Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

12 sie 2013, 09:52

Lala ja z chęcią poszłabym na lody i spacer, chodź w sumie teraz to już niedałabym radę, nawet jakby mogłabym.
Leona już zaczynają nam podobać się przygotowania. A na męża zaangażowanie, aż miło patrzeć.
Jeszcze kilku rzeczy nie mamy w zasadzie tych drogich bo i termometru i karuzeli i kilka drobiazgów. Narazie spóbujemy przykrywać kocykiem w łóżeczku no i ten kocyk lovi jest prześliczny, ale drogi, ale pewnie go później kupimy.
A jaką zasadę stosujecie przy smoczkach kupić na start, czy kupić później?
No i pokoik trzeba ozdobić pewnie kupimy naklejki piankowe, bo talentu malarskiego nie mamy.
No i zapas pieluch musimy kupić, ale to już jak mały urodzi się, bo nie wiemy z jaką wagą wystartuje.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

12 sie 2013, 10:01

Jenny ja smoczek mam w razie co :ico_oczko:
Przy Marcelu mialam kupione z Tomme tippe ale mu nie podpasowaly, za to podpasowal mu smoczek ktory dostalismy w paczce ze szpitala :ico_oczko:

A co do ozdabiania scian to my mamy taka naklejke :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

12 sie 2013, 10:20

Leona widziałam te naklejki na allegro i bardzo podobały mi się, ale dam meżowi pole popisu podejrzewam, że skończy się na Kubusiu Puchatku, albo safari:-). W końcu na łóżeczku z boku jest żyrafa:-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

12 sie 2013, 10:41

Jennyja miałam smoczek z Tommee Tippee Pure i Poli był ok, tylko, że ja piersią nie karmiłam, teraz chyba też takie kupię od razu w razie czego. Dziękuję za link, tylko produkt już niedostępny, ale może jeszcze się ukaże. Z karuzelą chyba bym się wstrzymała, tak jak piszesz jest droga, ale na początku bezużyteczna, dopiero po pewnym czasie, więc możesz poprosić kogoś z rodziny żeby w prezencie synusiowi przynieśli :-)
Mnie brzuch dołem też boli, tzn pisałam takie uczucie jak przed okresem, nie należy do miłych, ale to na tym etapie wydaje mi się naturalne, chociaż mogę się mylić.

Leona bardzo fajna naklejka, ja tez takie lubię :-)

Lala powodzenia u dentysty, ja już mam wizytę za sobą.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

12 sie 2013, 10:44

Jenny pewnie, niech sie maz wykaze :ico_brawa_01: :-)
Chociaz tak jak pisalas on i tak jest super w to cale przygotowanie zaangazowany, no ale nie ma wyjscia
Moj to jedyne co to skreca meble :ico_haha_01:
O zakupach to nawet z nim nie dyskutuje :ico_haha_01:


Kolejne prania sie piora, obiad mam juz zrobiony, zupa na szybko, z klopsikami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

12 sie 2013, 10:45

Hej dziewczyny

Ja sie ciesze ze juz poniedzialek...
Meza nie ma pojechal do pracy wroci dopiero w srode a ja sama z adasiem... przez weekend mielismy gosci :ico_sorki: bylismy z nimi na wycieczkach :ico_haha_01: i ja normalnie odpadam dzisiaj spalam do 9.20 :ico_olaboga:

Do srody mam wolne w czwartek jestesmy zaproszeni ale nie wiem czy dam rade jechac gdziekolwiek moze razem juz posiedzimy bez wystawienia nogi z domu :ico_noniewiem:

Edulita - Super ze jestes brawo dla Arielka ale masz grzecznego synusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja mam juz wszystko naszykowane tylko musze sobie kupic jeszcze jedna pizame i 2 biustonosze i wkladki do biustonosza :ico_sorki:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

12 sie 2013, 17:45

Jenny co do karuzelki, to poczekaj z zakupem. Na pewno będą przychodzić do was w odwiedziny jak mały się urodzi i będą pytac co potrzebujecie więc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

13 sie 2013, 08:57

Hej!
Co u Was? Ja dzisiaj się świetnie czuję, wczoraj w końcu musiałam się położyć, bo chodzić nie dałam rady, no i efekty odpoczynku były. Pranie chyba 3 pralki, prasowanie prawie wszystko - dziś małej rzeczy, tzn. te 2 raz wyprane, bo część mam do powtórnego prania. Firanki poprasowane i zawieszone na 3 oknach, kolejne okno umyte i powiem, że zadowolona jestem, bo widać efekty. Dziś ciąg dalszy prac domowych, ale jeszcze trochę i będę gotowa :-D

Kamilka aż zazdroszczę że już masz wszystko :ico_brawa_01:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

13 sie 2013, 09:26

Hejka

Spinka to szalejsze ostatnio :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Ja wczoraj tylko popralam, prasowanie czeka :ico_oczko:

Zaraz sie zbieramy z synusiem do mojej poloznej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

13 sie 2013, 09:44

O to wizyta dzisiaj :ico_brawa_01: Ja mam silne parcie na sprzątanie nic na to nie poradzę, ale skończę i będzie spokój :ico_oczko: Zostanie tylko odpoczywać :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość