Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

11 lip 2008, 21:53

Kasia ciąża Ci służy- wyglądasz kwitnąco :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ania- ale masz fajnie już jedziesz.... nie wykręcaj się :ico_nienie: ...teraz wszędzie są @kafejki@ :-D - zapłaczemy się tu bez Was aż przez 4 tygodnie :ico_placzek:

Agasco super chłopaki :ico_brawa_01: na pewno znajdą wspólny język w życiu :ico_brawa_01:

Kochana Zosia- :ico_pocieszyciel: może to z przegrzania- zbyt wysokie temperatury a może ząbki....

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

11 lip 2008, 21:56

Dziewczyny ja już spakowana, wpadłam sie pożegnać.
Do mam nadzieje eychłego usłyszenia z nad morza.

Buziolki!

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

11 lip 2008, 22:00

ja już tęsknię za Adriankiem- za jego gadaniem i w ogóle jak słyszę go w telefonie to mój głos się łamie..... na szczęście jutro wieczorem już będzie...ufff
...jakie ja mam cudne dzieci....bez nich już sobie życia nie wyobrażam :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :-)

zaczęłam Julię testować...np mówię do niej jak nie wyjmiesz smoka to Ci tego nie dam(chodziło o chiriosy- bardzo je lubi :-D ), albo podaj mamusi misia, daj mamusi pić...lub czasem mniej lub bardziej trudne..... muszę przyznać, że bardzo już rozumie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-11, 22:01 ]
Szerokiej drogi !!!! Trzymajcie się cieplutko nasze Kochane :-) .......... już tęsknimy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

11 lip 2008, 22:32

Aga fajnie, że Julia już tak rozumie. Tosia tez czesto robi to o co ją proszę jak sa to mało skomplikowane rzeczy.

Padam, teraz to już ide spac ... bo do tej pory to na meile odpisywałam
Jeszcze raz pa

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

12 lip 2008, 09:49

No to szerokiej drogi dziewczynki!!!! odezwijscie sie :ico_oczko:

u nas amelka nauczyla sie dawac mamie dziubka i juz daje czesciej w ciagu dnia, slodkie to takie ze szok, kupilam jej wczoraj dwie pray butow bo te niby rozmiar 3 to za male, wiec to jest rozmiar 4 ktory jest niby rozmiarem 21 a tamten ze niby 3 ale pisalo ze chyba 18, no nie wiem jak to z tymi rozmiarami, wprawdzie kupilam jej sliczne dwie pray butkow i wczoraj na placu zabaw juz wyprobowalysmy, dreptala superowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a wczoraj wiecie co jej sie pojawilo na dzieselku, taka mala kuleczka, na gornej jedynce, to znaczy tam gdzie ona ma wyjsc, pojawil sie taki babelek ale taki zwisajacy, maly, nie dala sobie go obejrzec, ale bylo widac a potem szlysmy na spacer i cyba go sobie jakos przycisla gryzakiem bo jej krewka poleciala, :ico_olaboga: na zebach dolnych krew, troche na wardze i na buzi, duzo tego nie bylo i jestem pewna ze to z tego ale wygladala jak wampir, po chwili przeszlo i hcyba on nawet sie troche zmniejszyl, wiec nie wiem, moze to jakies male zakazenie, nierze lapki do buzi a tam jest wrazliwe bo ten zab idzie, sama nie wiem, w kazdym razie jedynka juz sie szykuje do wyjscia. :ico_oczko:

postanowilam Amelce w coagu dnia nie dawac mleka, dawalam mleko rano, w poludnie i na wieczor, wiec ja ograniczam do dwoch flaszek, rano i wieczorem, w ciagu dnia je kaszke na mleku modyfikowanym a staram sie dawac wiecej owockow albo jogurcik no i zaczne jej dawac piciu w ciagu dnia bo ona malo pije, poki co dwa dni jest ok :ico_oczko:

u nas tez sa takie grupy dla dzieci, i sa biblioteki z zabawkami, ja tam chodzilam na spotkania z mala na grupe masazu dzieci, fajnie bylo, Amelka miala wtedy nie cale 3 miesiace a byla najwieksza ze wszystkich, fajnie bylo, wprawdzie nie masowalam jej czesto w domu bo nie bylo potrzeby ani czasu ale bylo dosc milo, ja nie mam czasu teraz tam chodzic bo to zawsze z rana, a wczoraj bylam w zwyklej bibliotece i oni tam tez organizuja takie poranki dla dzieci, pani czyta ksiazki i wogole ponoc fajnie ale rano to ja pracuje, i oczywiscie bezplatne to jest, szkoda ze w poslce nikt nie pomysli o czyms takim....

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

12 lip 2008, 13:48

Cześć Dziewczyny!!!!

Moja Nelca dołączyła do chorowitków i od wczoraj jest okrutnie zaglucona i tradycyjnie jak przy kazdej infekcji ma biegunke :ico_placzek: :ico_olaboga: Czyli nieciekawie ale już doświadczona po tylu staczkach wiem co robić i do lekarza narazie się nie wybieramy!!!

Karolina Nel też już jakiś czas daje buzi i czasem to tak mnie obślini że masakra ale faktycznie jest to przeurocze i słodkie!!!

Kasia3 mam nadzieje że Zosii przejdzie szybciutko!!!Wiem co przeżywasz... :ico_olaboga:

Aga Julka to bardzo mądra dziewczynka a Adrainek już niebawem będzie w Twoich ramionach :ico_oczko:

Agasco świetne chłopaczki :ico_brawa_01:

Kasia1983 śliczny bębenek już masz i jak ma się tak wspaniała rodzinkę to problem kasy idzie na dalszy plan a na pewno sytuacja się unormuje!!!

Pruedence to miłego wypoczynku a spotakmy się nie raz bo od września już będę na stałe a w sierpniu powinnam mieć egz na uj więc też może jakoś po 10tym.

Anita dobrze że z Kacperkiem już dobrze :ico_brawa_01: i sama wiem że sraczka to prawdziwa masakra!!!

Ja wczoraj byłam na spotakaniu z moimi Czarownicami i popiłam sobie piwko i się świetnie bawiłam i mój ą nie powiedział mi że Nel ma katar i chyba dobrze bo bym się nie wyluzowała.Zaraz idę na basen czynnie odpocząć :ico_brawa_01:
Nela dziś nad wyraz szcześliwa więc chyba choroba jej służy :-D !Nie ma to jak poczucie humoru!!!!
Będe później!!!
pappa
aha Janiołku wkleję niebawqem nower zdjęcie Nel!Jesteś na naszej klasie???M<nie znajdziesz pod Marta wojtas-adamu!

papa

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

12 lip 2008, 14:30

martuunia1, już Ci wysłałam zaproszenie :-)

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

12 lip 2008, 17:16

a ja już je przyjełam!Dzięki!!!! :-D

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

12 lip 2008, 21:32

ja tylko na chwilke pochwalic sie iz przebila nam druga jedyneczka na gorze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

bylismy dzis wszyscy na placu zabaw, Amelka z tata zaliczyla zjezdzalnie i karuzele, no i hustawke oczywiscie ale to po raz kolejny, ale bylo radosci co nie miara, lece bo mala powinna juz spac a slysze jak gada, milej nocki :ico_oczko:

sprobuje wkleic jakies foty :-D

[ Dodano: 2008-07-12, 21:36 ]
dzisiejsze minki, widac gorna jedynke :-)
Obrazek
a tak mala oglada telewizje
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-12, 21:39 ]
Obrazek
takie kupilam jej butki i jestem dosc zadowolona

[ Dodano: 2008-07-12, 21:43 ]
i dwie fotki z placu zabaw, na zjezdzalni i na karuzeli (taka dosc zwyczajna ale bylo fajnie)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

13 lip 2008, 14:41

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Amelki za kolejnego ząbka!!!!

A My dziś umieramy bo upał jak cholera.Nel czuje się już lepioej, nie ma biegunki i malutki katarek.Teraz spi i tyle spokoju :-D aż miło :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość