Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

04 gru 2007, 15:16

O Basiu torcik pierwsza klasa, tylko szkoda ze wirtualny :-D ale ja to chyba bede musiałą przejsc na jakąś dietke bo wczoraj załatwiliśmy sobie sylwester :-D za 320 zł troche drogo, ale w sumie tylko raz w roku mozna sie tak pobawić, a idziemy w ciemno bo koleżnaka nam załatwiła wiec w sumie nic nie wiem, ale moze bedzie fajnie, tylko teraz najwiekszy dylemat bo trzeba jakas sukienkę nabyć :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

04 gru 2007, 15:19

Oczywiscie ha ha ha znowu cos przedobrzylam i moje zdjecia ulegly zmianie :ico_oczko:
Co do tych gadzetow z nadrukiem to fajne sa w rossmannie
http://www.fotouslugi.pl/
Basiu :ico_tort: mniam mniam.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

04 gru 2007, 15:24

uleńko nic się nie martw, czasami takie niewiadome imprezki okazują się strzałem w 10, a do Sylwestra jeszcze trochę czasu, więc może uda ci się jakiś strój upolować

my w tym roku nie mamy co marzyć o Sylwestrze, bo Tadzika brać nie zamierzamy, a on bez cyca się nie obejdzie, no cóż, takie uroki małych ssaków

moniw zdjęcia są fajniutkie

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

04 gru 2007, 15:26

Basiu dziękuję za torcik :-D

Ula ale fajnie, że idziecie na sylwestra... my od siedmiu lat spędzamy sylwestry w domku u nas lub u znajomych, ale nie narzekam tez jest fajnie...

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

04 gru 2007, 15:31

DZIEKI MONISIU za link, jak mezus wróci ro bedziemy musieli cos wybrac :-D

no u nas naszczescie babcia sie aoferowała zostac z Pawełkiem :-D wiec mozemy sobie gdzies wyskoczyc :-D

[ Dodano: 2007-12-04, 14:34 ]
no Violu to tez jest nasz pierwszy taki zorganizowany sylwester, zazwyczaj gdzies u znajomych lub u nas sie robiło :-D i tez było super, ale ja bym sobie gdzies potanczyła, bo juz jedno wesele mi przepadło i na andrzejkach tez nie bylismy, a rok sie juz konczy a zadne wesele sie nie szykuje wiec zostaje sylwester :-D

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

04 gru 2007, 15:35

Dziewczyny czy wy wszystkie jeszcze karmicie.
Ja mialam na poczatku nawal pokarmu pozniej zaczelam odciagac bo praca i maly sie ksztusil łapczywiec.W 3 mies zaczelismy pic soczki i jesc jabluszko potem kaszki te owocowe ,wiec pokarm pomalu zanikal teraz 1 dziennie odciagam.W pewnej chwili miałam dosc karmienia wiecznie sie wszedzie lalo ale teraz jak to juz prawie koniec to jakoś smutno.To prawda ze jest to niesamowita więż.
A tak na marginesie to mleko niby nie tak drogie ale jak dziecko je tylko takie to koszty STRASZNIE rosną. :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

04 gru 2007, 15:37

moniw ja narazie mam chyba dość pokarmu w piersiach.... bo jak z jednego karmię to z drugiego cieknie.... i tak w kółko...
zamierzam jeszcze karmić cyckiem :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

04 gru 2007, 15:55

No my juz tez tylko na sztucznym mleczku, bo maluchowi było juz za ciezko ciagnac cyca, a odciagac cos mi sie nie udawało, chociaz mleko sie praktycznie samo wylewało. A kasy to troche idzie, mleczko, pampersy, kaszki, ale pocieszam sie ze juz niedługo maluch bedzie ze mna sniadanka jesc :-D
a dzis jak piłam herbatke rano to mało mi kubka nie wyrwał wiec dałam mu w kubeczku troszke soczku i wiecie ze pił nawet sie nie zadławił :-D
A mi tez brakuje tego karmienia cycem, jednak to super sprawa jest :-D gorzej jak maluch zaczyna sobie dziasełka masowac, gryzac brodawki :-D

[ Dodano: 2007-12-04, 14:56 ]
dobra lece jakis obiadek upichcic, cos za mna chodza pierogi z truskawkami :-D moze uda sie dzis zrobic :-D miłego popołudnia :-D

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

04 gru 2007, 16:17

Ja tez mialam bardzo duzo choc maly wolal z jednego i wygladalam iak cyklop .
Ale to koniec przy drugim bede madrzejsza gD>

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

04 gru 2007, 16:25

Moniw pewnie, że tak.... ja dopiero przy trzecim spełniłam się jako "Matka karmicielka" :-D :-D :-D :-D :-D

Ula jak już zrobisz te pierożki z truskawkami to prześlij mi troszkę...wiesz, że ja mam słabość do truskawek :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość