Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

09 sty 2008, 09:22

dorek pisze:Czy ktoś mnie pamięta?
my pewnie ze tak ale ty nas cos zaniedbujesz na tym tt :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
sikorka słodko maly sikorek z wielka flacha wyglada :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja ostatnio nie mam czasu na nic bo moj krzysiek jest w szpitalu mam nadzieje ze jutro juz wyjdzie(mial straszne bolesci brzucha i dostal krwotoku)badania wychodza mu dobrze no ale trzymaja go zeby szpital kase dostal bo to chyba po 4 dniach dostaje .
mati zdrowy ,szaleje i pomaga mi teraz bardzo zebym przypadkiem nic ciezkiego nie podniosla i takie tam az mi sie chce smiac czasam z tegoi jaki on pomocny :ico_haha_02: ja czuje sie dobrz,dzidzia kopie ile moze mam tylko nadzieje ze dosiedzi do konca w brzusiu bo mam jakies dziwne przeczucia ze wyskoczy wczesniej(ale to chyba juz ten miesiac co sie zaczynaja dziwne mysli :ico_oczko: )buziaczki

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

14 sty 2008, 23:03

edit53, jak tam mężulkowy brzuch???

[ Dodano: 2008-01-14, 22:04 ]
Mojego Sikora dziś pies ugryzł, nie groźnie, ale zamieszania trochę :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

16 sty 2008, 10:25

brzuchol juz dobrze mam juz chlopa w domu ale jeszcze go pare badan czeka.Mati złapał angine ropna i siedzi w domu wiec jak nie urok to ....mnie tez cos gardlo pobolewa :ico_zly:
Sikorka, a jak tam twoj sikor?????

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

16 sty 2008, 12:30

Sikor się nie wścieknie :ico_oczko: pies szczepiony :-D

Kurcze edit53, angina, uważaj na siebie. ja gardło płukałam amolem, nacierałam się i inhalowałam

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

29 sty 2008, 12:36

heja a co tu za pustki???jak tam ferie u was??u nas dopiero sie zaczeły :-D mati juz wyzdrowiał i oczywiscie mamuska padla ofiara chorubska po nim i caly tamten tydzien z oskrzelami przelazalam no ale juz jest oki ,tylko troche mi z nosa cieknie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

31 sty 2008, 23:27

U nas do feri jeszcze tydzień. Kacper wyjeżdża na tydzień z ciocią i kuzynem do Zakopanego.
Ale najważniejsze, jestem po wywiadówce i jestem dumna. Kacper jako jedyny z klasy ma z niemieckiego na półrocze - wspaniale i z angielskiego też tyle, że jako jeden z trzech osób. I ze wszystkiego jest super. Jedyne co mogę mu zarzucić to gapiostwo i zapominalstwo, o wywiadówce też dowiedziałam się na półgodziny przed jej rozpoczęciem :-D Myślałam, że nam babcia ducha wyzionie jak jechała do nas rowerem, żeby zaopiekować się Karolem :-D

[ Dodano: 2008-02-20, 22:22 ]
Co się z Wami dzieje, gdzie jesteście, dlaczego żadna tu nie zagląda???????

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

13 mar 2008, 09:03

heja :-D ja jeszcze jestem w jednopaku ale mam nadzieje ze juz nie dugo :-D
co z wami????????????jak dzieciaczki??

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

15 mar 2008, 12:28

No w końcu ktoś tu zajrzał, coś ostatnio mało tu wpadacie faktycznie, ja ciąglę zaglądam i nic.

Emka, ja już wiem napewno, że ze mnie domatorka.

edit53, no faktycznie ten czas leci, kurcze ale fajnie teraz Ty się będziesz chwalić maluszkiem, bo mój to już staruch :ico_oczko: na czterech zasuwa i już pierwszy samodzielny chwiejny krok zrobił, 7 zębów ma i rozrabiaka z niego!!! Kacper jak to Kacper gapa jak był tak jest, a to tego zapomni, a to tamtego, ale z nauką nie ma problemu i ostatnio zajął w gminie trzecie miejsce w konkursie plastycznym, dumna byłam, z siebie trochę też, bo koncepcja pracy była moja :-D I w przedstawieniu teatralnym brał udział, grał starca, szyłam mu brodę cały wieczór, zaraz wrzucę jakieś fotki :-D

[ Dodano: 2008-03-15, 11:35 ]
To Kacper przed przedstawieniem
Obrazek

A to mój urwis mały
Obrazek
Obrazek

I Kacper - model
Obrazek

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

17 mar 2008, 19:24

Sikorka, super fotki a jakie karolek juz duzy a dopiero go rodzilas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Emka, wiesz co to chyba ta duga beznadziejna pogoda tak wplywa na chlopakow ,takie male depresje ich łapia jezeli chodzi o nauke u mnie to samo ciezko matiego dogonic albo odrobi szybko i juz wiecej go nie obchodzi bo przeciez nauczyc sie nie trzeba.no a ja jeszcze troche sie pomecze w dwupaku mam nadzieje ze za duzo nie przenosze i przedt terminem tez sie nie rozkluje :-D podobno mam miec chłopaczka :-D :-D

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

17 mar 2008, 22:50

edit53, ja marzyłam o dziewczynce, ale teraz cieszę się bardzo że to chłopczyk, różnica wieku jest duża, to chociaż różnicy płci nie ma i może kiedyś wspólny język znajdą i zabawki te same teraz. Karolek już woła bum,bum,bum na samochody, których pełno na półce :-D

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość