NatalkaNatalka85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 03 cze 2019, 07:23

Re: Prezent dla mamy.

17 cze 2019, 11:26

Ja też kupuję torebki z e- sklepu MANZANA i ostatnio kupowałam tej strony torebkę dla siostry i babci na imieninki i były bardzo zadowolone.

Anastazja2115
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2019, 15:47

Re: Prezent dla mamy.

19 paź 2019, 15:51

Bardzo dobrym pomysłem jest voucher na masaż tajski. Satomi Thai Massages and SPA - Masaż Tajski Kraków oferuję vouchery na wszystkie usługi dostępne w ich salonie. Mamie napewno się spodoba taki prezent ;)

Awatar użytkownika
SanSani
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 14 lip 2019, 16:54

Re: Prezent dla mamy.

22 paź 2019, 08:18

Dla przyszłej mamy to może po dobrze by było ja zabrać na jakiś masaż albo dzień w SPA? :)

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Prezent dla mamy.

22 paź 2019, 11:49

Moja mama uwielbia dostawać biżuterię na prezent, zwłaszcza wszelkiego rodzaju naszyjniki ozdobione agatami lub tanzanitami. Kolekcja La Donna w Apart to coś dla niej :)

Awatar użytkownika
modnaona
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 07 maja 2018, 09:10

Re: Prezent dla mamy.

23 paź 2019, 15:17

Wszytsko zależy do tego co lubi mama czy teściowa. Moje mamy:) nie wybrałyby się do SPA czy na masaż, żeby ktoś obcy je dotykał, z drugiej strony obie swoje mamy wysyłają do sanatorium na masaże:) wieć nie wiem... może wpadły w dziure wiekową. Za to żadna z nich nie odmówi jakiś super dodatków, biżuterii czy dodatków- torebki, markowe apaszki, okulary paski. Kiedy planuje powazniejszy zakup, wole go wcześniej jednak skonsultować pokazuje im to co mi się podoba i co chciałabym im sprezentować i już.

Doroti
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 paź 2019, 19:09

Re: Prezent dla mamy.

28 paź 2019, 15:17

Tak samo jak moja mama i teściowa, najlepsze prezenty dla nich to uzupełnianie garderoby :) Nie wiem czy to przychodzi z racji wieku ale najbardziej lubują się w sweterkach, ewentualnie jakieś bluzki i co bym nie kupiła z tej kategorii zawsze jest dobre. W temat torebek staram sie nie wchodzić bo tutaj już są nieco wybredne.

fitotka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 paź 2019, 19:13

Re: Prezent dla mamy.

31 paź 2019, 20:33

O, a jeśli chodzi o sweterki i bluzki to całkiem ciekwy wybór eleganckiej odzieży dla kobiet ma boutique 5ave. Szczerze polecam bo myślę że każdy znajdzie tam coś dla siebie

EdytkaN7
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 29 lis 2019, 10:48

Re: Prezent dla mamy.

06 gru 2019, 11:53

Znam dobrze sklep Manzana i regularnie kupuję tam torebki dla siebie i mojej mamy. Ostatnio kupiłam bardzo fajną nowoczesną torebkę a dla mamy wybrałam bardzo ładną listonoszkę do pracy. Sklep oferuję również męskie torebki - jest w czym wybierać.

Pogodna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 mar 2020, 02:38

Re: Prezent dla mamy.

18 mar 2020, 07:39

Nigdy nie jest łatwo wybrać prezent dla mamy, jak się kupuje prezenty przez kilkanaście lat z rzędu. Ja się staram zawsze kupować jej coś przydatnego jak smartwatch, ozoner, termomix, czy taki zestaw noży kuchennych Zwilling w bloku samoostrzącym - To mój ostatni zakup i wydaje mi się, że trafiony w 10 ;)

kakoko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2020, 22:46

Re: Prezent dla mamy.

06 kwie 2020, 22:49

Uwielbiam wręczać prezenty dla mojej mamy, to jedno z najlepszych rzeczy na świecie! Zazwyczaj kupuję jej rzeczy, które potrzebuje, a wiem, że sama nigdy sobie tego nie kupi :-) wtedy również dobrym pomysłem jest wręczenie prezentu w postaci personalizowanej i wybieram te tutaj: swistakpakuje.pl w szczególności sprawdzi się prezent z pięknym kwiatowym wzorem :ico_haha_01:

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość