Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

16 kwie 2008, 07:35

o rany co ja czytam :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
beatris75, jaka wielka szkoda :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ze nasz opuszczasz strasznie sie smutno zrobiło :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: bedzie nam strasznie Ciebie brakowac i Amelci prosze Cie jak dasz rade to choc od czasu do czasu napisz kilka zdan jak sie czujecie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: jakby to nawet miało byc raz w miesiacu

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

16 kwie 2008, 09:32

Cześć Wam...
CO JEST GRANE?? BEATKA, CO TO ZA ROZSTANIE Z FORUM??? Jakie prześladowania? Tak nie może być :ico_placzek: Wracaj do nas i już :ico_placzek:

U nas nocka super, ja jem własnie śniadanko i czestuję :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: jeśli ktokolwiek zajrzy :ico_noniewiem:

Zuzi wyszła druga górna czwórka, nawet nie zauważyłam a tu już pół zęba. To już razem 8 sztuk :-) A wczoraj wgramoliła mi się na schody, złapałam ją jak była na czwartym schodku :ico_olaboga: do tej pory ją nie interesowały a teraz leci do ich jak szalona, wcale się nie boi.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

16 kwie 2008, 10:01

sensibel, ja chetnie wypije twoja kawke :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: WIELKIE BRAWA dla Zuzi za kolejnego zabka :-D
sensibel pisze: A wczoraj wgramoliła mi się na schody, złapałam ją jak była na czwartym schodku do tej pory ją nie interesowały a teraz leci do ich jak szalona, wcale się nie boi.

teraz bedziesz musiała na nia uwazać zeby sobie krzywdy nie zrobiła najlepiej to jakąś barierke zrobic zeby sama nie mogła wejsc na nie
my zaraz bedziemy jadły sniadańko Jula teraz czyta zawziecie katalog a Avonu :-D :-D :-D hihi a ile ma radosci przy tym :-)

[ Dodano: 2008-04-16, 10:15 ]
no dobra my zmykamy jeść kaszke :ico_obiadek: :ico_obiadek: :ico_obiadek:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

16 kwie 2008, 10:20

To smacznego :ico_kawa: :-D

Właśnie się rozglądam za barierkami, na dole zastawiłam na razie kojcem ale martwię się, zeby mi nie wyleciała jak będziemy na górze, tam koniecznie jakaś barierka musi być .

Zuzka też lubi gazety, najpierw ogląda, pokazuje kto ma gdzie oko i nos, a potem rwie w strzępy :-)
Właśnie zasnęła, więc chyba ruszę zrobić jakąś zupe, bo nie mam dziś natchnienia na większe gotowania.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

16 kwie 2008, 10:56

moja jeszcze grandzi :-D i tak jak Zuzia na koniec tez targa gazety jak oszalała :ico_haha_01: a ile ma przy tym radosci :-D :-D az fajnie popatrzec jak sie tak dziecko cieszy
i koniecznie zamontujcie barierki

[ Dodano: 2008-04-16, 12:12 ]
Julcia zasneła o 12 domek ogarniety wiec ja mam czas dla siebie
kurcze troche sie zdenerwowałam bo juz miałam prawie suche prańko i tak sobie mysle Jula zasnie to sobie sciagne a tu masz popadało z 5 min i pranie od nowa do suszenia :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ale ta pogoda jest przed chwila padało a teraz zaczyna wygladac słoneczko

[ Dodano: 2008-04-16, 15:29 ]
Julcia jeszcze spi
a ja wam wkleje zdjecie z tata :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

16 kwie 2008, 15:34

Super zdjątko :ico_brawa_01:

Byłyśmy dwiee godzinki na dworzu, Zuzia nie chciała zjesć obiadu tylko od razu poszła spać :-) jakiś senny dziś dzień, słońce trochę poświeciło ale robi się szarawo, pewnie będzie padać.
A ja jakaś taka zmulona, sterta garów po gotowaniu i obiedzie a mi sie ruszyć nie chce :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

16 kwie 2008, 15:35

o wilku mow ałasnie sie moja ksiezniczka obudziła ale spała 3,5 godz :ico_szoking:
pewnie przez ta pogode noi ten katarek ja meczy to jest osłabiona
no to teraz lece szykować zupke
mam nadzieje ze ktos tu zagladnie bo takie pustki zaczeły tu panowac ze az :ico_placzek: sie chce

[ Dodano: 2008-04-16, 15:37 ]
sensibel, o widze ze nie jestem sama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pewnie przez ten dzien nic Ci sie nie chce ja tez mam lenia a tu trzeba mężusiowi obiadek szykowac nie ma zmiłuj jak wróci z pracy bedzie głodny wiec jedzonko musi byc

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

16 kwie 2008, 15:38

Zagladam zagladam. Musimy sobie chyba wiecej marcóweczek z internetu wynaleźć i zaprosić, bo nam tu wątek zamkną :ico_placzek:

Lecę do tych garów...bleee...

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

16 kwie 2008, 16:38

mam nadzieje ze nie bedzie tak zle i dziewczyny zaczna cos pisać :ico_noniewiem:
noo a ja juz obiadek przyszykowałam tylko stawiac ziemniaczki :-D
Julcia bawi sie balonikiem :-D hihi ciekawe czy balonik przetrzyma te jej igraszki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

16 kwie 2008, 17:35

Zuzia też juz wstała, znów nie chciała obiadu, a jak zobaczyła torebkę z parówkami to już wogóle, zjadła wiec parówkę i chasa :-)
Zaczyna coś psocić w kuchni więc lecę.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość