sty 2013, 15:34

Moni widzę nowe zdjęcie Martynki... jaka dorosła na tym zdjęciu :ico_szoking: Czas leci, po dzieciach to widać najbardziej :ico_oczko:

Co do brzucha to tego nadmiaru skóry nie da się skorygować ćwicząc mięśnie. Pewnie gdyby nie rozstęp na rozstępie to wszystko ładnie by się wciągnęło. Nie mówimy tu o nadmiarze sadełka które odłożyło się podczas ciąży, bo nad tym można popracować.
Moja bratowa po 3 ciążach nie ma żadnego rozstępu, może oponka tylko mała jej została po ostatniej ciąży bliźniaczej ale na plaży spokojnie może się w bikini pokazać. Dodam że ona brzuszków nigdy nie robiła.

Gosia na wszelki wypadek może podawaj małemu wit c i wapno żeby nie było za późno jak u nas....rzeczywiście niespecjalna nocka :ico_olaboga:
ao co to znaczy przebiałkowanie? co moge z tym zrobić?
Pamiętam jak bliźniaczki co chwilę były przebiałkowane. Ale one piły bardzo dużo mleka i jadły tylko mięcho (jak już były większe). Może coś białkowego trzeba ograniczyć...może kaszkę? Pogadaj z pediatrą.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość