beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

25 mar 2007, 21:46

czekamy czekamy. :ico_brawa_01:
:ico_spanko: dobranoc ciezarowki :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

26 mar 2007, 01:58

Ruda, a jak po ksztalcie brzucha sie zorientowac czy to chlopiec czy dziewczynka? Bo mnie z jakiegos powodu ludzi mowia, ze bedzie dziewczynka, ale nie wiem skad taki wniosek...

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

26 mar 2007, 08:42

witam moje sierpnióweczki
Mamy piękną wiosnę - wczoraj mąż zabral mnie ze znajomymi na grilla :ico_oczko: ależ miałam z dzidzią wyżerkę mmm do tego lampka czerwonego wina i swieże powsietrze nad wodą. Co prawda troche chłodno na takie imprezy ale było cudownie dzieki temu humorek dopisuje.
Co do tego leżaczka do wanienki to ja jestem przeciwniczka wolę taką normalną gąbkę ale każda z nas musi indywidualnie zdecydować co dla maleństwa będzie najlepsze.
Brzuszkiem się pochwalę ale za pare dni - komp w domku jest popsuty

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

26 mar 2007, 09:49

Super brzuszki dziewczyny!! Ja się chwaliłam jakis czas temu (coprawda brzucholkiem ukrytym pod koszulką)
W sobote spotkałam koleżanke i zamurowało mnie, jak powiedziała, że jest w 6 miesiacu. Nic po niej nie widać!! Zupełnie. Aż iężko uwierzyć, że moja dzidzia jest o miesiąc młodsza, bo ja mam niezły baniaczek.
A co do zakupów, to narazie niczego nie nabywamy. Delektuje się tylko ogladaniem z pasją łużeczek wanienek i innych rzeczy. (w kwestji wkładu, to chyba kupimu taki gąbkowy materacyk z wycięciem na dzidzię, znajomi mają taki i bardzo sobie chwalą). Ale puki co nie byłob gdzie gromadzić nowego dobytku, musze poczekać, aż podłogi położymy.

[ Dodano: 2007-03-26 ]
Przeczytałam wczoraj, że ponad połowa przyszłych tatusiów tez odczuwa conajmniej jeden z objawów ciąży. Coś w tym jest... mój Sebek wyraźnie przytył :)

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

26 mar 2007, 12:49

Dopiero dzisiaj się zarejestrowałam, tak więc witam serdecznie wszystkich. Mam nadzieję, że dobrze trafiłam, poniewaz mój termin również przypada na sierpień.
Ja także jestem na etapie zakupów, to znaczy kiedy wydaje mi się, że to córcia, kupuję rzeczy dla dziewczynki (body w kwiatuszki), a ostatniow miałam wrażenie, że to synek i kupiłam komplecik w samochodziki. Obecnie jesteśmy na etapie wózków, szukamy i nie mam pojęcia czy brać trzyfunkcyjny, czy osobno gondolkę i spacerówkę. O wanience jeszcze nie pomyślałam. Jeśli możecie coś doradzić, to będę bardzo wdzięczna :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-03-26 ]
Najgorsze, że spotykam się z opiniami, że jeszcze zbyt wczesnie na jakiekolwiek zakupy.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

26 mar 2007, 13:17

Czesc Dziewuszki :-)
Dowiedzialam sie dzis ze zostalam dopuszczona do obrony :-) !!!
Dzidzia nasza szaleje w brzuszku, juz drugi dzien czuje kiedy spi a kiedy jest aktywna.Wspaniale uczucie.A wczoraj wieczorem mezus dostal pierwszego kopniaka od dzidzi.Myslalam ze sie rozplacze ze szczescia!!Huuuura!!!!
Co do wkładów do wanienek z gąpki sluszalam ze nie sa polecane przez lekarzy poniewaz jest to super srodowisko do namnazania bakterii i grzybkow. Ale mysle ze zalezy tez od uzytkowania i dbania o czystosc takiego wkladu(wyparzanie, pranie, zmiana co jakis czas na nowy). Jesli chodzi o plastikowy to obawiam sie ze bedzie za twardy ale zawsze moge tetrówke polozyc na niego. Zobacze i zastanowie sie. Zalezy mi na wkladzie bo niestety moj mezus bedzie przez miesiac na kontrakcie w stanach :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: i bede czasami musiala liczyc na siebie jesli rodzinka bedzie zajeta.Ale jakos musimy dac rade!W koncu to wszytsko dla dobra naszej rodzinki , wkrotce trzyosobowej!!!
Witaj Yvone!!!Gratuluje Dzidziusia!
Trzymajcie sie cirplutko:) :-) !!!!

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

26 mar 2007, 13:53

Yvone witaj serdecznie w gronie :ico_ciezarowka: z terminem na sierpień
My z zakupami wstrzymujemy sie jeszcze bo nie ma gdzie tego składować ale jeszcze z miesiac i napewno ruszymy do sklepów

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

26 mar 2007, 14:13

Czyli nie ma co się martwić, chociaż mam obawy co do czasu poświęconego na zakupy. Najgorzej będzie połączyć pracę i własnie zakupy. Ale dla chcącego nic trudnego :-D Przeciez chyba większość z nas ma takie problemy. Na poświętach zaplanowałam sobie pierwsze prawdziwe zakupy ciuszków, rożków i kocyków. Wózek myślę, że później, a na końcu wanienka i łóżeczko. Czy już uczęszczacie do jakiś szkół rodzenia? Słyszałam, że należy się wcześniej zapisywać, bo te najlepsze są naprawdę oblegane :ico_ciezarowka:
Gratulacje kontraktu, choć będzie z pewnością ciężko samemu na miejscu, chyba że jedziesz razem z mężem lub masz blisko rodzinę. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

26 mar 2007, 15:44

Yvone, witamy serdecznie wsrod Sierpnioweczek!!! :ico_brawa_01:

Martunia, gratuluje dopuszczenia do obrony (chociaz to bylo do przewidzenia :ico_oczko: ) Nie martw sie, na pewno rodzinka Cie nie zostawi, a miesiac szybko zleci. Poradzisz sobie z Maluszkiem.

Ja czytalam na TT ze gabka do wanienki to kiepski pomysl wlasnie ze wzgledu na bakterie, dlatego wybralam wanienke z Fisher Prica. Miala ja moja kolezanka i byla zachwycona, wiec mysle ze warto wydac te 30$... :ico_olaboga:

Co do pozostalych zakupow, to moj R ostatnio wspomnial , ze musimy zaczac gromadzic ubranka i pozostala wyprawke. Wiec, Yvone, nie martw sie, nie jest za wczesnie. Aha, zrob sobie suwaczek :-D

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

26 mar 2007, 16:37

ja też pracuje i nie widze problemu pogodzenia tego z zakupami :ico_brawa_01: tym bardziej ze jest tu allegro wiec też można poszaleć.
Wisienka ta wanienka fishera jest rewelacyjna ale jak dla mnie to cena jest zbyt wysoka

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość