Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: suplementy diety

14 cze 2017, 09:11

Tak.Te na bazie babki sa najlepsze. No i w sumie najdroższe ( sama jednak wolę dopłacić trochę więcej ale mieć coś porządnego niż tanie coś co nie będzie działało).
Zamawiałam przez internet. W aptekach stacjonarnie widziałam w tych większych . Chociaż i tak kupilam przez internet bo w sieci jest taniej.

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: suplementy diety

16 cze 2017, 18:10

Jeżeli chodzi o suplementy to wydaje mi się, ze są raczej zbędne, ważne żeby dieta była zbilansowana, ważna jest również aktywność fizyczna.
Wiesz, nie zawsze to jest możliwe, czasem z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie dostarczyć organizmowi tego czego potrzebuje a są też naturalne suplementy przecież. Najważniejsze to moim zdaniem zdrowo jeść i ćwiczyć, jak to nie przynosi efektu to może być to problem z gromadzeniem się nadmiaru wody w organizmie. Można sobie pomóc pijąc pokrzywę a jak nie dasz rady tego wypić to therm line hydrofast się świetnie sprawdza

kamcia10
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 12 cze 2017, 10:25

Re: suplementy diety

20 cze 2017, 10:22

Ja uważam, że suplementy to bardzo fajna rzecz. Trzeba każdym sposobem wzmacniać swój organizm. Później nie będzie nas dopadało często przeziębienie czy jakieś inne osłabienie. Mnie przez nie zbyt odpowiednią dietę złapałam opryszczkę. A wiecie, że nikt nie lubi chodzić z czymś takim na ustach. Kilka razy szukałam odpowiednich leków, aż w końcu endvir okazał się zdecydowanie najlepszym

Awatar użytkownika
Ponstor
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 26 sty 2016, 19:24

Re: suplementy diety

23 lip 2017, 16:25

Bardzo istotny w naszym organizmie jest magnez, tracimy go bardzo dużo. Polecam http://sklep.natural.pl/witaminy-i-mineraly/28-magnezium-b6-720-tabletek.html brać codziennie

Miliyy23
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 31 lip 2017, 15:14

Re: suplementy diety

11 sie 2017, 22:47

O jakie konkretie suplementy ci chodzi? Ja w sezonie jesien-zima biore witaminę D3, w odchudzające się nie bawię, wolę poćwiczyć. Czasem jeszcze coś na włosy wskakuje :) Dosyć często biorę tabletki ziołowe nervomix, w wersji na sen albo uspokająjcej bo mam duzo stresów a nienawidzę być w złym humorze

Tatiana11
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 14 cze 2014, 17:50

Re: suplementy diety

14 sie 2017, 16:40

http://www.szukamdietetyka.pl/artykuly/ ... ybrac.html ciekawy artykuł na temat suplementów diety

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: suplementy diety

18 sie 2017, 18:19

Ja ogólnie jestem zwolenniczka jedynie naturalnych suplementów jak te tutaj - http://ekoaleja.eu/520-suplementy-manuka
. Nie ma co się faszerować chemia. Cud tabletek na odchudzanie nie ma. Ale naturalnymi suplementami można podkręcić metabolizm ;)

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: suplementy diety

28 sie 2017, 13:48

Suplementy diety mogą być bardzo pomocne w niektórych przypadkach i uzupełnić nasze zapotrzebowanie na poszczególne witaminy.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: suplementy diety

04 paź 2017, 11:47

Zgadzam się, aczkolwiek jeżeli chodzi o suplementy diety to wiele niezbędnych witamin i minerałów możemy dostarczyć swojemu organizmowi po przez spożywanie naturalnych składników i dietę, zamiast sięgać od razu po tabletki.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: suplementy diety

10 lis 2017, 11:13

Ja tak zostałam przy colonie slim. Dodaję rano do owsianki i mam z głowy problemy z jelitami i podjadaniem. :)

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość