Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

25 mar 2007, 11:06

Czesc mamusie :ico_haha_02: Zajrzalam do Was na chwilke, bo zaraz na spacerek uciekamy, pogoda rewelacja. U nas nocki juz lepsze, maly budzi sie tylko na jedzonko :ico_oczko: A poza tym jest zabek :ico_brawa_01: Troszke dziwacznie, ale gorna jedynka :-D Ale sie ciesze :-) Co do kapieli to nasz maly tez w wanience sie juz nie miesci, mysle aby spawic mu taka wieksza. Bardzo lubi sie pluskac, tak kwiczy, ze szok. My wieczorem wybieramy sie do kina. Babcia zajmie sie malym. A ja przynajmniej troszke odstresuje :-D Bomba!
Maju trzymam kciuki, napewno dostaniesz@. A nawet jakby nie to tylko sie cieszyc ze potrojne szczescie w domu :ico_oczko:
Abens_carens daj znac jaki wynik testu.
Kasiula sliczne zdjecie masz w Avarcie. Olcia jest taka sliczniutka jak Ty :ico_haha_02:
Milego dnia :ico_buziaczki_big:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

25 mar 2007, 15:24

witam!
straszmie dawno mnie nie bylo widze ze nowe twarze do nas dolaczyly witam serdecznie :-D
ja teraz mam kilkatyg wolnego i do tego beda mi placic za to wiec zyc nie umierac :ico_brawa_01: wlasnie wrocilismy od tesciowej niezle bylo :)
jeszcze jutro na lotnisko ale juz na swoje i wolne gdzies do 15 kwietnia a moze i dluzej jak sie nie zbiara do tego czasu huuuurrrra!
maju trzymam kciuki zeby jednak wszystko wg planu szlo wiec mam nadieje ze@ szybko przyjdzie:)
milej niedzieli kochane

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

25 mar 2007, 16:41

dzieki dziewczyny za kciuki, wolę aby @ sie jednak pojawił. Narazie nie ma warunkó na trójkę dzieci, poza tym jestem już po 2 cesarkach i trzecia ciąża tak szybko byłaby dla mnie i dziecka bardzo niebezpieczna :ico_olaboga: . Mój mały coś gorączkuję, to chyba ząbki, uciekam może pogadamy wieczorkiem. pa

[ Dodano: 2007-03-25 ]
julie super że masz wolne, nadrobisz straty na\forum :-D no i jak zwykle super fotki :ico_brawa_01: .

absens_carens
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:10

25 mar 2007, 20:48

Cześć dziewczyny :-)

Dzisiejszy test dał wynik negatywny i mam nadzieję, że to się już nie zmieni :ico_haha_02:.
Poczekam jeszcze tydzień i jeśli @ nie zawita wybiorę się do lekarza, bo zadziwia mnie fakt, że wcale nie czuję się jak przed @.

Olka dała nam dzisiaj popalić na całego. Być może z mojej winy, bo pierwszy raz wczoraj na noc dałam jej kleik ryżowy i dzisiaj miała spore problemy z kupką :(.
Czy wasze maluchy reagowały w podobny sposób na kleik?

Pozdrawiam
Aga

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

25 mar 2007, 21:35

Aga a karmisz piersią?, ja karmię i może brak miesiączki to własnie przez to :ico_noniewiem: . No i super że wynik cie zadowolił, ja czuje sie jak przed miesiączka tylko niepokoi mnie ta drażliwość na zapachy :ico_puknij: :ico_puknij: .
co do kleiku to ja ostatnio małemu dałam kaszke mleczno-ryżowa z brzoskwiniami i też miałam wrażenie że bolał go brzuszek, bo był marudny i strasznie purkał no i kupka była inna niz zawsze.

Dzisiaj wstałam przed szóstą więc już ledwo patrzę na oczy, zmykam spać, dobranoc :-)

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

25 mar 2007, 22:20

Julie mam nadzieje, ze jak bedziesz miala wolne to bedziesz czesciej do nas zagladac.
Abens_carens ciesze sie ze wynik dal Ci powod do radosci. A co do kleiku to malemu zageszczam. Na poczatku kupka byla inna, ale teraz juz jest ok. Wiec chyba nie ma zadnego problemu.
Maju bedzie dobrze!!!
Uciekam spac. Przez ta zmiane czasu cos wyglupiona jestem. Dobranoc babeczki :)

_KaSiK_23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 23 mar 2007, 16:29

26 mar 2007, 07:07

Dziekuje za miłe przyjecie.Bardzo fajnie że mały ma rówieśnika z tego samego dnia.
Wiecie mój Piter tez sie nie przewraca jeszcze z plecków na brzuch ale jak jest na brzuchu to wyladuje czasem na pleckach.Tez sobie myśle że to ze wzgledu na to ze duzo wazy.Ma już ponad 8 kg.
Co do naszej służby zdrowia tez mam podobne zdanie do waszego.Mam paru lekarzy w rodzine ale wiem ze jak nie zapłacisz to nie bedziesz nic wiedziec.Na szczescie jeszcze nie musiałam iść gdzies prywatnie bo z małym jest wszystko wporzadku.Odpukać.
W weekend nie miałam jak zajrzeć bo mąż miał gości z pracy ( na pepkowym bo go tyle już meczyli i musiałam zrobić

:ico_zdrowko: ), wiec nawet czasu nie miałam.U nas tez chyba na dniach pojawia się zabki bo młody strasznie marudzi i szuka całymi raczkami zabków w buzi.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

26 mar 2007, 07:45

witam!
moj maly bardzo dobrze reagowal na kleik i do tej pory tez jest calkiem ok. tylko banany nam nie sluza... straszbnie zielona kupa po nich wiec mu nic z bananami nie daje.
j wam powiem ze nathanowi strasznie duzo dal ten bauncer co to wczesniej wam pislaam strasznie wzmocnil mu plecki kreci sie juz i z pleckow na brzuszek i na odwrot ale to wlasnie od czasu jak skacze na nim... a wczoraj bawilismy sie wa kuku kurcze nie slyszalam jeszcze takiego rechotu mojego dziecka hihihiii cudne!

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

26 mar 2007, 07:47

Witam w ten piekny słoneczny poranek!!! U nas nocka bardzo dobrze chociaz sie bałam po tej zmianie czasu. Położyłam Filipa spac o normalnej porze czyli o 20 . Mimo wszystko zasnał i spał ładnie do 5, zjadł i jeszcze pospał z godzinke. Jesli chodzi o kapiel to ja Filipa kapie na specjalnej gabce w wanience i on juz dosiega nogami brzegów wanienki i sie w niej odpycha nie wspominajac juz o chlapaniu. Dziewczyny wiecie od jakiego wieku dziecka mozna mu moczyc uszy? absens ciesze sie razem z Toba i czekam na wiadomosci od maji.
Wczoraj Filip pierwszy raz jadł deserek marchewke z jabłkiem-mówie wam jak sie krzywił :ico_smiechbig: Wiecej było wszedzie dookoła niz w jego buzi ale wygladał slodko :-)

[ Dodano: 2007-03-26 ]
Julie twój Natanek szybciuko sie rozwija. Naprawde swietny z niego chłopaczeka silacz ze Ho ho!!! U nas podobnie z bananami, dwałam mu kaszke i jakos cos mi nie pasowało, poczekam jeszcze troche i zobacze pózniej. Kleik ryzowy u nas super sie przyjał jako dodatek do zageszczenia mleka bo samego nie dawałam.

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

26 mar 2007, 07:59

JA tez witam wszystkich w piekny poniedzialek.Noc jakos przeleciala tylko jedno wstawanie :ico_brawa_01: Dzisiaj idziemy na szczepienie wiec pewnie wieczorkiem Wiki bedzie marudna wiec nici z klikania :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość