Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

23 wrz 2010, 09:51

Hej bylismy u tego lekarza ale nie dała nam zastrzykow tylko nowy antybiotyk, smaczniejszy ktory podaje sie tylko raz dziennie. Na szczescie Filip go wypija w pomieszaniu z soczkiem.
A ja nie wzielam tej opieki bo jak nie musze codziennie dojezdzac na zatrzyk to zrezygnowałam, dzis do pracy na południe ide ale jutrzejszy dzien musze odpracowac.

Co do ciazy to mnie sie bardzo dłuzyła a teraz jak juz jest mały na swiecie to czas szybko leci, ja tez urodziam w 41 tygodniu tydzien po terminie miałam wywoływany porod, nie wiem jak bedzie teraz moze znowu to samo :-) chociaz wolała bym nie zeby tak samo mnie wzieło :-)

Zdrowia dla Marcelka :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 wrz 2010, 10:01

ja tez urodziam w 41 tygodniu tydzien po terminie miałam wywoływany porod,
też twój maluszek nie chciał wyjść :ico_oczko:
mam nadzieję,że teraz szybciej nas weźmie :ico_oczko:
Hej bylismy u tego lekarza ale nie dała nam zastrzykow tylko nowy antybiotyk, smaczniejszy ktory podaje sie tylko raz dziennie. Na szczescie Filip go wypija w pomieszaniu z soczkiem.
skoro pije inny antybiotyk to dobrze :ico_brawa_01:

a ja zrobiłam sobie zdjęcie brzuszka i zaraz wam pokażę tylko na kompa wrzucę :-D

[ Dodano: 2010-09-23, 10:10 ]
mój brzuszek dzisiaj 8 tc
Obrazek

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

23 wrz 2010, 10:36

aniawlkp86, slicznie sie zaokroglil :ico_brawa_01: dla brzusia
Moj jest jak balon, ja od 6 do 8 tc mialam straszne wzdecia i okropnie wywalilo mi brzuch, gin powiedzial ze tak juz zostanie, ale przez to duzo pozniej bedzie widac ze w ciazy jestem. Tylko ze juz teraz wygladam na conajmniej 4mc :-D

Ja juz po badaniach, okazalo sie ze na skierowaniu jest glukoza ale tylko z krwi i nie musze dzis nic pic, cale szczescie bo znow mnie nudnosci mecza :-)

Wg. ustawy jezeli praca wykonywana jest przed komputerem, to dobowy jej czas nie moze przekraczac 4h, a moja szefowa nawet 8 nie chce przyjac do wiadomosci, szukam na nia sposobu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 wrz 2010, 10:45

okazalo sie ze na skierowaniu jest glukoza ale tylko z krwi i nie musze dzis nic pic
no bo ta glukoza do picia to coś w połowie ciąży chyba jest :ico_sorki:
Wg. ustawy jezeli praca wykonywana jest przed komputerem, to dobowy jej czas nie moze przekraczac 4h, a moja szefowa nawet 8 nie chce przyjac do wiadomosci, szukam na nia sposobu :ico_oczko:
a szefowa wie,że w ciąży jesteś?

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

23 wrz 2010, 10:48

a szefowa wie,że w ciąży jesteś?
tak, musialam jej powiedziec w tamtym tygodniu jak L4 bralam. Pisalam wam wczoraj chyba ze moja kolezanka z pracy powiedziala szefowej ze ja chyba teraz nie powinnam pracowac 10 godz przed komputerem, a ta jej odpowiedziala ze nikt mi nie kaze 10 godz wpatrywac sie w monitor :ico_puknij:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 wrz 2010, 10:51

Pisalam wam wczoraj chyba ze moja kolezanka z pracy powiedziala szefowej ze ja chyba teraz nie powinnam pracowac 10 godz przed komputerem, a ta jej odpowiedziala ze nikt mi nie kaze 10 godz wpatrywac sie w monitor :ico_puknij:
tak pisałaś,to szefowa,nie wie że możesz ją zgłosić do PIP i dostanie po nonono? i tak max możesz pracować 8 godz więc 10 to przesada :ico_noniewiem:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

23 wrz 2010, 10:56

ale ja juz nie wiem jak z nia rozmawiac, ona to jest jeden wielki przekret a ze wszystkiego zawsze wychodzi obronna reka. Tak jak pisalam, chcialam pracowac do konca roku ale jak takie cos slysze, to wzielabym L4 chocby juz. Powiem najlepiej o tym wszystki lekarzowi moze on mi cos doradzi. Tylko ze moj lekarz to przyjaciel szefowej ale mam nadzieje ze zachowa sie przede wszystkim jak lekarz a nie kolega :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 wrz 2010, 11:02

Powiem najlepiej o tym wszystki lekarzowi moze on mi cos doradzi. Tylko ze moj lekarz to przyjaciel szefowej ale mam nadzieje ze zachowa sie przede wszystkim jak lekarz a nie kolega :ico_noniewiem:
obowiązuje go tajemnica lekarska i nie powinien nic jej mówić :ico_sorki: jeśli coś powie to najlepiej zmień gina :ico_noniewiem: ale wydaje mi się,że ci coś na pewno poradzi :ico_sorki:

ja zaraz pójdę na te słońce z suką do lasku na spacerek :ico_brawa_01:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

23 wrz 2010, 11:09

aniawlkp86, wiesz co jest najlepsze... ja juz zmienilam gina bo moja poprzednia lekarka tez byla przyjaciolka szefowej :-D i trafilam z deszczu pod rynne :ico_haha_01: jak zaczelam do niego chodzic to sie okazalo ze to tez przyjaciel :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 wrz 2010, 11:14

patrycja_g oj to faktycznie wpadłaś :ico_haha_01: :ico_haha_01:

ja uciekam cos zjeść i na spacerek :ico_papa:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość