Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

22 cze 2007, 21:28

hej kochane
ja juz po pierogowej mani..blee juz nie moge patrzec na pierogi heh

Monik pewnie szybko mina te ciche dni, oby!! :ico_buziaczki_big:

fajne spotkanko Rybko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aga wklejaj foteczki, nawet nie wiedzialam ze sie spotkalyscie z Justynka, super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

22 cze 2007, 22:35

doris, gdybym sama jechala to juz bym pierwszego dnia sie pchala, ale jedziemy cala rodzinka i wszystkie dni mamy zapchane jest to pierwszy raz Julci w polsce i cala rodzina oczywiscie chce Julcie zobaczyc a ja na zobaczenie swojej dawnej paczki z liceum mam przeznaczon tylko jedno popoludnie :ico_placzek: chlip chlip, planuje sobie ze moze za pare miesiecy pojade sama z Julcia tak bardziej dla siebie i znajomych i wtedy bym chciala spotkac wszystkich z tiktaczka bliskich trojmiastu hihihihi trzymam kciuki zeby sie udalo, :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

23 cze 2007, 08:35

witajcie z rana!natalko a te pierogi to nie snia ci sie jeszcze po nocach??? :ico_oczko:
podziwiam cie za wytrwalosc! ja to najwiecej pierozkow to moge ze 100 ulepic.... i mam dosc na caly tydzien :ico_haha_01:
moze zrob tomkowi bigos ( do sloikow) albo flaczki....albo chociazby golabki ... z tym jest mniej roboty i twoj luby nie dostanie uczulenia od samych pierogow :-D :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-23, 09:23 ]
Aga znalazlam dwa ciekawe miejsca na nasza wycieczke:
http://www.hominides.com/html/lieux/men ... paris.html
http://www.mnhn.fr/museum/foffice/tous/ ... &nav=liste

ale pogoda nie bardzo dopisuje na wycieczki :ico_placzek: ...no i jeszcze jedno- moj wiktorek mial wczoraj bliskie spotkanie z futryna...caly nosek ma poobdzierany i nie wyglada za bardzo wizytowo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 cze 2007, 09:44

Czesc laski :-)

Natalka ja dopiero we wtorek ide na spotkanie z Justynka :ico_haha_01:
Monik surer te parki , moze bysmy pojechali do tego drugiego :ico_oczko:
fakt ze pogoda nie ciekawa i jak na zlosc moj A w niedziele ma fuche :ico_noniewiem:
to moze w ten weckend jakiis grir a w nastepny zoo ?
A jak tam ciche dni juz lepiej ?

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

23 cze 2007, 13:56

witaj aga! ciche dni wcale nie lepiej... musze wreszcie postawic na swoim, bo to zawsze moj A jest gora :ico_zly: ...a ja przeciez tez mam cos do powiedzenia...
co do grila , to bardzo chetnie! ja tylko pogoda bedzie nam dopisywac.... a jak dzisiejsze wedkowanie chlopakow??? podobno sa umowieni na popoludnie i wieczor...nad kanalek... ty tez przyjedziesz do mnie z jedrkiem???moze dzisiaj w nocy pogrilujemy?co ty na to?

[ Dodano: 2007-06-23, 19:34 ]
hej kobietki! ja mam dzisiaj caly wieczor na tt, bo jestem sama w domku... moj A na rybkach z mezem agi... tylko wykapie mojego niunka dam mu mleczko i uloze do spania... ale widze ze od kilku godzin nikt tu nie zaglada... :ico_noniewiem: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 cze 2007, 17:42

witam - wpadlam sie tylko przywitac.Pogoda wzgledna wiec trzeba wykozystac i pospacerowac.

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

25 cze 2007, 07:39

witajcie! co ja widze??? od soboty nikt tu nie zaglada?oj cos podupada nasza teterka... musze sie wam pochwalic, ze w sobote moj maz zlapal ogromnego suma ( 10 kg i 110 cm...)
takiej ryby jeszcze na oczy nie widzialam... :ico_szoking: w niedziele mielismy rybke z fryteczkami...na kolacje rybe po grecku...dzis wieczorem bedzie ryba grilowana... a i wszystkich sasiadow obdarowalam... :ico_haha_01: pokazalabym wam jego zdjecia...ale nie bardzo sie ten watek nadaje... :ico_noniewiem: wszystkich zainteresowanych zapraszam do odwiedzenia mojej generacji na gg

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 cze 2007, 08:56

Witajcie kochane
ale nas szaro dzis rano :ico_noniewiem:
kolezanki w ogole nie pisza na teterkch :ico_placzek:
Monik dawaj ta rybe , moze to przyciagnie dziewczyny :ico_oczko:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

25 cze 2007, 09:35

witajcie :)

w koncu mam czas na TT :ico_sorki:

wczoraj miała chrzest kingi i było troche przygotowań, zamieszania itp...

zdjęcia sa na majówkach
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... &start=330

MamciaKochana, no to czekamy na kolejny Twój przyjazd do Polski :) i wtedy spotkanko - obowiązkowo

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

25 cze 2007, 13:37

witajcie!
ja ostatnio malo czasu mialam.. maz werocil a i praca... teraz babcia wyjezdza kuzynka na 2 miesiace przyjhezdza a ja juz szukam opiekunki :ico_olaboga: no urwanie d... normalnie a tu jeszcze u nas ulewa stulecia :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-06-25, 13:38 ]
maz wrocil z sluzbowego wyjazdu mialo byc

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości